Битола
                   
2180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes ML320 CDI 4matic Sport 2007god

Mercedes ML320 CDI 4matic Sport Одлична состојба внатрешно и надво...


9.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:24НОВ ОГЛАС
Промовирано

SUZUKI SX4 1.6 HDI-90KS--MODEL 2009--NOVI ZIMSKI GUMI!!!

SUZUKI SX4 1.6 HDI-90KS--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --B...


5.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 ное 13:32Промовирано

Opel Corsa 1.3 CDTI ** EcoFlex ** Satellite ** Model 2012 **

Se prodava Opel Corsa 1.3 CDTI, EcoFLEX Start/Stop model, 95 konjski...


5.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 ное 16:22Промовирано

Se prodava Vw Golf V 2.0 TDI SPORTLINE

Се продава Голф 5 2.0 ТДИ, произведен ноември 2005 година со 6 спепен...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:57SE PRODAVA FIAT PUNTO 1.2 BENZIN

Odlicno e samo za delovi momentalno nemozi da se prevedi


600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:57  НОВ ОГЛАС

FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS 2008 REGISTRIRANA

FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS 2008 - REGISTRIRANA - KLIMA ISPRAVNA...


4.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:56OPEL CORSA 1.2 VAN TOVARNA N1 2008 GOD

OPEL CORSA 1.2 BENZIN PLIN TOVARNA N1 REGUSTRIRANA DO 4 - 2023 KLIMA...


2.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:52OPEL CORSA 1.3 CDTI VAN TOVARNA 2006 GOD

OPEL CORSA 1.3 CDTI VO DOBRA SOSTOJBA REG. DO 7 - 2023 KLIMA CENTRA...


2.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51VW FOX 1.4 TDI 2006 TOVARNO N1 KLIMA

SE PRODAVA VW FOX 1.4 TDI 2006 GOD REG. CELA GODINA DO 21-10-2023 ...


1.950 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.300 €
Битола

Автомобили

Денес 10:51SKODA FABIA 1.0 MPI 2016 GOD

SKODA FABIA 1.0 44 KW 60 KS 2016 - KLIMA - EL. PROZORCI - EL. RE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51MERCEDES C 220 CDI BLUEFFICIENCY FACELIFT 2011 GOD

MERCEDES C220 CDI 170 KS 2011 GODINA REG. DO 11- 2023 KOMPLETNO SER...


13.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51Mazda 6 karavan (2005god.) 2.0 (120ks)

Registrirana do krajot avgust 2023god So zelen karton (dva KLUCA) kl...


2.300 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
2.900 €
Битола

Автомобили

Денес 10:49FIAT PUNTO 1.2 16V SO PLIN,REGISTRIRANO,ZIMSKI GUMI

Se prodava FIAT PUNTO 1.2 16V HLX model 2000 godina So najful opre...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:46OPEL CORSA 1.3 DIZEL MODEL 20013ta*FABRIKA*(POLO,PUNTO)

🇩🇪🇩🇪 OPEL CORSA 1.3 CDTI 95KS MODEL 2013ta **ECOFLEX **START STOP...


5.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:45FIAT PUNTO 1.9 GTD 2007MA GOD. TOP SOSTOJBA

🇩🇪 NAJNOV UVOZ GERMANIJA 🇩🇪 FIAT PUNTO 1.9 GTD **TOP SOSTOJBA 20...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:45Volvo s80

SE prodava 2.5d registrirano do fevruari 2023, mozna e zamena za tere...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:45MERCEDES BENZ ML320 FACELIFT

Ml 320 Facelif 2008 godina REGISTRIRAN ZELEN KARTON SERVISIRAN MOTOR...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:42BMW 320d

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana Servisirana Cetiri gumi z...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:42RENAULT TWINGO 1.2

Kolata e vo solidna sostojba 1.2 benzin plin Registrirana Gumi cetir...


950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:41VW CADDY 1.9TDI 2008GOD

Motorot raboti perfektno i ima mnogu mala potrosuvacka Menuvac odlic...


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:30TOYOTA RAV4 4X4 REDIZAJN 2.O 150KS

- KUPEN NOV VO MAKEDONIJA TOYOTA RAV 4 2.O VVTI BENZ 150 KS - TOOP ...


7 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:26FORD EcoSPORT TITANIUM PERFEKCIJA UVOZ SVAJCARIJA

- FORD ECOSPORT 1.O SCTI - VRVNO SOCUVAN - NIVO NA OPREMA TITANIUM �...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Битола

Автомобили

Денес 10:26PEUGEOT EXPERT 2.O HDI TOVARNO NOV UVOZ SVAJCARIJA

- PEUGEOT EXPERT 2.O HDI 12OKS - TOVARNO NOV UVOZ 🇨🇭SVAJCARIJA🇨🇭...


5.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:26WV GOLF VI 2.O TDI GTD OPTIC

WV GOLF 2.O TDI GTD UVOZ - TOP VERZIJA - PRVA REGISYRACIJA VO MK -...


99 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:26SKODA FABIA 1.2TSI 63KW2015/2014 GREENLINE SVAJCARIJA

SKODA FABIA 1.2TSI GOLF 7 MOTOR SO REBRAST KAIS, 4 CILINDRI 63kw (86k...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:25CITROEN C3 1.4 HDI *** 50KW-68KS ***2008 GODINA***

CITROEN C3 1.4 HDI *** 50KW-68KS *** 2008GODINA - KLIMA - EL. ST...


3.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:13HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2007GOD***49KW-67KS***

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2007 GODINA***49KW-67KS*** - KLIMA - EL. ...


3.050 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:13MERCEDES BENZ C200 CDI ***BLUETEK***AVANTGARDE***EURO 6***

MERCEDES BENZ C200 CDI ***V 205*** ***BLUETEK***AVANTGARDE***EURO 6**...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:13AUDI A4 1.9 TDI **85KW-116KS***NOVO VOZILO!!!!

AUDI A4 1.9 TDI **85KW-116KS***NOVO VOZILO!!! 2005 GODINA -KLIMAT...


6.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:13SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO 4 *** 2007 GODINA - KLIMA(...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:13BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO***210KW-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:13RENAULT LAGUNA 1.5 DCI***81KW-110KS***

RENAULT LAGUNA 1.5 DCI***81KW-110KS*** 2008 GODINA -KLIMATRONIK(...


5.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:12Focus 1.8 tddi vo perfektna soostojba

Napraven golem servis(komplet rebrasti so zategaci vodna pumpa maslo ...


1.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:12MITSUBISHI COLT BENZIN 2009 GOD ***EURO4***

MITSUBISHI COLT 1.1 BENZIN**55KW-75KS** 2009 GOD ***EURO4*** -KLIM...


3.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:12FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN-PLIN***REGISTRIRANO*****

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN-PLIN 2006GODINA ***REGISTRIRANO DO 05.20...


3.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:12OPEL CORSA D 1.3CDTI***2011GODINA***55KW-75KS***

OPEL CORSA D 1.3CDTI***2011GODINA***55KW-75KS*** - KLIMA - EL. ST...


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:12FORD FIESTA 1.3 BENZIN***51KW-70KS***

FORD FIESTA 1.3 BENZIN***51KW-70KS***2007 GODINA - KLIMA - EL. ST...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:12MAZDA 2 1.4BENZIN ***2009GODINA***55KW75KS***

MAZDA 2 **1.4BENZIN ***55KW75KS*** 2009 GODINA - KLIMATRONIK - EL...


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:12Audi a4 1.9 tdi 130ks

Sega registrirano 14000 Nova prednica i amortizeri manzetni zglob se...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:00Fiat Bravo 1.9 MultiJet 2008 - FABRIKA -

Fiat Bravo 1.9 MultJet 2008 - voziloto e vo perfektna sostojba ( APT...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Битола

Автомобили

Денес 09:46Astra j

kolata e super sostojba so site servisi zimski gumi i funkcionira do ...


6.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:45Renault Laguna III 1.5DCI Читај !!!

Автомобилот е во одлична сосотојба надвор нема гребаници,удари,длабин...


6.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:42Audi A6 3.0TDI quattro '07 GARANCIJA CITAJ

Mozi zamena za skuter od 2012 nad 250cc ili kros nad 2012 4t 250cc ...


7.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:42Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам