Виница
                           
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dizna za BMW E90 2006

Samo 1 dizna za e90


50 €
или предлог цена
Виница

Останато

30 мар 10:11Glodalka bugarska

Socuvana vo ispravna sostojba Zvonete na taj broj 078718272


1.650 €
или предлог цена
Виница

Останато

30 мар 10:11Ranc

Se prodava ranc so farma moze i vo iznajmuvanje.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

29 мар 23:43Plac vo centarot na gradot na TOP LOKACIJA

Plac vo centarot na gradot na top lokacija Struja voda asfalt Zacrt...


49.999 €
или предлог цена
28 мар 23:31PLAC ZA VIKEND KUKA VO S. LAKI VINICA

Se prodava plac na mnogu mirna i cista lokacija vo s.Laki Vinica, pla...


4.000 €
или предлог цена
27 мар 22:25SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezno zemjiste vo Vinica - Jakimovski pat na odlicna lo...


25.000 €
или предлог цена
27 мар 22:25Se prodava Kukja

Se prodava Kukja.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

26 мар 14:55Se prodava mesto (plac) za gradba

Se prodava mesto (plac) za gradba so povrsina od 930m2 na vlezot vo V...


1 €
или предлог цена
26 мар 14:55PLACOVI VO SELO JAKIMOVO

Se prodavaat cisti placovi vo selo Jakimovo...cena po dogovor ...se n...


1 €
или предлог цена
24 мар 20:10Se izdavat dva dukani / delovni prostori

Lokacija na ul. “Dimitar Vlahov” 14, Vinica Povrsina 2x20 m2 povrzan...


1 МКД
или предлог цена
Виница

Дуќани

22 мар 17:56Placеvi vo vinica

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 3...


По Договор
или предлог цена
22 мар 15:54kuka vo vinica / куќа во виница

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

22 мар 15:54Градежно земјиште 744м2

Се продава градежно зејиште во индустриска зона Виница (парцела 8902/...


1 €
или предлог цена
21 мар 19:33Se prodava plac od prevalec prema Vinica na sama ulica

Se prodava plac na sama ulica vo blizina na hotel centrobiznis i hot...


1 €
или предлог цена
19 мар 13:49Se izdavat delovni i magacinski prostori

Zgrada br 1.so 400kvadrata Zgrada br 6 so 220 kvadrata Zgrada br 14...


1 €
или предлог цена
18 мар 19:22Kuka vo vinica

Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sp...


По Договор
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

18 мар 17:09Placovi vo vinica

Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 3...


По Договор
или предлог цена
15 мар 11:36stenderi za kros

izrabotka na stenderi za kros i pomosni drzaci za gumi boite po vas i...


1.800 МКД
или предлог цена
Виница

Останато

12 мар 12:13ЗЕМЈИШТЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ВИНИЦА

СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ВИНИЦА Земјиштето се ...


10.000 €
или предлог цена
06 мар 19:02Atraktivni delovni prostorii za razvoj na uspesni biznisi

Купете атрактивни деловни простории за развој на успешни бизниси во ц...


По Договор
или предлог цена
06 мар 14:37Plac/Niva za vikendica

Se prodava niva/plac pogodna za izgradba na vikendica vednas do s.Lak...


5.000 €
или предлог цена
03 мар 09:52SE PRODAVA

se prodava kuka nova gradba so komplet sredena dokumentacija vo s,jak...


59.555 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

24 фев 06:06PLAC vo Vinica

Na samiot regionalen pat vinica-berovo


30 €
или предлог цена
23 фев 13:58Magacin na Vlezot na Vinica 200 m2

Hala Magacin na Vlezot na Vinica do Salonot na Mebel-Vi po moznost za...


2 €
или предлог цена
12 фев 23:49Se prodava kuka cena po dogovor

Kukata se naoga vednas pod Vinickoto kale so golema dvorna povrsina p...


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

31 јан 19:08Vinica izdavam stan

Izdavam stan vo Vinica na vlez do benzinska pumpa 30 m2 plus 20 dogra...


4.500 МКД
или предлог цена
Виница

Станови

26 јан 07:25Plac 1000m2 ILA

Се продава градежно земјиште во месност Ила Виница 998 m2 Маркица П 2...


35 €
или предлог цена
07 јан 16:46Nivi niva zemjodelski prva klasa na edna brazda..

Se prodava niva na edna brazda pod voda prva klasa vo Vinecko pole ka...


По Договор
или предлог цена
28 дек 13:41IZDAVAM GARAZA RAMPA-K.VODA

Davam pod kirija Garaza vo Flatiron-Rampa-Kisela Voda. Garazata e na...


По Договор
или предлог цена
Виница

Гаражи

22 дек 20:43Se izdava deloven prostor vo Vinica

Se izdava deloven prostor na 3 sprata po 120m2 vo centarot na Vinica ...


1 €
или предлог цена
06 дек 12:08IZDAVAM GARAZA RAMPA-K.VODA

Davam pod kirija Garaza vo Flatiron-Rampa-Kisela Voda. Garazata e na...


По Договор
или предлог цена
Виница

Гаражи

06 дек 10:49Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во Виница. Локација : ул. Плачковички о...


120 €
или предлог цена
Виница

Дуќани

29 ное 21:39Se prodava nasad so bademi

Se prodava nasad so bademi podignat 2015 vo atarot na s.jakimovo od 2...


1 €
или предлог цена
17 ное 21:24izdavame sobi vo vinica

hotel apartments rooms for rent vinica hotel hostel motel .Imame 4 ap...


1.200 МКД
или предлог цена
Виница

Соби

07 ное 13:25Se prodava kuka vo s.Blatec

Se prodava kuka so dvorno mesto vo s.Blatec Kukata e namestena i mo...


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

23 окт 21:53Продажба на станови и деловен простор

Се продаваат Станови и Деловни простории на атрактивна локација во це...


По Договор
или предлог цена
Виница

Станови

16 сеп 17:54Plac vo industriska zona

Se prodava plac vo novata industriskata zona na regionalnio pat Vinic...


1 €
или предлог цена
14 сеп 06:37Plac Niva zemjiste Vinica

Se prodava imot na lokacija mijanci na 100 m od benziskata el go so p...


1 €
или предлог цена
12 авг 01:13zajacko meso

zajacko meso


300 МКД
или предлог цена
Виница

Останато

11 авг 09:43Се продава нива - плац

Се продава нива - плац, погоден за изградба на викендица. Веднаш до р...


11 €
или предлог цена
09 авг 22:38Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам