Струга
                   
560 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 5 1.9TDI TOUR 2007

VW GOLF 5 1.9TDI TOUR - 2007 GODINA -KLIMATRONIK -10XAIRBEG -CD ...


56 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 16:14Промовирано

Se prodava touran 2.0 tdi

Se prodava vw touran 2008 2.0 tdi 🇨🇭🇨🇭 Servisna kniska site se...


6.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:54НОВ ОГЛАС
Промовирано

BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 14:05Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Струга

Автомобили

Денес 13:05Mercedes E 220T CDI

Podetalni informacii za Oglasot moze da dobiete na brojot: 070 212 ...


6.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:04AUDI A6 3.0TDI S-LINE

Se prodava audi a6 3.0 tdi s-line Od oprema poseduva: S-line paket ...


9.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:00UNIKATEN..!!PASSAT BS81.6.TDI. OT CH.DOMAKINSKA I UBAVA..!!

Passat 1.6 tdi. Ot ch. 2016.god. 6 brzini 120ps.brza i stabilna.tr...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 12:50RANGE ROVER 2.5

Vo mnogu dobra sostojba. Karoseriski e mnogu zacuvan se gleda na slik...


4.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 €
Струга

Автомобили

Денес 12:26Golf 7 2.0Tdi 2014 4Motion Highline BlueMotion

Golf 7 2.0Tdi 2014 BlueMotion 110Kw 150ps 4Motion Highline 2🗝️Naj Fu...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:45Renault Koleos 2.0dci Dynamique 4X4

Renault Koleos 2.0Dci❄️ 4X4❄️ 2009 So Full Oprema Uvoz Ot CH🇨🇭🇨🇭2...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:45Passat 1.6Tdi BlueMotion MatrixFullLed 2012

Passat 1.6Tdi 2012 BlueMotion MatrixFull Reg1Godina+Zelen Moze zamena...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:45Peugeot Boxer 3.0Disel 2013 Top sostojba 161.000Km

Peugeot Boxer 3.0Dizel 2013 Vo Top Sostojba Reg1God Novi Gumi Petlas ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:45Bmw 520d Xdrive 2014 Facelift LuxuryLine

Bmw 520D Xdrive 2014 Facelift So.Naj Full Oprema Reg1God Uvoz Ot CH🇨...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:45  НОВ ОГЛАС

Bmw X5 4.0D 2012 Xdrive M-Paket Panorama Facelift CH

Bmw X5 4.0D Xdrive Panorama Falcelift 2012 3🗝️Novi Gumi Reg+Zelen Uv...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:44Audi A8 4.2Tdi Expluzive VIPclas MatrixLed 2011

Audi A8 4.2Tdi 2011 So Naj Full Oprema MatrixLed Vakum Frisider laden...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:44  НОВ ОГЛАС

Porsche CayenneS 4.2Tdi 2015 Facelift UNIKAT

Porshe CayenneS 4.2Tdi 2015 385ps Facelift Panorama vakum na Vrati 36...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:44  НОВ ОГЛАС

Range Rover Voque 5.0Benzin SV.Autobiography Blind B7

Range Rover Voque 5.0Benzin So Naj Full Oprema 50.000Km Blindiran B7 ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:44Bmw 418 d grand cupe ,moze zamena

Bmw 418d Gran cupe God .2015 Servisirana Reg 08.2023 Moze zamena


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:02Passat b5.5 2004 god. 100kw

Passat b5.5 2004 god. 245.000 km 100 kw - 136 ps


2.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.600 €
Струга

Автомобили

Денес 08:54Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 2007 godina

Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 150 KS 2007 godina so pominati 245.00...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:03Vw touran 2.0 tdi

Se prodava vw touran 2008 2.0 tdi vo perfektna sostojba kako nova. Pl...


7.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:25  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz E220d 2021

se prodava mercedes benz e 220 diesel godina 2021,full oprema,nov kup...


71.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:13Vw golf 2.0 tdi

Se prodava golf 6 2.0 tdi 2010 tdi 140 vo mnogu dobra sostojba.


7.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:05  НОВ ОГЛАС

Se prodava touran 2.0 tdi

Se prodava vw touran 2008 2.0 tdi 🇨🇭🇨🇭 Servisna kniska site se...


6.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:54  НОВ ОГЛАС

Golf 6 2.0 Moze i zamena…07045298

Voziloto e registrirano edna godina Alkantara sedishta so greaci S...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:17Mercede E clas 220 full oprema…

Voziloto e vo perfektna sostojba Poseduva maksimallna oprema Regis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:17BMW X3 Xdrive 3.0D facelift

kolata e full oprema vo fabricna sostojba -panorama krov -kozen enter...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:54bmw 2015 320 d

kolata e vo perfektna, plateni davacki komplet


17 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:54Se prodava VW Passat 2002

Vozi super. Parno i klima rabotaat.


2.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:42  НОВ ОГЛАС

Golf 7 tdi

Se profava golf 7 vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis so ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:41Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina

Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina - 135KW / 185 KS - po...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:07Bmw 740 Xd M

Bmw 740 Xd M 2017/6 vo perfektna sostojba registrirana novi gumi Mich...


66 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:27Porsche Cayene GTS 408 ps

Porsche Cayenne Gts vo top sostojba registrirana moze zamena so mo...


20 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:27Reno Clio 1.9 Dizel 2000 Godina

Reno Clio 1.9 Dizel 2000 Godina Registrirano do 29.05.2023


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:11Renault clio 1.2 16v 2007

Ful oprema sega napraven golem servis Registracija pominata2w21


2.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:06Suzuku grand vitara benzin za delovi ili cela

Se prodava na delovi se od delovi ima motorot e na delovi se komle...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:06Renault megane cc prestige 1.9 dci kabriolet

Tempomat klimaktronik platena carina i site davacki do registracija m...


4.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 10:06Citroen C5 X7 Hydractive III 2.2 HDI 125KW 2008

Prodavam Citroen C5 odlicno socuvan so full oprema so realni 230.000k...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Струга

Автомобили

Вчера 09:55PORSCHE CAYENNE 3.0d SPORT FACELIFT 2017

Porsche Cayenne FACELIFT GODINA 2017/16 Perva Registracia vo 1-12-...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:23Audi A8 3.0TDI QUATRO FACELIFT MATRIX

A8 3.0 TDI QUATRO FACELIFT GODINA 2014/13 Registriran so Zelekarto...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:23BMW F30 GT 318 D FACELIFT M Paket 2015

BMW GT 3 318 D FACELIFT Godina 2015 REDIZAIN SO Noviot Motor TwinT...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:23DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zimski...


1.950 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 05:45Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам