Гевгелија
                           
80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka na 2 sprata 130m3 dukan

Samostojna kuka na bulevar te na glavna ulica so br na imoten list 11...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

05 јун 09:17Се продава нова куќа

Се продава нова луксузна и опремена куќа, веднаш вселива. Куќата се н...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 јун 17:57izdavam kukja

izdavam kukja ( dve sobi i kupatilo) komplet opremeno info 077 699 2...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 јун 07:41Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

30 мај 19:50Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 520 м2, четири ниво...


199.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

20 мај 16:02Се издава наместена куќа

!!! ИЗДАДЕНА !!! Се издава целосно наместена и веднаш вселива куќа, ...


8.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 мај 07:40СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100м...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 мај 15:48Се продава куќа во Гевгелија

Се продава куќа со деловен простор кај стадионот во Гевгелија 300м2 п...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

11 мај 08:48se izdava kukja

se izdava kukja na marsal tito 46 ! 070 434 154


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

09 мај 11:03VILA VANILA - SOBI I APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

Вила Ванила се наоѓа на само пет (5) минути од центарот на градот во ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

08 мај 07:42СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА-ПРИЗЕМЈЕ /HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (10...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

02 мај 11:09Kuka vo Gevgelija

Agencijata za neviznosti Dorjan building invesmet prodava kuka vo Gev...


135.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

02 мај 00:03Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava Kuka vo...


80.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 мај 23:35Kuka vo Gevgelija na super lokacija

Se prodava kuka vo Gevgelija so dvorna povrsina od 563 m2 i vnatresna...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 мај 23:35СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА/HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри о...


12.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 апр 16:54Sprat od kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava sprat od ...


29.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

21 апр 09:16SE IZDAVA KUKA / HOUSE FOR RENT

Se izdava kuka prizemna kompletno opremena so sopstveno greenje na st...


12.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 апр 19:45Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


45.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

12 апр 10:49Се Продава СТАРА куќа со плац на атрактивна локација

Површина на куќата е 83 м2, Вкупна површина на плацот е околу 600 м...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

02 апр 13:00Се продава мезонета од 58 м2 во Пефкохори, Халкидики.

Се продава мезонета од 58 м2 во Пефкохори, Халкидики. Година на град...


150.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

25 мар 09:37Se iznajmuva kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment iznajmuva kuka na...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

20 мар 19:00Se prodava kukja negorci

Se prodava kukja selo negorci Gevgelija na patot selo negorci prdejci...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

18 мар 01:37Kuka vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava kuka vo centarot na Gevgelija pozda...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 мар 11:54SE PRODAVA KUKA NA KARAORMAN

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KO...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

15 мар 14:48Se prodava lux kuka vo Gevgelija

Se prodava lux kuka na prekrasna lokacija gradena po evropski standar...


299.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 мар 09:36SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

Se izdava sprat od kuka kompletno namesten na vlezot na gradot kaj be...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 мар 00:39Odlicna kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kompletno...


45.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 фев 23:59Се продава вила со двор

Се продава луксузна вила 200 кв.м. со 2000 кв.м. плац во Неа Флогит...


600.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 фев 02:43Се продава стан Солун

Се продава мансарда 51 м2 комплетно реновиран 2021 година во Ано Поли...


80.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 фев 02:29Мезонет в Елани Халкидики Грц jа

Се продава мезонет 120 кв.м. во Елани, Халкидики. Година на градба ...


135.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

13 фев 02:09Продажба на дуплекси во Гевгелија

Се продаваат дуплекси во изградба, во завршна фаза. Истите веќе се з...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 фев 09:55Се продава куќа во спроти спортската сала 26-ти Април

Продаваме семејна куќа во близина на гимназијата, веднаш наспроти спо...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

24 јан 21:25Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor na odlicna lokacija vednash do no...


111.111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

31 дек 13:00Kuka vo Stojakovo

Se prodava kuka na odlicna lokacija vo selo Stojakovo.


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

29 дек 01:10KOZUF SMRDLIVA VODA

Se prodava vikendica na Kozuf planina naselba Smrdliva Voda ⚠️25km od...


260.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

11 окт 16:00Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na o...


160.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

01 окт 22:32Se prodava kukja vo Gevgelija

Se prodava kukja vo Gevgelija


160.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

27 сеп 16:43Kuka so deloven prostor vo Gevgelija

Agencijata za nedvoznosti Dbi real estate Gevgelija prodva kuka so de...


225.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

08 сеп 16:15Плац со изграден објект

Плац со изграден објект 180 метри квадратни плус дворна површина 200 ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

04 сеп 22:09Se prodava kukja!

- Sopstveno parno/podno greenje, so kombinacija drva/struja i solarni...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 сеп 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам