Кочани
                   
1106 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.650 €
Кочани

Автомобили

27 мар 23:06Промовирано

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION , 3,0 DIZEL MOTOR SO 240 KS PROIZVEDEN ...


18.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:39Промовирано

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN/PLIN

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.6 74 KW 101 KS BENZIN SO ATESTIRAN PLIN REGIS...


2.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:39НОВ ОГЛАС
Промовирано

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆ PLATENI SITE D...


7.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.150 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:19☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA ☆ VOZILOTO E SO ISTECENA RE...


4.499 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.550 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:19☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS 2012 G 6BRZINI☆

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS 2012 GODINA 6BRZINI☆ PLATENI SI...


7.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:19☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA☆ VOZILOTO E SO ISTECENA REG...


5.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:19☆OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS 2004 GODINA☆

☆OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS 2004 GODINA☆ VOZILOTO E SO ISTECENA REGIS...


2.499 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:19☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆

☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02/20...


2.399 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:18☆VW CADDY 1.6 TDI 75KS 2011G☆

☆VW CADDY 1.6 TDI 75KS 2011G☆ REGISTRIRANO DO 04/2023 GODINA !!! ...


6.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:18☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2009 G☆

☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2009 GODINA☆ PLATENI SITE DAVACKI DO REGIST...


3.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:18BMW X5 3.0d 245 KS_2012GOD_FACELIFT

BMW 3.0d 245 KS FACELIFT... PROIZVEDEN 12ti MESEC 2012 GOD... POMIN...


23.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00VW POLO 1.2 TDI 75 KS BLUEMOTION_NAVI

VW POLO 1.2 TDI 75 KS 2011 GODINA OPREMA: -KLIMA -FABRICKO RA...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00SKODA CITIGO 1.0 MPI_60KS_2014GOD

SKODA CITIGO 1.0 MPI 60 KS ... PROIZVEDEN 11 MESEC 2014 GOD... ...


6.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...


6.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00Mitsubishi Colt 1.5D_95ks_2008god

REGISTRIRAN CELA GODINA DO. DEKEMVRI 2023 GOD. UVEZENO OD GERMANI...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00KIA RIO 1.1CRDI_75 KS_2012 GOD_162000KM

KIA RIO 1.1 CRDI 75 KS ECO Dynamics ... PROIZVEDEN 6 MESEC 2012 GO...


6.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00Hyundai i20 1.2 benzin 77ks_2010g

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5dci_65ks_09 god

RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5 DCI 65 KS... PROIZVEDEN 8 MESEC 200...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00MAZDA 2 1.4 dizel_68ks_2009g

MAZDA 2 1.4 DIZEL 68 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 20...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00MAZDA 2 1.4i_80ks_2004g

MAZDA 2 1.4i 80 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2004 ...


3.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:00PEUGEOT 207 1.4I 95KS_98000KM_2008GOD

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN-70 KW ( 95KS) -EURO 4 PROIZVEDENA 2008 GOD ...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:59VW PASSAT B6 2.0 8V 2007 G.

So full oprema vo odlicna sostojba 2.0 TDI 140 KS 8 Ventila.


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:48VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA !

VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA ! - REGISTRIRANA CEL...


4.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:40BMW 118 D 143 KS NOVIOT MOTOR FACELIFT 2008 STAKLO !

BMW 118 D 143 KS NOVIOT MOTOR FACELIFT 2008 STAKLO ! - SEGA UVEZENA...


5.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:39SEAT LEON 1,6 TDI 90 KS SPORTLINE !

SEAT LEON 1,6 TDI 90 KS SPORTLINE ! - SEGA UVEZEN OD ITALIJA SO MNO...


9.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:39FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 MJET 90 KS 2010 !

KOLATA E PALI VOZI RABOTI PERFEKTNO MENJAC SUPER ! FIAT GRANDE PUNTO...


3.950 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
5.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:39MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA !

MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA ! - SEGA UVEZEN OD ITALIJA ...


3.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:39CITROEN C3 PICASSO 1,6 HDI 110 KS EXCLUSIVE !

CITROEN C3 PICASSO 1,6 HDI 110 KS EXCLUSIVE ! - SEGA UVEZEN OD ITAL...


4.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:39OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

SEGA UVEZENA OD ITALIJA - REGISTRIRANA CELA GODINA - KOMPLETNO S...


5.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:39OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 NAVI, MAKD OPREMA !!!

OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 GODINA SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO ...


7.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
8.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:39AUDI Q3 2,0 TDI 120 KS FACELIFT SPORT MODEL !

AUDI Q3 2,0 TDI 120 KS FACELIFT SPORT MODEL ! - SEGA UVEZENA OD GE...


18.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
18.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:39VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 PERFEKTNO !

VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 PERFEKTNO ! - SEGA UVEZENO OD ITALIJA SO...


5.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:39VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION , 3,0 DIZEL MOTOR SO 240 KS PROIZVEDEN ...


18.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:39VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION 140 KS SPORT& STYLE !

VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION 140 KS SPORT& STYLE ! - REGISTRIRAN NA M...


14.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:39Se Prodava kola Mazda 2 Sky aktiv

Se prodava Mazda 2 Sky aktiv, mnogu dobro socuvana recisi nova na 550...


14.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 23:51** VW GOLF 1.9 TDI **2005g (77KW-105KS) PERFEKTEN STAKLO

VOZILOTO E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA !!! FULL OPREMA !!!


4.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:50VW POLO 1.2i (BENZIN/PLIN) *2006g GOAL OPREMA ODLICNO

VOZILOTO E SO FULL OPREMA !!! MK TABLI REGISTRIRANO DO 05-2023... ...


3.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

Вчера 22:50** FORD FIESTA 1.4 TDCI **2009g ( MAKSIMALNO ZACUVANA )

Voziloto e so plateni davacki do registracija... FULL OPREMA !!! M...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.600 €
Кочани

Автомобили

Вчера 22:50** SEAT IBIZA 1.2i **2007g ( 70KS ) FACELIFT ODLICNA !!

VOZILOTO E SO FULL OPREMA .... Plateni davacki do registracija K...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:50ALFA ROMEO 156 1.9 JTD * (FULL OPREMA) ODLICNA !

Voziloto e so Dobra oprema ... DOMAKINSKA KOLA REGISTRIRANA


1.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:50** FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIGET * ( VAN/TOVARNO)-KAKO NOVO

VOZILOTO E UVEZENO SO PLATENI DAVACKI ... FULL OPREMA... ( TOVARNO...


3.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:50Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам