839 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mondeo 2,0 TDDI 116 KS

Ford Mondeo 2,0 TDDI, 116 KS najdobriot motor, registrirana i komplet...


2.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 18:49OPEL ASTRA J 1.7 CDTI -110 KS 2011 год.

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI -110 KS 2011 год. Произведено:2011 година Гор...


6.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 18:48Џага мах плус

Нова џага “мах плус” Тони 078485126


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:27Rezervna guma

4x100 Mini morris Toni 078485126


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:27Volvo R+S60 D5

Kolata e uvezena od Švedska so servisna kniska.Napraveno e komplet se...


1.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:39Mercedes Sprinter 313CDI

Vo prekrasna sostojba Moze zamenaa!!!!


7.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

Денес 16:39Mercedes Vario 815D

Vo prekrasna sostojba Moze zamenaa!!!!


33.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

Денес 16:39Mercedes Sprinter 313CDI

Moze zamena!!!!


7.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

Денес 16:39Mercedes Vario 815D

Vo prekrasna sostojba Moze zamena !!!


10.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

Денес 16:39Mercedes Sprinter 311CDI

Vo prekrasna sostojba Moze zamaena!!!


7.000 €
или предлог цена
Делчево

Комбиња

Денес 16:39Ford Galaxy 1.9TDI 110hp

Kolata e po prekrasna sostojba so full oprema vredi da se vidi i prob...


1.600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:39Audi A3 1.9TDI

Kolata e vo prekrasna sostojba... Tel za kon: 075508772 ...


2.250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:39Ford Galaxy 1.9 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba.Ima napraveno mal i golem servis. Tel ...


2.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:39VOLVO V60 2.0 D3

DOBRODOJDOVTE VO BROKER AUTO BROKER AUTO e lider na Avtomobilskiot...


100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:36NISSAN LEAF ELEKTRICEN

TEHNICKI PODATOCI €...22.500 + CARINSKI TROSKOVI NISSAN LEAF ...


22.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:36FIAT 500 ELEKTRICEN

TEHNICKI PODATOCI €....22.500 + CARINSKI TROSKOVI FIAT 500 EL...


22.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:36VW GOLF VI 1.6 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...7.950 🇲🇰 ▶️ VW GOLF VI ▶️ 1.6 TDI ...


7.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:36VW POLO 1.2 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...6.450 🇲🇰 ▶️ VW POLO ▶️ 1.2 TDI ▶️ ...


6.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:36OPEL CORSA 1.3 CDTI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...4.950 🇲🇰 ▶️ OPEL CORSA ▶️ 1.3 CDTI ...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:36FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


3.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.950 €
Делчево

Автомобили

Денес 16:35FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...4.950 🇲🇰 ▶️ FIAT BRAVO ▶️ 1.4 BEN...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:35SEAT LEON 1.9 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...4.850 🇲🇰 ▶️ SEAT LEON ▶️ 1.9 TDI ...


4.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:35PEUGEOT 5008 1.6 HDI

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


7.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:35VOLVO XC70 2.4 D5 4X4 CROSS COUNTRY

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02.2023 ...


5.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:34NISSAN QASHQAI 4X4 2.0 DCI

TEHNICKI PODATOCI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA K...


8.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:34Vlecna sluzba Satelit 070391305 24/7

Vrsime transport na sekov vid na zemjodleski masini i isto taka vozil...


1 €
или предлог цена
Делчево

Шлеп служба

Денес 16:27Slep sluzba Satelit 070391305 24/7

Vrsime transport na vozila vo zemjata i stranstvo vozila za carina od...


1 €
или предлог цена
Делчево

Шлеп служба

Денес 16:27Ford Focus 18TDDI

Se prodava Ford Focus 18 TDDI dobro socuvan I ekonomicen registriran ...


1.690 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 15:12  НОВ ОГЛАС

ZAMAEC VARIABILEN KOMPLET.

Set zamaec komplet 2.0 tdi. Za WV,AUDI,SKODA SEAT i dr.vozila. Mob ...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:06  НОВ ОГЛАС

TOMA VINKOVIC.

Toma Vinkovic. Mob za kontakt. 070/602-159


По Договор
или предлог цена
Денес 14:46  НОВ ОГЛАС

BANDASI ZA BMW X5 18" 5×120.

Bandasi Aluminski. Orginal za BMW x5 i x6. 5×120-18ki. Mob za kont...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:42SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks.

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 - 105 ks. Proizvedena 2008/7 god. VO PERFEKTNA...


5.100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 14:30SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw. 105 ks. 2008 g. FULL

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. Proizvedena kraj na 2008 god. VO ...


4.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 14:30VW PASSAT B5 UNIKAT

VW PASSAT 1.9 tdi 110ks 81 kw KLIMATRONIK Specijal generalno servisi...


3.299 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:33Rezervno trkalo 5x100

Prodavam rezervna guma 14ka 5x100 razmak nova glanc voopsto ne vozena...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:25  НОВ ОГЛАС

Slep prikolka 3500kg 500x210cm 2022god

Prikolkata e skoro nova vozena 1000km 2022god Gumi 185 R14C Kupena...


4.000 €
или предлог цена
Делчево

Приколки

Денес 13:07Delovi za VW PASSAT 2.0

Polovni delovi za Passat 2.0 TDI se sto vi treba prakjame i po kargo ...


1.234 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:07Vlecna sluzba/Влечна Служба/Slep Sluzba

БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА "УЏУЗО" ВО ДЕЛЧЕВО КОЈА...


1 €
или предлог цена
Делчево

Шлеп служба

Денес 13:06Delovi za SEAT TOLEDO 1.9TDI 90KS

Se prodavaat delovi za seat toledo 1.9tdi 90ks. 97god. Ima se shto v...


99 €
или предлог цена
Денес 12:18Seat toledo 1.9tdi DELOVI!!!

Se prodavaat delovi od seat toledo 1.9tdi... ☎️075 404 570 ☎️075 40...


300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 12:18Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам