Гевгелија
                           
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стан во центарот на градот

Се издава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гра...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 18:19Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Гевгелија

Станови

Вчера 15:15Se izdava polunamesten stan

Stanot se naoga vo strumickata zgrada nad picerija Uno so celosno opr...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 14:58Стан во центарот на градот ПРОДАЖБА

Се продава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над гр...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 фев 10:37Se prodava stan

Se prodava renoviran stan od 98m2 + podrum od 6m2. Stanot raspolaga ...


56.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 фев 10:05Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 фев 09:55Продавам Стан од 80 квадрати

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 18:12Се изнајмув стан за живеење или деловни простории

Во центарот на градот се издава стан под закуп за живеење или деловн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:58Се издава стан на приземје за деловни простории-канцеларии.

Се издава стан под закуп на центарот на градот на приземје. Погоден з...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:47Се издава по закуп во центарот на градот

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје. Станот е ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 14:40Se prodava stanbeno /deloven objekt

Kontakt 078 306 907


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 фев 10:11Prodavam trosoben stan vo Gevgelija so vgradena sauna

Prodavam luksuzen trosoben stan vo Gevgelija vo odlicna sostojba na 1...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 фев 20:20Se izdava trosoben stan

Se izdava trosoben stan na ul.Kole Nedelkovski (kaj lamelite) vo bliz...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 20:41Се продава стан во нова зграда кај пазарот 54м2

Се продава нов, невселуван стан во нова зграда, градба 2022г., кај но...


790 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 18:00Нов, наместен стан кај пазарот

Продавам нов, наместен стан кај новиот пазар. Зградата е пуштена во ...


53.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 18:00Гевгелија

Се изнајмува комплетно наместен стан во Гевгелија до новиот пазар (оп...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 15:00Se izdava nov stan 65m2

Se izdava nov nevselen stan 65m2 na vtori kat,so lift, namesten na ul...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 10:21Барам стан за изнајмување до 230еур

Ми треба стан за изнајмување за подолг период.


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јан 10:12Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 јан 20:56Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Гевгелија

Станови

30 јан 16:27Стан во нова зграда кај пазарот 48м2

Се продава нов, невселуван стан во нова зграда, градба 2022г., кај но...


790 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 јан 14:53Се издава стан во струмичката зграда

Се издава стан од 130м2. Комплетно наместен. Греење - парно , ладењ...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 јан 20:08Se iznajmuva namesten stan

Se iznajmuva namesten stan vo kukja. 65m2, spremen za vseluvanje, vo ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 јан 06:37STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 јан 14:40Се издава нов стан до новиот градски пазар во Гевгелија

Станот располага со GREE инвертер клими во двете спални и дневната ко...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 јан 22:07Se izdava stan

Se izdava prazen nenamesten stan na Bul. Gevgelija (kaj Ruse Komerc)....


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 јан 19:28Наместен стан во нова зграда кај пазарот

СЛОБОДЕН ОД 1 ФЕВРУАРИ 2023 Издавам стан во нова зграда кај пазаро...


280 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:35Stan vo Centar direkt na Plostadot

Se prodava 3 soben Stan na 3 Kat. Stanot se prodava so mebel. kujna, ...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 јан 08:58garsonjera komplet opremena

Se izdava celosno opremena garsonjera 40 m2 sproti neptun.


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јан 14:44Se izdava Stan 70m2 celosno opremen

Trosoben stan sloboden od 01.02.2023 Celosno opremen so nov mebel ,...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јан 14:33Se izdavaat stanovi vo centarot na Gevgelija

Se izdava stan vo Gevgelija


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 јан 15:31бараме стан за изнајмување за канцеларии на подолг период

бараме стан за изнајмување за канцеларии на подолг период , празе...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јан 14:28Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јан 09:13Се издава стан за домување или канцеларија

Наспроти хотел Аполонија, строги центар во Гевгелија. Распоредо...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јан 11:21Se iznajmuva dvosoben stan vo centarot do Hotel Apolonia

Renoviran namesten dvosoben stan na visoko prizemje. Neodamna instali...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

14 јан 05:27Stan vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan kaj idila na prvi kat vo dobra...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 јан 18:26Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti Vodnata zaednica,...


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 јан 13:18Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti Vodnata zaednica....


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 јан 12:56Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија

Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија, на ул. Св. Клим...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 јан 17:47Se izdava stan vo Gordinija

Stanot nikogas ne e vselen odgovara za kancelarii istiot moze da se p...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

04 јан 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам