Битола
                   
2181 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES C200 CDI--REDIZAJN--MODEL 2005--PERFEKTEN!!!!!

MERCEDES C200 CDI--90KW--122KS--REDIZAJN --KLIMATRONIK LADI ODLICNO...


5.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:36Промовирано

MERCEDES C220 CDI 170KS. (FACELIFT) UVOZ CH

MERCEDES-BENZ W204 REDIZAJN MODEL 2012, C 220 CDI 170KS. MOTOR NA LAN...


11.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 јан 09:55Промовирано

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI-105KS--MODEL 2009-BLUEMOTION!!NOV!

PASSAT 1.9 TDI--77KW--105KS--EURO 5 STANDARD --KLIMATRONIK LADI ODL...


7.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:35Промовирано

HYUNDAI i30 1.6 CRDi 2013 FULL OPREMA

BORD KOMPJUTER TEMPOMAT SENZOR ZA DOZD AUX BLUETOOTH USB ALUMIN...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:53BMW 525D 163 ks top sostojba!!!

Se prodava Bmw 525d racen menjac Registrirano do 01.2024 Voziloto e 2...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:48MINI COOPER ONE DIZEL 1.4

cuperot e vo odlicna sostojba reg.cela godina so 4 zimski gumi


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:47mercedes w211 avangard

w211 avangard,204hp liniski motor,panorama,koza. voziloto e vo odlic...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:11Jaguar XF 2.7

Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano i odrzavano, napr...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:08Audi A8 Quattro

Se prodava Audi A8 2.5tdi 180ks quattro Sega registrirano do 1mesec 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:03Audi A8 3.7 so plin

Audi a8 3.7 so plin defek menjac Cenata e bez badasite


1.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
Битола

Автомобили

Денес 14:03Passat. DSG. 2014 usa. Long

Voziloto e perfektno zacuvano. Vtor sopstvenik Uvezen od amerika. 202...


15.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:58SEAT LEON (COPA) 1.6 TDI 2012

SEAT LEON 1.6 TDI COPA 105 ks proizveden 2012 godina. Kolata e regis...


7.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:58Ford Mondeo 1.6 TDCi TITANIUM 2012 Redizajn

Top sostojba! Registriran cela godina do 23.09.2023 godina Najdobri...


10.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.900 €
Битола

Автомобили

Денес 13:35Renault Twingo II Panorama pokriv 2011 God 1.2LEV 16V 75 KS

Najdobriot i najekonomicen motor. EURO 5 noviot motor 1.2 LEV Benzin...


3.899 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.900 €
Битола

Автомобили

Денес 13:35OPEL SIGNUM

Kolata e vo dobra sostojba pali vozi moze i zamena za pomala so vasa ...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:30Vw passat 1.9

Se prodava passat 1.9 tdi vo odlicna sostojba registriran do Mart 202...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:24MERCEDES A KLASA 170 CDI DIESEL REDIZAJN PERFEKNA SOSTOJBA

Se prodava Mercedes A klasa 170 CDI DIESEL regi striran cela god ehst...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:18FIAT BRAVO 1.9 M-JET 120KS

BRAVOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC PREDNICA GOLEM SERVIS NAP...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:10Vw polo 1.2 benzin/plin

Se prodava vw polo 1.2 2003 godina Registrirana cela godina do 25 01...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:05BMW 525D 2008 FACELIFT

Registriran Servis mal i golem Prednica zadnica stegnata proverka...


9.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:03SEAT ALTEA 2005

Registricija cela godina Tempomat Komandi na volan Vo odlicna so...


4.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 €
Битола

Автомобили

Денес 13:03AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V - GODD. NA PROIZ. 2007g. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Astra H GTC 1.4 benzin/metan

Prodavam Opel Astra H GTC 1.4 benzin, so fabricki vgraden metan (sist...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Fico

Zastava 750 1981god TELL ZA KONTAKT 076 726 208


600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Se prodava odlicno odrzuvana Opel Merova 1.7 CDTI

Se prodava zaradi nabavka na drugo vozilo. Odlicno odrzuvana so kozme...


160.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Fiat Bravo 1.9 MultiJet 2007 120hp

Se prodava Fiat Bravo 1.9 120 ks multijet 2007 godina klimatronik. Re...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN [ ATESTIRAN ] - GODD. NA PROIZ. - ...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- FIAT PUNTO 3KA 1. 3 MULTIJET - GODD. NA PROIZ. 2011g. - PRVA REGG....


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Audi A3 Quattro

Audito 2.0 140ks servisirano so novi zimski gumi zelen karton


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:55FORD KUGA 2.0 TDCI 2009 EURO 5

FORD KUGA 2.0 TDCI 2009 EURO 5 GOD.PROIZVODSTVO - 2009 ZAFATNINA ...


8.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.000 €
Битола

Автомобили

Денес 12:51  НОВ ОГЛАС

Audi A3 Coupe

Audi A3 2006 година Увоз од Германија (колата не е возена во Македон...


4.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:41Mercedes c220 cdi Avangarde ODLICEN!!!

Prodavam mercedes c220 cdi 143 ks Vo odlicna vozna i mehanicka sosto...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:30  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 1.9 TDI *** FACELIFT MODEL 2009 *** 3 VRATI

Se.prodava A3 1.9 TDI, 105 konjski sili. Odlicno socuvano, top sos...


6.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:28Vw BORA 1.9tdi 110konji

Kolata e vo bezprekorna soostojba ispravna 100% so klima,trokrak vola...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:26C 200cdi perfektna soostojba

Redovno servisirana vo perfektna soostojba ITERIER BUKVALNO KAKO NOV ...


2.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:26OPEL CORSA 1.3 CDTI - 2012 - TEMPOMAT-BORD-START STOP

OPEL CORSA 1.3 CDTI-75 KS-MOTOR NA LANEC-MENUVAC SO 5 BRZINI-EKONOMIC...


5.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:14OPEL CORSA 1.3 CDTI-95 KS -OPC 2013

OPEL CORSA 1.3 CDTI-95 KS-MOTOR NA LANEC-MENUVAC SO 6 BRZINI-EKONOMIC...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:14OPEL MERIVA 1.7 CDTI - COSMO

OPEL MERIVA - MOTOR 1.7 CDTI - 131 KS - MENUVAC SO 6 BRZINI - MALA PO...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:14NISSAN QASKAI 1.5 DCI

NISSAN QASKAI SO ODLICEN EKONOMMICEN MOTOR 1.5 DCI - 110 KS KAROSE...


8.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:13GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2007MA GOD. TOP SOSTOJBA

🇩🇪 NAJNOV UVOZ GERMANIJA VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2007ma GOD. **6 BR...


5.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:12SEAT IBIZA *1.9 TDI *105KS FABRIKA( GOLF, LEON, CORSA)

🇩🇪 NAJNOV UVOZ *SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS*TOP SOSTOJBA MODEL 2009ta�...


5.399 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:12ALFA 159 4x4 SPORTWAGON

Se prodava ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON 4x4 Q4 motor 2.4JTDM 209ks 200...


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:52  НОВ ОГЛАС

Ford Fokus 1.6tdci 66kw 2007god

Se prodava Ford fokus 1.6tdci 66kw 2007god reg do 23 12 2023god so ce...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:45Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам