239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS K550J, i7 4720HQ ,8gb RAM, GTX 950m

Laptopot e vo odlicna sostojba, redovno e cisten od prasina i menjata...


17.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мај 00:01Toshiba Satellite L300

Одлично сочуван Toshiba Satellite L300 без никакви механички оштетува...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

06 мај 19:22Macbook Pro

120gb ssd 5gb ram Aluminium Slim Bussiness laptop Light logo Li...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 мај 17:06Se prodava Dell Inspiron N7110 i5

Core i5 2.40 GHz Ram 6gb Hard disk 500gb 64-bit Nvidia geforce 52...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

04 мај 13:20Se prodava laptop

Работат сите програми, секоја година е редовно сервисиран, чистен од ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 апр 23:12Laptop MSI VR601 ispraven

Se prodava MSI Laptop , Wifi, CD , x4 USB, instaliran so Window...


2.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 апр 19:39Laptop Lenovo T500

Kvaliteten Laptop t500, ocuvan ispraven i instaliran so linux i w...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 апр 19:38Lenovo Thinkpad T480: I5 8350U, 16GB DDR4, 500GB NVMe, 14"

Продавам многу малку користени лаптопи Lenovo ThinkPad T480 со следни...


26.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 апр 21:17Delovi za Lenovo Ideapad 100-15iby

Delovi za Lenovo Ideapad 100-15iby sve sto vi treba barajte na 070 37...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 апр 15:52Nov Lenovo IdeaPad

Prodavam novi Lenovo IdeaPad laptopovi.


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 апр 15:00Laptop Asus I3

Se prodava Laptop Asus Processor Intel i3 Ram 4GB SSD OS windows 1...


165 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 апр 21:07OTKUPUVAM LAPTOPI OTKUP LAPTOPOVI KUPUVAM LAPTOP neispravni

Vrsime otkup na laptopi. - Novi i polovni do 9 godini stari. - Isp...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

15 апр 14:38Dell Inspirion 1300 povolno

Postar laptop, funkcionalen. Baterijata treba da se zameni i da mu se...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

14 апр 12:14Продавам ASUS Vivobook X540SA

Продавам користен ASUS Vivobook X540SA Processor Intel Celeron N3060...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

07 апр 09:20Se prodava super socuvan skolski laptop 11 inca ispraven

Se prodava super socuvan skolski laptop 11 inca ispraven baterija sla...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

05 апр 19:30Apple MacBook Air "Core i5" 13" (A2179)

Го продавам мојот лаптоп Macbook Air - модел A2179 Лаптопот е купен ...


699 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 апр 11:03Lenovo Legion Y520-15OKB - perfekna sostojba full paket

Prodavam Lenovo Legion Y520-15OKB GAMING laptop, vo perfektna sostojb...


23.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 мар 17:37Lenovo ThinkPad T15 Gen 1

Се продаваат два ThinkPad T15 Gen 1 Black Intel Core i5-10210U (...


38.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

30 мар 13:00Lenovo G500

Se prodava odlicno socuvan Lap Top Lenovo G500, so licenciran Windows...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 мар 17:42DELL LATITUDE E5440

Се продава НЕКОРИСТЕН, НОВ лаптоп!!! Фолијата на екранот не е изва...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мар 19:00MacBook Pro 16" late 2019

Се продава Space Grey MacBook Pro 16" (late 2019) во перфектна состој...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

22 мар 08:47Asus ROG G752 VT Gaming Laptop

Продавам гејмерски лаптоп Asus G752VT, Лаптопот е сочуван како нов, ...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 мар 23:28Se prodava Apple laptop macbook pro model A1286 i 5 procesor

Se prodava super socuvan laptop MackBook pro model a1286 i 5 proceso...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 мар 17:24laptop LENOVO Ideapad 510-15IKB

LENOVO Ideapad 510-15IKB 15" i7-7500U CPU @ 2.90 GHz 8 GB RAM 512...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мар 15:28MacBook Pro delovi se sto vi treba

MacBook Pro A1278 delovi se sto vi treba ekran tastatura bilo sto ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 мар 11:42Delovi za Lenovo Thinkpad T430 i5

Продавам делови за лаптоп Леново Т430. - Матична со i5 процесор I...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

11 мар 09:26Продавам Lenovo LEGION7 Gaming Laptop

Се продава лаптоп Lenovo, модел LEGION 7 15IMH05 Display 15.6’’ FHD 1...


80.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

10 мар 21:35Notebook Lenovo Gaming 3 Ryzen5 5600H 16GB 512GB GTX1650 4GB

CPU: AMD Ryzen 5 5600H (6C / 12T, 3.3 / 4.2GHz, 3MB L2 / 16MB L3) RA...


650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

08 мар 18:59Lenovo IdeaPad

Se prodava lap top mnogu malce koristen, dobro socuvan. Za povekje in...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 мар 18:46OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA

OTKUPUVAM LAPTOPI VO SEKAKVA SOSTOJBA.SKRSENI ISPRAVNI NEISPRAVNI .PO...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

03 мар 16:37Se prodava Acer aspire mod.5610 ispraven orginal polnac

Se prodava Acer aspire mod.5610 ispraven slaba baterija orginal polna...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

02 мар 10:05HP 510

Intel(R)Pentium(R)M processor 2,26 GHz WDC WD600-22KVTO CD/DVDW TS-...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 мар 13:37Compaq 8710p

odlicno socuvan


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

01 мар 13:36Nova baterija za laptop HP DV2

Baterijata e nova, neotvorena.Cena 2000 denari.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

28 фев 20:13Se prodava Dell Inspiron N7110 i5

Core i5 2.40 GHz Ram 6gb Hard disk 500gb 64-bit Nvidia geforce 52...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 фев 13:58MacBook 13" 2019

Продавам MacBook 13" 2019 модел со 16 GB RAM и 512 GB SSD. Батеријата...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 фев 09:49Asus ROG G752VT

Продавам гејмерски лаптоп Asus G752VT, Лаптопот е сочуван како нов, ...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

23 фев 21:50PRODAVAM DELOVI ZA ACER E5 511

PRODAVAM DELOVI ZA ACER E5 511 IMAM SE KOMPLET barajte na 070 379742


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

22 фев 10:16Se prodava Lenovo Yoga 910 za delovi

Lenovo Yoga 910 se prodava za delovi Ne osteten nadvoresno prekina ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

21 фев 21:34HP Pavilion Gaming 15"

Se prodava HP Pavilion Gaming 15-dk1003nia. Laptopot e kupen vo avgus...


30.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 фев 14:51Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам