Битола
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LED DRL SVETLA VO POVEKE BOI - 100% VODOOTPORNI (LED SVETLO)

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Автобуси

28 мар 12:30Se prodava avtobus MAN

Se prodava MAN avtobus Za poveke informacii javetese na: 070 207 ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

21 мар 23:56Se prodava Neoplan

Mozi i zamena za kombe Za poveke informacii javetese na: 070 207 299


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

21 мар 23:56Se prodava MAN Lion S2000

Se prodava MAN Lion S2000 Za poveke informacii na 070 207 299


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

21 мар 23:56Se prodava mercedes 404

Mercedes 404 1996 god registriran Za poveke informacii javete se n...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

21 мар 23:55Se prodava MAN Lion

Se prodava avtobus MAN lion Za poveke informacii javetese na: 070 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

21 мар 23:55MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje

MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje - 2008 godina ...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

21 мар 21:12MAN Lions Regio R14 - EUR 4 - 58 sedista

MAN Lions Regio R14 - 2008 godina - EUR 4 - 257 kw (349 PS) mo...


19.700 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

21 мар 21:12MERCEDES BENZ TOURISMO

MERCEDES BENZ TOURISMO - 2002 godina - EUR 3 - 310 kw (421 PS)...


18.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

21 мар 21:12Mercedes 350 2001god

Mercedes 0 350 2001 Novi gumi napred FIRESTONE Vo top sostojba M...


111 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 мар 13:58Avtobus mercedes 403 2007 euro 4

Repariran top sostojba novi plocki mozi zamena za kombe 20 do 30 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 мар 11:54Avtobus top sostojba

Reg cela godina klima vebasto ekstra sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 мар 11:54Avtobus neoplan repariran komplet

Avtobus neoplan ekstra sostojba 6 novi skros gumi novi diskoj i ploc...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 мар 11:532×Man avtobusi mozi zamena

Super sostojba novi gumi novi disk ,plocki,


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

10 мар 12:58IVECO WING 65C15 - 28 sedista

Se prodava IVECO WING 65C15 2003 godina 2800 kubici 150 ps motor...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

08 мар 19:17MAN A 13 - S2000

MAN A 13 - S2000 - 49 + 2 sedista - 2001 godina (EUR 3) - manuel...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

08 мар 19:13AVTOBUSI MERCEDES O404

MERCEDES BENZ O 404 - 51 sediste - 1997 godina - manuelen menjac...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

08 мар 19:12avtobus MERCEDES BENZ O 404

MERCEDES BENZ O 404 - 55 sedista - 1997 godina - manuelen menja...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

08 мар 19:12avtobus MERCEDES BENZ O 404

MERCEDES BENZ O 404 - 55 + 2 sedista - 1998 godina - manuelen ...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

08 мар 19:11AVTOBUSI MAN A13 PO POVOLNI CENI

MAN A 13 - S2000 - 49 + 2 sedista - 2000 godina - manuelen menj...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

08 мар 19:11avtobus MAN A 03

MAN A 03 - 49 + 2 sedista - 1997 godina - manuelen menjac - v...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

08 мар 19:11IVECO WING 65C15 - 28 sedista

Se prodava IVECO WING 65C15 2003 godina 2800 kubici 150 ps motor...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

08 мар 19:10Mercedes Benz Sprinter 316 cdi

MERCEDES BENZ SPRINTER 316 CDI - 18 sedista - 2002 godina - klim...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

08 мар 19:10Man r08

Se prodava Man r08 so 66 sedista euro 5 motor


11.111.111 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

04 мар 23:02Man 403 super sostojba

repariran ekstra zdrav karoseriski motor super klima vebasto isprav...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

18 фев 19:59Se prodava avtobus Tourismo NA DELOVI

Se prodava avtobus MB Tourismo na delovi. Motor Mercedes EUR 2 - 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

04 фев 19:31Merccedes Tourismo 0350 ZAMENA!!!

Voziloto e vo odlicna sostojba!!! Se e ispravno, klima, webasto, ret...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 дек 00:44SETRA 315HDH ZAMENA

Voziloto e vo odlicna sostojba, motor mercedes 380ks, menjac shalter ...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

02 дек 00:44MONTAZA NA KLIMA FOLIJA NA AVTOBUSI

PROFESIONALNA MONTAZA NA KLIMA FOLIJA NA AVTOBUSI, MINIBUSI, KOMBINJA...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

15 окт 13:26VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 23 sedista - 2008 godina - motor 2.500 kubi...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

01 окт 21:05VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 20 sedista - 2006 godina - motor 2.500 kubi...


16.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

11 сеп 16:02VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 23 sedista - 2007 godina - motor 2.500 kubi...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

30 авг 11:50VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI - 23 sedista - 2008 godina - motor 2.500 kubi...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

26 авг 11:18Navlaki za sedista

Navlakite se novi ne iskoristeni nikogas. 49 +1 80 evra komplet


80 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

01 апр 09:00Sedista za avtobusi

Se prodavaat sedista od mercedes tourismo 2007 godina 57+2 2009 g...


25 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

12 окт 12:20Mercedes Tourismo-09

Voziloto e na 700.000 km Registriran cela godina so zelen karton ...


1.111.111 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

20 јул 12:04Dva MAN gradski avtobusi

Prodavam dva Man gradski avtobusi vo vozna sostojba po mnogu povolna ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

23 мар 13:00Висковентилатор

Се продава половен висковентилатор


По Договор
или предлог цена
Битола

Автобуси

17 јул 20:29Fiat ducato- patnicko 15 sedista

Fiat ducato 2.8 ytd 2003 god. 15 sedista socuvano vo dobra sostojba,...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

12 јун 10:53Fiat Dukato Maxi 15 sedista

Kombeto e vo odlicna sostojba so klima, motor 2.8 jtd , 2003 g.


1 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

03 мар 09:14Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам