Штип
Подкатегорија:
                   
51 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Drva lesnici

Po metar najmalite se


50 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16Базен Intex

Се продава базен Intex -Базенот е користен една сезона -Во супер сост...


17.000 МКД
или предлог цена
31 мар 07:59Alati za kovani ogradi Eisenkraft so literatura

Se prodavaat tri alati za kovani ogradi. Prvata e za secenje na spari...


15.990 МКД
или предлог цена
30 мар 22:19Racna sealka, Рачна сеалка

Агротехника ШТИП 071 367 690 Рачна сеалка за сите типови пченка, гра...


7.000 €
или предлог цена
30 мар 19:20ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
30 мар 07:07Lesnik sadnici

Preroduvat of 3 godina Lesnicite se 2 godisni Odlicen koren imaat ...


50 МКД
или предлог цена
21 мар 16:53Skara na drva / Скара на дрва

Se prodava polovna skara na drva Dolzina - 101 Sirina - 60 Visi...


3.000 МКД
или предлог цена
15 мар 06:00Се продаваат нови црева за вода. Creva za voda Italy

Se prodavaat novi creva za voda Made in Italy Edno e 20 metra Cena ...


35 €
или предлог цена
09 мар 23:55Pumpa za prskanje

Prodavam pumpa za prskanje 20 litra


1.000 МКД
или предлог цена
09 мар 16:06Батериски прскалки, Моторни прскалки,PRSKALKI

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП 071367690 ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА КОМБИНИРАНИ БАТЕ...


2 МКД
или предлог цена
08 мар 07:06Kopac. Копач

Продавам копачи од голем до мал може и сите комплет Цена по договор


700 МКД
или предлог цена
01 мар 12:36Racna sealka, Рачна сеалка

Агротехника ШТИП 071 367 690 Рачна сеалка за сите типови пченка, гра...


7.000 МКД
или предлог цена
20 фев 07:16Motori za drva, Моторни пили

Агротехника ИСТОК ШТИП 071 367 690вршиме продажба на повеќе модели на...


1 €
или предлог цена
30 ное 07:05Trimeri za oblikuvanje

Se prodavaat trimeri, so sitni defekti i motorite im rabotat na site....


По Договор
или предлог цена
27 ное 18:24Cvekinja saflera

Se prodava cveke shaflera


1.600 МКД
или предлог цена
12 ное 14:25Se Prodava Bazen

Se prodava bazen 4.57 - . 1.07 so pumpa neotpakuvana, skali koristen...


13.000 МКД
или предлог цена
26 окт 17:18KOSACKI,SVRDLI,VODNI PUMI,AGREGATI,FREZI

AGROTEHNIKA ISTOK STIP VRSI PRODAZBA NA RAZLICEN GRADINARSKI ALAT MOT...


1 €
или предлог цена
25 окт 21:20Skara na plin INOX

Prodavam inox skara na plin od germansko proizvodstvo original. plotn...


180 €
или предлог цена
11 сеп 11:27Bazen Intex Базен

Продавам Базен Интекс користен 2 сезони, со димензии должина 8.5 метр...


30.000 МКД
или предлог цена
10 авг 10:13Постолје за скара

Се продава инфо на телефон 070 303 160 / 070 346 688 / 078 473 912


По Договор
или предлог цена
21 јул 21:49Pasta za Keiki (Orhidei)

Prodavam Pasta za Keiki (Orhidei) Pakuvanje vo plasticna ambalaza od...


150 МКД
или предлог цена
20 јул 20:07Motorce za voda WEIMA

Se prodava glanc novo vakumsko motorce za voda WEIMA fabricki spakuva...


1 €
или предлог цена
07 јул 13:00КАМЕН ЛЕПЕЊЕ

Лепење на секаков вид на камен. За Штип и околината.


1 МКД
или предлог цена
09 јун 00:38Мотор за наводнување, Vodna pumpa

Агротехника ИСТОК ШТИП 071 367 690 Вршиме продажба на мотори за наво...


9.500 МКД
или предлог цена
04 јун 06:48Delovi za trimer I kosacki

Se prodavat delovi za poveke modeli na Motorni trimeri I kosacki


1 €
или предлог цена
04 јун 06:38ALOE VERA TRIGODISNI I POVEKE

PRODAVAM ALOE VERA MALI TRIGODISNI I POVEKE


500 МКД
или предлог цена
22 мај 20:29Delovi za trimeri I kosacki

Agrotehnika istok 071 367 690 Vrsime prodazba I servis na Motorni tr...


1 €
или предлог цена
18 мај 06:45prodavam novi stolovi za vo dvor

Продаваме нови столчиња алуминиумски за во двор, балкон итн. Погодни ...


1.250 МКД
или предлог цена
15 ное 19:23Metalni ogradi

Izrabotuvam sekakov vid na metalni ogradi i vrati so razlicna forma i...


50 €
или предлог цена
09 сеп 09:51MOTORNA KOSACKA,TRIMER,КОСАЧКА,ТРИМЕР

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП 071367690,077823092,078368728 ДИРЕКТЕН УВОЗН...


1 МКД
или предлог цена
31 авг 10:03ЕКСТРА ПОПУСТ-ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ -25%

ТУЈА СМАРАГД: 75-80см(15 парчиња).......... 3.000- 200 ден. ...


200 МКД
или предлог цена
09 јун 10:51Мини вазнички од цемент- за кактус или вештачко цвеќе

Мини- вазнички од цемент, рачно изработени и рачно дизајнирани со мно...


180 МКД
или предлог цена
06 јун 14:473 мали декоративни саксии за 100 денари!

НОВО! 📣🔖🖌Месец на неодоливи понуди во Cement Art! 3 мали декоратив...


100 МКД
или предлог цена
17 фев 12:033 мали декоративни саксии за 100 денари!

НОВО! 📣🔖🖌Месец на неодоливи понуди во Cement Art! 3 мали декоратив...


100 МКД
или предлог цена
05 фев 13:59Саксии, вазни, свеќници изработени од бетон

New! 🥰🌵 Направете своја колекција на кактуси и внесете позитивна ен...


150 МКД
или предлог цена
23 јан 20:503 декоративни саксии за 350 денари! АКЦИЈА

НОВО! 📣🛒🔖 Како што рековме, ноември е месец на акции кај нас! Нова...


350 МКД
или предлог цена
23 јан 20:50Саксии, вазни, свеќници од бетон

Изработуваме 🔸️саксии 🔹️свеќници 🔸️вазни 🔹️украси 🔸️други декора...


100 МКД
или предлог цена
23 јан 20:50Нов модел на вазни

НОВО! 🥰 Мало освежување во овие дождливи есенски денови 😊🥰 Изберет...


150 МКД
или предлог цена
04 јан 18:39Продавам ФИКУС шарен

Домашно цвеќе висина околу 60 см (може да порасне и до 2м) Лесно се ...


600 МКД
или предлог цена
22 ное 20:38Вазна која ќе го освежи Вашиот дом

Освежете го Вашиот поглед кон есента од Вашиот дом..со вака нежна дек...


150 МКД
или предлог цена
02 ное 14:57Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам