83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuca vo Cair karsi americka ambasada

kucata e podelena se prodava cela so site drugi objekti ili na Polovi...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

18 авг 19:44Se izdava Stanben Objekt 1200m2-Residential building for ren

Се издава Станбен Објект 1200 м2- Se izdava Stanben Objekt 1200 m2- ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

14 авг 20:33Shitet shtëpija në Shkup,Çair

Shitet shtëpija në Çair, Dizhon per meshum info Nr.071473496


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

09 авг 07:03Ce prodava kyka vo cair , dizhonska

Shitet shtepi ne lagjen dizhon Per me shum nr, 071473496


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

29 јул 06:43Shes shtëpi në Serov

Shite shtëpi në Serov


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 јул 07:50Se prodava kuka vo cair pozadi kiper market

Se prodava kuka vo nas Çair pozadi kiper market od 60m. So kompletna ...


33.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

12 апр 14:10Baram kuka za kupuvanje

Baram stara kuka za kupuvanje 200-500 kvadrati, vo Butel 2 , Çair , T...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

10 фев 17:40Se prodava Kuka - Shitet shtëpi

Me izolim di katshe 150m2 mashum interesim lajmroni ne ko tel...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

18 дек 13:25Prodavam KUKA NA Xon Kenedi Cair Куќа на Џон Кенеди Чаир

Kontakt tel.070 255 614 Cobe Prodavam Kuka na ul. Xon kenedi ( pozad...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

16 сеп 15:31Се продава викендица

Се продава викендица со локација пред село Катланово, во Таор - Тотин...


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

30 авг 15:21Куќа во Чаир

Продавам куќа во Чаир, до основното училиште Лирија. Со целосна докум...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

26 авг 14:54Kupuvam stan ili kuka vo cair/butel

Kupuvam stan ili kuka vo cair/butel, Stan so minimum 80m2, od 1rv...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

17 авг 23:32Kuka vo Cair

Se prodava semejna kuka vo Cair na ul: Hristijan Todorovski Karpos ve...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

21 јул 13:00Dvospratna kukja na top lokacija

Se prodava dvospratna kukja vo cair, na top lokacija karsi kebapcilni...


130.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

08 јул 13:00Prodavam 2 kuki ODVOENI SO ODVOEN SAAT ZA STRUJA I VLEZ

Prodavam 2 kuki so ODVOEN SAAT ZA,struja i ODVOENI vlezovi Cena po d...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

01 јул 17:04Se prodava kuka na ul.Djonkenedi 548m²

Kukata se naoga na djonkenedi pozadi zgradite so brojki i e delena na...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

29 јун 12:44Se prodava semejna kuka

Se prodava kuka vo cair na odlicna lokacija kaj Vero Cair


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

13 јун 13:00Se Prodava Kuka vo Dukandzik do Plasticarska.Cair

Se Prodava Kuka vo Dukandzik do plasticarska ulica Rifat Burgjeviq n...


139.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

30 мај 15:55Se prodava kuka vo cair pozadi kiper market

Se prodava kuka pozadi kiper vo cair, 60m . Za poveke informacii jav...


39.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

02 мај 16:49SE PRODAVA KUKA SO DUKAN

KUKATA IMA KOMPLET 140m2 DUKAN 52m2 1SPRAT 70m2 2SPRAT 70m2 PODRU...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 апр 20:26shitet shtepi

per me shum info 071780644


50 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

02 апр 13:00Se prodava kuka

Se prodava kuka vo gazibaba 222m2


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

14 мар 14:26Shitet shtepi

Shitet shtepi ne lagjen Serov perball qajtores JUVENTUS Parcela esht...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

06 фев 17:09Se izdava pod kirija prekrasna lokacija na glavna ulica

Prekrasna Lokacija - na glavnata ulica Bulevar Cvetan Dimov 2 ga...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

10 јан 17:31Kukata se prodava pothitno

Kukata se prodava pothitno cajr blisku pcela kebabnicata


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

17 ное 21:49shitet shtepi me garazh ne serav

shitet shtepi me garazh ne serav te shkupit garazha esht ne funkcij...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 окт 22:35SHITET SHTËPI ME LOKAL ME FLET POSEDIM NE FUSHË TOPHANE

Shitet shtepi me lokal me siperfaqe prej 417m 2 me fletposedim. Shtep...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

21 окт 20:46Se prodava Kuka vo zelezara

070390147


105.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

18 окт 11:19Семејна Зграда

Семејна Зграда од 4 стана по 60м2,2 гаражи со дворно место,помошни об...


220.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

11 окт 11:37Hitno 3 spratna kukja vo naselba Cair

Hitno se prodava nova 3 spratna kukja vo naselba Cair do porodilna bo...


74.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

12 авг 13:00CAIR-Semejna Kuka na Atraktivna lokacija

PRODAVAME-- --Kuka vo n.Cair na prekrasna atraktivna lokacija ----Pr...


3 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

03 авг 14:08ТОП КУЌА - ТОП - МЕСТО

Се продава ТОП Куќа во Топанско Поле , екстра локација, 140м2, подкро...


180.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

08 мај 18:00ТОП КУЌА -ТОП МЕСТО

Се продава ТОП куќа на главна улица во Топанско поле 140м2, подкрвје ...


180.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

08 мај 13:43se prodava vikendica vo.morani

Do fabrika fruktal 5 sobi na glaven pat do fabrika fruitktal Voda str...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

12 апр 13:20se prodavat 2 kuki

se prodavat dev kuki vo naselba cair nova gradba dvete kuki se vi ist...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 апр 22:12se prodavat 2 kuki

se prodavat dev kuki vo naselba cair nova gradba dvete kuki se vi ist...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

05 апр 21:01se prodava kuca

Renovirana kuca Skopje Gazibaba so dokumenti sve ok i uplateni smetki...


42 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

14 мар 08:26Semejna kuka

Se prodava kuka so dvorno mesto na odlicna lokacija,so celosna dokume...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

12 мар 08:06Kuka vo Gazibaba 104m2

Shitet shtepija me siperfaqe prej 120m2. Per me shume info 075333661


27.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

16 фев 20:41kuka vo cair povolna cena

Se prodava kuka sproti drvarata Pastrik na glavna ulica. legalicacija...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

12 окт 12:08Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам