3147 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јун 09:20Промовирано

Студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 јун 09:20Промовирано

Se iznajmuva nov stan vo centar LUX opremen

>>>stanot NE e sloboden vo period 23.07 - 11.08<<< Se izdava dvoso...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 01:46IZDAVAM APARTMAN NA 50 M DO KEJOT

IZDAVAM GARSONJERA NA SAMO 50 M DO KEJOT .GARSONJERATA POSEDUVA KLIMA...


1.400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:01Апартмани студија Охрид

Апартманите Весна се наоѓаат во централното градско подрачје на сосем...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 22:53Stan vo Ohrid zad Kam na ul. Nikola Karev

Se prodava stan zad Kam na Turisticka vo kulite so lift I parking. ...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:16Stan vo nova zgrada na ul. Pitu Guli Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid na ul. Pitu Guli. Stanot e na vtori kat...


125 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:16Prodavam luksuzen stan vo Ohrid na Turisticka.

Se prodava luksuzen stan vo Ohrid. Stanot e celosno renoviran vo 2022...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:08kupuvam stan

kupuvamstan do 50 metri kvadratni


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:49издавам гарсонњера во центар на Охрид

Издавам гарсонњера


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:49Stan zad skalesta vo Ohrix

Se prodava renoviran stan so parking vo ponova zgrada vo centralno po...


11 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:30Nevselen stan so dvorce kaj Bozo Ohrid

Se prodava nevselen renoviran stan so dvorce od 18 m2 na koristenje v...


79 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:30Cetirisoben stan blisku do centar Ohrid

Se prodava cetirisoben stan vo ponova mini zgrada vo Ohrid kaj taxi M...


135 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:30Se prodava stan vo Ohrid 62kv.

Се продава двособен (источен) стан со површина од 62 квадрати, (47 ст...


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:25Se izdavaat Apartmani vo lagadin

Se izdavaat Apartmani vo lagadin... Prva linija od ezero Celosno o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:21ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²

Се продава куќа со површина 200м² со катност П+1 и површина на дворн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:13ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

Шифра Д 93/28 Се продава куќа со површинa од 170м² со катност П+1...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:13ИМПЕРИЈА – Стан 53м²

Шифра Б 79/18 Се продава стан со површина 53м² со распоред – денвна...


67.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:13Deloven ,kancelariski prostor

Se izdava deloven,kancelariski prostor na ul.Zeleznicka .Kancelarisk...


399 €
или предлог цена
Вчера 21:09se prodava kuka vo ohrid

se prodava kuka P 1, 110 kv lepenka na ulica Dame Gruev Ohrid kon...


62.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:09EKSKLUZIVNO!! Zemjiste AQUARIUS - OHRID

EKSKLUZIVNO!! Se prodava zemjisteto pod kafe bar AQUARIUS - Ohrid koj...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:39Апартмани Кате 1 - трокреветни - строг центар

Локација : строг центар ( позади основен суд Охрид )  WI-FI  LCD ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:00Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Се продава земјиште од 1767м2 на околу 200м до фабриката Екоспар и по...


18 €
или предлог цена
Вчера 19:43ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација

Се продава СТАРА куќа на одлична локација односно сама ул. Питу Гули,...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 19:42Се издава стан во центар на Охрид

Се издава стан во центарот на Охрид. Станот поседува засебна спална с...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:31ДУЌАН ВО ЧАРШИЈА

Od delovniot prostor, koj se naogja vo samata Ohridska Carsija, se iz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 19:23EVTIN URBANIZIRAN PLAC

Placot e okolu 300m2 i se naogja vo Vidobista, so markica od maksimum...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 19:23Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:05Se prodava ili izdava motel vo Ohrid

Se prodava ili izdava motel vo Ohrid. 12+1 sobi , letna terasa 80 sed...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 18:56Се продава плац

Се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Плацот има ДУ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:54Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava sprat od kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko ...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 18:53Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:27ОХРИД СОБИ УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:25Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:01Lux Apartmani, strog centar- najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:58Skalesta Crntar

Strog Centar Stan Skalesta zgrada 💫💫💫💫 2 min peski od plostad I ...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:52  НОВ ОГЛАС

Stan Centar Ohrid

SE Prodava Stan Vo Strog Centar 95 m2 korisna povrsina Nameste...


300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:43  НОВ ОГЛАС

Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na Ohrid. Apartman ...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:39Kupuvam trosoben stan vo Ohrid

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid Kontakt na telefon 078 762 343


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:53Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 16:51Se prodava namesten stan naselba Sv Stefan

Se prodava ubavo stance vo Naselba Sv Stefan do Hotel Belvedere. Sta...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:50Trpejca

Se prodava niva vo s.trpejca 1850 mk Tell za kontakt 079322422 Moze i...


8 €
или предлог цена
Вчера 16:42Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам