Струга
                           
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Iznajmuva Deloven Prostor

Deloven Prostor vo Struga na kej pokraj rekata Crn Drim. Dukanot se ...


250 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 14:57Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 10:05Деловен простор,поволно

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-(дуќан) 30м2 и плац 300м2 во склоб на дуќан...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

04 фев 18:05Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

31 јан 10:41Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava deloven prostor vo atraktivna ulica vo Struga.Vo momentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

30 јан 11:15Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava delolven prostor vo atraktivna ulica vo Struga nasproti Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

30 јан 11:15Se izdava ducan vo blizina na gratskiot pazar i carsijata

Dukanot raspolaga so sopstven sanitaren chvor i parking mesto namenet...


12 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

28 јан 10:47Se iznajmuva deloven prostor vo Struga

Se iznajmuva deloven prostor vo Struga na kat od 22m2 nad posta Strug...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

26 јан 23:07Deloven Prostor Mislesevski pat

Se izdava deloven prostor od 140m2 na mislesevski pat, pogoden za sek...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

19 јан 13:29SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT VO 3 SPRATA VO STRUGA CENTAR

🆕🏬 SE IZDAVA ATRAKTIVEN DELOVEN OBJEKT VO 3 SPRATA VO CENTAR NA GRA...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

09 јан 19:12SE IZDAVA DUKAN DELOVEN PROSTOR 241 M2 VO CENTAR NA STRUGA

Se izdava prizemje dukan / deloven prostor so povrsina od 241 m2. ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

09 јан 09:16Se Prodava Dukjan

Se prodava dukan vo Gradski Pazar Struga. Dukanot ima 38 m2 i e renov...


50 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

11 дек 19:26Se izdava

Se izdava dukan pod kirija na atraktivna lokacija vo centarot na stru...


300 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

02 дек 21:52Се издава дуќан во Струга

Се издава деловен простор во центарот на градот на прометна улица М...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

31 авг 17:18Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot ul Proleterski briga...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

22 јул 16:31Deloven prostor

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija na ul. Partizanska 7A n...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

22 јул 15:58Delovniot prostor se izdava pod kirija.

55 m2, nova dograma i plocki, sopstven sanitaren cvor, moznost za pro...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

16 мар 12:03Деловен простор 60m2

Се наоѓа наспроти апартмани Грифон на улица Димче Ковачески во одличн...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Дуќани

19 фев 16:10Se izdava dujkan struga

Se izdava dujkan nasproti grifon povejke inff na +38975332231


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

29 ное 12:58Се издава деловен простор

Се издава деловен простор во центарот на Струга позади кладилница Spo...


10 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

17 ное 16:25Се издава под кирија дуќан во Струга

Се изнајмува објект на ул. Ѓорѓи Ѓоргон бб Струга (поранешно интернет...


450 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

28 апр 16:11Shitet Dyqan 70m2 / Се Продава дуќан 70м2

🏬 Shitet Dyqan 70m2 ne qender te Struges 100m larg Gjyqit 📐 70m2 ...


91.000 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

01 апр 12:53SE IZDAVA POD KIRIJA TEL. 077399120

.


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

21 мар 15:16Se prodava / izdava dukan vo struga ul. Marshall tito 115

Se prodava ili izdava dukan na ul. Marshall tito br 115. Dukanot e ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

25 фев 11:16Se izdava dukan vo centarot na Struga

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na Struga vo carsijata ....


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

09 фев 13:23se prodava deloven prostor vo Ohrid centar

Prostorot se naojba vo centar na ulica Dejan vojvoda do hotelot monte...


2 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

11 јул 16:42Се издава дуќан 170м2

На 300 метри од центарот на Струга во близина полициската станица. ...


750 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

12 фев 17:52Deloven Prostor. Restaurant ( Picerija )

Se izdava Restoran ( Pizzeria ) komplet namesten extra lokacija. Ko...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

26 дек 16:54Се издава дуќан-деловен простор од 100 м2

Се издава дуќан од 100 м2 на приземје, со тераса и сопствен паркинг, ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

09 јун 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам