Ѓорче Петров
                   
390 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Desktop Kukiste Intel i5-11400F_GeForce GTX 1060_16GB RAM...

Prodavam Desktop Kukiste So Slednava Konfiguracija: - Procesor: In...


34.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
35.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 15:28Купувам Commodore 64 или Commodore 128 (C64 , C128)

Купувам Commodore 64 или 128 и додатоци. Може исправно или неисправно...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 15:07Kupuvam Disketi 5.25' ( floppy ) DD/DS

Купувам Дискети 5.25' Double Density Single Sided или Dual Sides По...


20 МКД
или предлог цена
Денес 15:05Купувам Commodore Disk Drive 1581 ( диск драјв )

Купувам Commodore Disk Drive 1581 кој работи со 3.5' дискети. Цена по...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:05Commodore 1581 floppy disc drive - флопи диск драјв

Купувам/барам дискетна единица за Commodore 64 модел 1581 како на сли...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:05Купувам LCD монитор со S-video влез ( Monitor )

Купувам LCD монитор со S-video влез. Другите влезови можат да бидат V...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:05Kupuvam STAR Kompjuter Pc Desktop Компјутер Pentium kec 1

Kupuvam Star kompjuter so Win 95, win 98 Ispraven da e ! PENTIUM 1, ...


450 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:05NVMe SSD Toshiba THNSF5256GPUK 256GB

DOSTAPNA KOLICINA-- x 16 -Site se vo ispravna sostojba i bez pojavi ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:51SSD za MacBook Pro/‎MacBook Air/iMac

128GB SSD NVMe- 1100Den (3x Dostapni) 256GB SSD M.2- 2200Den (1 Dosta...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:49INTEL PROCESORI

Intel® Core™ i5-4570 @ 3.20GHz-Cena 2000Den Dostapni 4 -Intel® Core™ ...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 11:48Ram memorii za Laptop!

Ram Memorii: -DDR3L 4GB Laptop -600Den, Dostapni- 50+ -DDR3L 8GB Lap...


600 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 МКД
Денес 11:37HP Gaming Pavilion - 15-cx 8GB RAM 500gb nvme ssd

HP Gaming Pavilion - 15-cx ,I5 Procesor ,8GB RAM ,500gb nvme ssd ....


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:10DELL LAPTOP 6GB RAM 500GB HARDDISK KAO NOV

DELL LAPTOP 6GB RAM 500GB HARDDISK KAO NOV SOCUVAN SO NOV WINDOWS 10 ...


6.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:10laptop LENOVO mnogu malce koristen

СЕ ПРОДАВА ЛАПТОП ЛЕНОВО B5400 МОДЕЛ 80B6 МНОГУ МАЛЦЕ КОРИСТЕН БАТЕР...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:03INSTALACIJA NA WINDOWS 7, 8, 10

Instaliranje na windows 7, 8 i 10. So windows-ot doagjaat zaedno Mic...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 10:32Toneri vo boja komplet HP 920XL

Komplet set toneri HP 920XL novi! http://www.omnia.com.mk/Home/Fil...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:03NVIDIA GTX 1060 3GB

Se prodava graficka karta nvidia gtx 3gb koja e koristena isklucivo s...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:16Formatiranje i instalacija na kompjuteri

Formatiram desktop i lap top kompjuteri, instaliram nov operativen si...


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 17:05DDR3 DDR4 Ram memorii za laptop

Se prodavaat ram memorii za laptop: 4GB DDR3 Ram -600 den eden (x2 z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:52MacBook Pro kako nov socuvan

MacBook Pro kako nov socuvan baterija ne drzi


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:34KOMPJUTER FUJITSU NOVI KOMPLET SET

se prodavat novi kompjuteri set komplet novi fujitsuu so ekran DELL 2...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:01Delovi za Laptopi Display Hard diskovi adapteri tastaturi

Delovi za Laptopi, Display -Ekrani , Hard Diskovi ,adapteri, tastatur...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:27NOV GIGABYTE AORUS 15P i7 32gb RTX3070 8gb gaming

Posledna cena 1.xxx Eur ....vo prodavnica vo momentov e 1.800-2.000...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.380 €
Вчера 06:58Server DELL Poweredge R620 2x E5-2670 V2 32GB Rack

Se prodava premium refurbished 1 godina garancija DELL Poweredge R...


470 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 06:58Se prodava kopjuter kukjiste i7 so RX580 graficka

Domasni uslovi koristen I7 7700k so vodeno ladenje Cooler master


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 06:52XFX RX580 8GB

Koristena e okolu 2god na domasen PC


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 06:50Samsung TAB A8

Продавам НОВ неотпакуван таблет Samsung TAB A8 со 2 години писмена га...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

03 фев 20:39Laptop MSI komplet ispraven

Se prodava laptop MSI komplet ispraven. Se prodava komplet so polnac....


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

03 фев 17:48DELL 2719H IPS 27" - MOZE ZAMENA

prodavam monitor dell 2719h, 27 inc, ips panel, vesa mount, thin baze...


150 €
или предлог цена
03 фев 16:21GAMING PC

prodavam gaming pc. windows 11. 075444518 MB: asus prime z270p C...


500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
530 €
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

03 фев 16:21SSD INTEL 120GB skroz novo

se prodava SSD INTEL 120GB skroz novo isprakjam i po kargo


1.000 МКД
или предлог цена
02 фев 20:32DDR3 DDR2 Ram za kompjuter

se prodavaat: DDR3 4GB DDR2 512MB - 500 den eden (x3 za 1200 den) ...


По Договор
или предлог цена
02 фев 20:30Skroz novi napojuvanja za kompjuter 700w i 750w

Napojuvanje Matrix 700W (NOVO) - 500 DEN Napojuvanje Matrix 750W (...


По Договор
или предлог цена
02 фев 20:21Formatiranje Windows XP 7 8 8,1 10 Office Antivirus

Инсталација на Microsoft Windows XP,7,8.1,10 UBUNTU WINDOWS SERVER IT...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

02 фев 17:35BRISENJE VIRUSI,INSTALIRAME WINDOWS:XP,7,8,10,ANTIVIRUS I DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

02 фев 16:37Продавам процесор intel i5 4460

Продавам процесор intel i5 4460 Цена 1500 ден.


1.500 МКД
или предлог цена
02 фев 15:08Ram memories DDR4 8GB 2400/2666/3200MHz

Ram Memori: -DDR4 8GB 2400MHz -1200den -DDR4 8GB 2666MHz -1300den -DD...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
02 фев 12:57Procesori Intel® Core™ Gen-6,7,8

1) Intel® Core™ i5-6500 @ 3.10GHz-3000Den dostapni 6x 2) Intel® Core™...


3.000 МКД
или предлог цена
02 фев 12:57Samsung PM961 512GB SSD NVMe

Samsung PM961 512GB Solid State Drive NVMe Site se provereni i vo is...


2.000 МКД
или предлог цена
02 фев 12:56SAMSUNG A7 LITE 8.7INCH TABLET NOV *24M GARANCIA*!

SAMSUNG A7 LITE 8.7INCH 3/32GB CAMERA 8M-PIXEL ZA POVEKE INFO:0709944...


139 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
149 €
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

02 фев 11:13Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам