Штип
                           
61 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Трговски центар Штип

Се изнајмува деловен простор 40м2 и подрумски дел од 30м2, се наоѓаа ...


20.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 20:40Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади трговскиот центар. За повеќе информа...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 19:02  НОВ ОГЛАС

iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 16:33Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 12:07Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat

Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat Tel: 078/584 -782


180 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

04 фев 09:57Се издава дуќан во центар

Се издава дуќан 20м2 и спрат од куќа 85м2м на ул.Христијан Карпош С...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 фев 18:22SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 фев 14:18Se iznajmuva dukan vo centarot na stip

Se iznajmuva dukan vo centarot na Stip so kvadratura 85m. poveke inf...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

02 фев 21:17Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА лице за контакт 070/841-111 л...


145.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

01 фев 17:38IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

01 фев 12:45Dukan

Dukanot se PRODAVA/IZDAVA se naoga vo Star Karaorman vo centarot spro...


27.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

01 фев 12:00Нов Деловен простор

Се издава нов деловен простор погоден за повеќе намени, на само 100м ...


1.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

01 фев 11:11Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pri...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

30 јан 16:20Нов Деловен простор

Деловниот простор е карабина може да се уреди по вашите потреби Се и...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 јан 13:02СЕ ИЗДАВА ДУКАН ВО ЦЕНТАР НА ШТИП

Се издава дуќан/деловен простор во центарот на Штип позади Трговскиот...


800 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 јан 13:34dukan stand

se prodava dukan stand vo trgovski centar na 1kat


20.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 јан 02:31Се издава/продава/заменува

Се продава или заменува по договор деловен простор составен од две пр...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

19 јан 14:21Деловен простор

Се продава или заменува деловен простор во трговскиот центар во насел...


850 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

19 јан 14:21Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 75 m2 vo centarot na Stip vednas do kafe...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

19 јан 13:00Продавам дуќан

Продавам дуќан од 60 м2 со дополнителни 15 м2 магацински простор. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 јан 20:14Se prodava

Se prodava deloven prostor kaj Angels kafe 20 m2 karabina istiot se n...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 јан 10:32Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 јан 10:10Se iznajmuva deloven prostor

Se izdava pod kirija deloven prostor- dukan na atraktivna lokacija pr...


300 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

06 јан 12:58Se iznajmuva / prodava dukjan vo centarot na Shtip

Se izdava ili prodava dukjan vo centarot na Shtip, na ednosmernata ul...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 јан 17:51Деловен простор во центар на Штип

Се продава дуќан во центарот на Штип, спроти Пицерија Верона, 32 м2,...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

04 јан 13:49Се издава дукан на ул.Борис Кидрич бб кај зграда Промаја

Лице за контакт Миле 071 304 940


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 јан 11:51Се издава дуќан во центар на Штип

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


14 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 дек 09:58se izdava dukan vo stog centar

Odgovara na potrebite za site dejnosti.Na 50 m od plostadot, 30+30m2


350 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 дек 17:01Iznajmuvam Dukan na Vanco Prke 24m2

Se izdava dukan ( deloven prostor ) vo strogiot centar, na ednosmeran...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

30 ное 15:15Се продава дуќан, деловен простор

На одлична локација до плоштад и безистен. Плоштад Тошо Арсов бр 67 ...


120.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 ное 12:55Deloven prostor

Se iznajmuva delovniot prostor kompletno opremen za frizerski salon i...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

27 окт 15:27Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември

Се продава Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември бивша Берберница Брегалниц...


12.001 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 окт 12:46Se izdava

Se izdava prostor od 40kvadrati na glavna I prometna ulica bulevar j...


8 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 авг 08:24Se izdava

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glav...


6 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 авг 08:30Top lokacija

Lokacija koja ne se propysta ulica bulevar jna .Dukanot e na samata u...


7 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 авг 08:42Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1092 Се продава деловен простор на одлична локација во цент...


1.270 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 јул 10:41Se prodava deloven prostor vo centarot na gradot

Se prodava deloven prostor so vkupna povrsina od 144 m2 i visina od 3...


1.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 јун 21:12Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija

Шифра:PP1035 Се издава деловен простор на одлична локација во Сењак ...


9.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 јун 13:12Se izdava dukan (deloven prostor) vo CENTAROT NA SHTIP

Se izdava dukan na odlichna lokacija vo CENTAROT na SHTIP na dobro po...


350 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 апр 13:00Дуќан во центар на Штип 102м2

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 апр 03:55Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам