1005 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кревет160 * 195 sm

Продавам два кревети со димензии 160 * 195 см. Има можност и за ком...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:28



Cevki za navodnuvanje

C Cevkite se ispravni Tel:075-555-965


1 €
или предлог цена
Денес 08:16



PLINSKA BOCA 2 KGR SO GORILNIK

SE POLNI SO PLIN. TEL.078 224 053


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:03



RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Tel 078 224 053P prakame po kargo.


1 €
или предлог цена
Денес 08:02



Aspirator

Aspiratorot e neotpakuvan KONTAKT: 075958507


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:39



  НОВ ОГЛАС

MASICKA ZA TV I DRUGI NAMENI

Se prodava masa za TV od medijapan , kako na fotografija. Dimenziji...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:56



Se prodava

Se prodava mesto na pocetokot vo naselba Raca so povrsina od 1200m2 s...


70 €
или предлог цена
- 72 % Попуст
250 €
Вчера 17:59



JOGA 160X200

Se prodava joga 160cm x 200cm odlicno zacuvana.


50 €
или предлог цена
Вчера 17:36



Кровни дрвени прозорци

Se prodavaat 2 drveni krovni prozorci so dimenzii 140x94. Cena po dog...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:53



Туш систем со термостат-Unitas и проточен бојлер Siemens

Се продава туш систем со термостат-Unitas користена само неколку месе...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:28



  НОВ ОГЛАС

Eco Spar pecka na peleti

Prodavam kotel na peleti Eco Spar 21kw,dobro socuvan- koristen nekol...


533 €
или предлог цена
Вчера 13:00



Се продава фрижидер Угур

60x55x200 Се продава скоро нов фрижидер за продавници, со сите полиц...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:47



Se prodavat stolici

Se prodavaat okolu 8 stolici upotrebuvani vo klub, zacuvani, mnogu ud...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:40



Povolna i zacuvana bela tehnikA

Se prodavaat dosta zacuvani masina za perenje gorenje, i 2 drizideri ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:40



Konzolna Inverter Klima Gree GEH12AA

Se prodava Klima uredot, kupen 2021 prva godina, koristen samo zima 2...


40.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
42.000 МКД
Вчера 11:16



Спална

Спална зачувана info 071 53 52 50


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 08:59



Prodavam termo 3,5w

Prodavam termo 3,5w za 1500 den kon na mob 075238081.Kabel 3,5 mm nov.


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:15



Staklena masa

Se prodava masa so preklop 150*90vo pravoagolna polozba i 150*150vo k...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:07



TV komoda

TV komoda e vo odlicna sostojba


3.300 МКД
или предлог цена
05 јун 20:25



Profesionalna montaza na tus kabini paravani coklina sanitar

-Cokle ili parapet aluminiumski 1500den so montaza -Montaza na kabina...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 16:36



Komoda od Medijapan / Komodi

Komada komplet od medijapan Kupeno od Eurosalon Bez zabeleski


10.000 МКД
или предлог цена
05 јун 14:29



PLASTICNI GAJBI ПЛАСТИЧНИ ГАЈБИ

Prodavam plasticni gajbi Malce koristeni kako za leb, peciva, no moz...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 13:44



CENTROMETAL 29kw

Se prodava sporet na parno centrometal 29kw koristen dve sezoni kako ...


1.200 €
или предлог цена
05 јун 13:09



RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Isporaka može i po kargo.Tel.078 224 053


05 јун 12:43



PRODAZBA NA MASI I STOLICI NOVI

SE PRODAVAT NOVI PREKRASNI MASI I STOLICI 80 CM SIRINA NA MASA SO KA...


2.200 МКД
или предлог цена
05 јун 11:52



VRSIME MONTAZA I DEMONTAZA NA MEBEL

ВРШИМЕ СЕКАКВА МОНТАЖА И ДЕМОНТАЖА НА МЕБЕЛ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ИСТИОТ ...


100 €
или предлог цена
05 јун 11:33



GARNITURA KOZA

Se prodava KOZNA garnitura trosed dvosed fotelja extra zacuvani.


13.000 МКД
или предлог цена
05 јун 11:11



Gorenje furna i plotna

Se prodava furna i plotna od gorenje so 4 ringli.


2.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 МКД
05 јун 11:11



Бојлер, голем 1000 денари и мал 500ден

Бојлер 80 литри користен за 1000 денари, и бојлер за во кујна мал кор...


500 МКД
или предлог цена
05 јун 10:14



kovano zelezo-prozori

zastitni resetki za prozori od kovano zelezo 70x120-----5 parcinja 70...


05 јун 09:05



Prodavam komoda za TV - 180x43sm - vo OHRID

Prodavam TV komoda so dimenzii: dolzina - 180sm visina - 43sm ...


9.000 МКД
или предлог цена
05 јун 08:48



Се продаваат половни ќерамиди

Половни ќерамиди, добро сочувани, видете слики


10 МКД
или предлог цена
05 јун 08:36



Trosed na rasklopuvanje vo Ohrid

Se prodava mnogu malku koristen trosed. Trosedot e na rasklopuvanj...


По Договор
или предлог цена
04 јун 21:02



Sistem kotel na piroliza drva

kotel na drva piroliza 25 kw i bafer 800 litri


По Договор
или предлог цена
04 јун 19:03



Kozna Garnitura

Se prodava tri godini koristena garnitura kupena 2500€, sega kupovnat...


950 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.200 €
04 јун 16:24



Се продава нова софа на пуштањесо вклучен душек

Се продава нова софа на пуштање со вклучен ортопетски душек. Димензи...


550 €
или предлог цена
04 јун 16:09



Slavini,cesmi,tush,Unitas,Grohe,Teorema,Rosan.

Vgradeni baterii za tus i za umivalnik od Italijanskiot brend Teorema...


По Договор
или предлог цена
04 јун 13:52



Del za kujna so fioki Masa za TV

Se prodava del za kujna so fioki kako na fotografija. Dimenzii 44X8...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 11:42



VENECIJANER, ZEBRA ZAVESI I KOMARNICI OHRID

РОЛО-М ОХРИД Изведува монтажа на ✅ВЕНЕЦИЈАНЕР РОЛЕТНИ ✅5% ПРОМО...


17 €
или предлог цена
04 јун 11:04



Podaruvam plakar i komoda vo Ohrid

Podaruvam komoda za Ohrid


По Договор
или предлог цена
04 јун 10:47



Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам