Карпош
                   
1101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

PRODAVAM Kingston SODIMM RAM 4GB DDR4 2400MHz.

INFORMACII ISKLUCIVO NA TEL. : 071 345 968.


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:43HP 255 G8 Notebook - Одлична Состојба!

AMD Ryzen 3 3250U with Radeon Graphics 2.60 GHz 8 GB RAM Window...


16.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 00:21Gaming Компјутер

Процесор: AMD Fx-8350 Графичка: Radeon R9 270 RAM Меморија: 8G...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 23:37Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 22:53Tablet Samsung Galaxy Tab A8 SM-X200

NOV Tablet PC Samsung Galaxy Tab A8 SM-X200 10.5″ OctaCore 4GB/64GB ...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 22:07Xiaomi 65W GaN Polnac Adapter USB C Нов неодпакуван

Продавам нов недопакуван полнач 65W со два излези, USB A и USB C. Мож...


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 20:52HP Docking Station G2

Се продава нов и некористен ХП Докинг Г2.


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 20:36Canon C-EXV 13 TONER

TONER Canon C-EXV 13


Вчера 19:50Najeftini novi GAMING konfiguracii i5 7 9, 3600 do 5900X AMD

Најефтино - разни нови конфигурации. Фирма. Гаранција 2/3 години. ...


25.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:57Продавам оригинални нови и користени PS4 игри

Prodavame igri za PS4: CoD World war 2 -1200 den Final Fantasy 15 -...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:58OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:393Com OfficeConnect 16 Port 10/100M Switch

3Com OfficeConnect Dual Speed Switch 16 Plus - switch - 16 ports - de...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:18KOMPJUTER PENTIUM QUAD Q8300 SSD 250 6GB RAM, GRAFICKA 1 GB

MATICNA ASUS PROCESOR 4 JADREN INTEL PENTIUM QUAD Q8300 2.5GHZ 6 G...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:18NAPOJUVANJE Cooler Master 850W RS-850-EMBA

Input VoltageAC 230 V Input Voltage RangeAC 90 - 264 V Power Output...


7.900 МКД
или предлог цена
Вчера 17:18AMD Ryzen 5600X so 2 godini i 3 meseci garancija

Prodavam AMD Ryzen 5600X so 2 godini i 3 meseci garancija, ekstra pro...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.450 МКД
Вчера 17:07Сервис и надградба на лаптоп и персонални компјутери

- Батерии за лаптоп - Адаптери/полначи за лаптоп - РАМ мемории за л...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 16:45Адаптери/полначи за лаптоп

Нови адаптери/ полначи за лаптопи, за секој модел специфично а не уни...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:45Нови батерии за лаптоп

Нови батерии за лаптоп со одличен квалитет и 6 месеци гаранција


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:45Lenovo Ideapad 4Gb Ram bukvalno nov laptop

Lenovo Ideapad 4Gb Ram bukvalno nov laptop so nov windows 10 bez ma...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:19Izrabotka i odrzuvajne na web stranici!

Izrabotka na web stranici! - Hosting, domain - Sajt izraboten so ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:54  НОВ ОГЛАС

Matricen printer, fax, kancelariski aparati

Prodavam kancelariski aparati, i toa: 1. Printer Epson LQ-570+ ......


1 €
или предлог цена
Вчера 14:28ASUS VIVOBOOK S14 M433

ASUS VIVOBOOK S14 M433 EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 3 MESECI NABAVEN...


430 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:12NOTEBOOK ACER Aspire (A115-22-A8WH)

NOTEBOOK ACER Aspire (A115-22-A8WH) NOV NEAKTIVIRAN FULL PAKOVANJE...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:12Prodavam Desktop Gaming PC Anhoch MATRIX

Prodavam Desktop Gaming PC MATRIX konfiguracija, kupena od Anhoch, k...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:46Rig SAPPHIRE 6x RX470 8GB

ДВА рига со 6x SAPPHIRE RX470, 8gb,180MHs по риг , просек 30MH/s по к...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:44Procesor Intel Pentium G3220 3.0GHz

Prodavam Procesor Intel Pentium G3220 3.0GHz 4th Generation Process...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:07ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Dell Inspirion 1300 povolno

Postar laptop, funkcionalen. Baterijata treba da se zameni i da mu se...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Gigabyte RTX 2070 OC gaming 8GB

Prodavam Graficka Kartica Gigabyte RTX 2070 OC gaming 8GB Kupena od ...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00HP Compaq Elite 8300 SFF Desktop + HP KU-0316 tastatura nova

HP Compaq Elite 8300 SFF Desktop OS: Windows 11 (Licenciran) + Micr...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00HP ELITEBOOK 840 G3

Ekran: 14” (inch) Full HD CPU: i5-6200U 2.4GHz GPU: Integrated Inte...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00PRODAVAM USB TO VGA KONVERTER NOVI NEOTPAKUVANI !!!

Prodavam novi neotkapuvani kvalitetni adapteri od USB na VGA. Ne se p...


Вчера 12:44PRODAVAM HARD DISK 3.5 SEAGATE 500 GB 7200 RPM !!!!

Prodavam hard disk marka Seagate 500 GB 7200 RPM, Sata. Hard diskot e...


799 МКД
или предлог цена
Вчера 12:44Acer,15,6Inchi,8GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra

Acer,15,6Inchi,8GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra Laptopot e mno...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:11CREATIVE SB X-Fi XTREME AUDIO CARD

-audio card za notebook/laptop -instrukcii -cd so drajveri i aplika...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:00Kompjuter i7 4.4Ghz, GTX 970, 16GB Ram

Prodavam kompjuter -Intel i7 4790k 4.4Ghz -HyperX Fury DDR3 Ram 1...


360 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 09:29Baterii za Laptop so visok kvalitet !!!!!

Prodavame novi baterii za laptop so visok kvalitet garancija 6 mese...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:21Servis za laptopi i rezervni delovi za laptop

Popravka na maticni ploci od laptopi,promena na integrirani graficki ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:21Polnaci/adapteri za site modeli na laptopi

Vrsime prodazba na visokokvalitetni adapteri za laptopi koj se sosema...


Вчера 09:21Се продава Lenovo G500 15.6 inch

Се продава лаптоп LENOVO G500 15.6-INCH со следниве спецификации: -п...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:56  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам