3375 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 139000 KM NOVO - 09.MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 139000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 139000 KM ! ! ! EU...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 11:52Промовирано

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO AVTOMATIK - 11..MT Auto

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO AVTOMATIK NOV UVOZ MILANO ITALY - SER...


14.500 €
или предлог цена
Вчера 12:03Промовирано

Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC (258 Hp) 4MATIC

Mercedes-Benz M-class (W166) ML 350 BlueTEC (258 Hp) 4MATIC G-TRONIC ...


21.300 €
или предлог цена
25 мај 12:53Промовирано

Купувам Пежо 308 - Peugeot 308

Купувам сочуван Peugeot 308 1.6 e-HDI со панорама и двозонска клима.


6.000 €
или предлог цена
Денес 22:20Гуми

Две гими Рикен прозводство 46 н 20 г Две гуми БфГудрич производство ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:39SCANIA 6X4 KIPER 15m3

Scania R480 6x4 kiper 2008 godina Kamionot e vo perfektna sostojba s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 20:38Hyundai H1 2.5 TD 74kw

Hyundai H1 - 74kw турбо дизел со интеркулер - релативно економично...


3.199 €
или предлог цена
Денес 20:08Reno clio 1.5dci

Osteteno vozilo od leva strana registrirano servisirano


900 €
или предлог цена
Денес 20:08Se prodava Volvo s40.2001.odlicno.

se prodava volvo s40.sochuvana ,dobro odrzuvana i redovno servisirana...


2.100 €
или предлог цена
Денес 19:25OPEL ADAM 1.0/95ks 2015god Benzin CH

Prodavam OPEL ADAM 1.0/95ks Benzin2015 -Uvezeno od Svejcarija so kom...


9.300 €
или предлог цена
Денес 18:535 GUMI KORMORAN SUV 255/55 R18 (edna nova)

Se prodavaat 5 gumi za SUV vozilo so dimenzii 255/55R18 Kormoran. Edn...


150 €
или предлог цена
Денес 18:15Alternator za vw, seat, skoda

Alternator nov za vw, seat, skoda. NOV.


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:09Orginalno Radio CD Mercedes C klasa w203

Orginalno radio CD Mercedes C klasa w203


По Договор
или предлог цена
Денес 17:48MERCESES E220CDI AVTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - Н...


6.100 €
или предлог цена
Денес 17:24Piaggio Beverly 300 2014g Ekstra

Piaggio Beverly 300 ie 2014 godina ekstra socuvan pominati 21000...


3.650 €
или предлог цена
Денес 17:04  НОВ ОГЛАС

Motor menjac dizni lameli zamaec turbo kompresor za klima al

Se prodavaat motori za poveke vidovi vozila ford dizel 1.8 i 2.0 citr...


Денес 17:00SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Reg...


4.900 €
или предлог цена
Денес 17:00MAZDA 3, 1.6 MZR-CD, Edition, 116 KS, 2012 god. DISEL,EURO 5

Se prodava Mazda 3, MZR CD, 1.6 disel, 116 KS, 2012 god. so 190.000 ...


7.600 €
или предлог цена
Денес 17:00FORD FIESTA TITANUM 1.6 TDCI, 95 KS, 2011 g.

Se prodava Ford Fiesta TITANIUM 1.6 TDCI, 95 KS, 2011 god. so 154.000...


6.800 €
или предлог цена
Денес 17:00BMW 120D f20

Se prodava Bmw 120d f20 sport model (184ks) 2012 god. doneseno od ger...


12.450 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.499 €
Денес 14:11Opel astra 1.7 101hp

1.7 cdti 100 ks registrirana do 29 dec 23 servisirana rebrast smenat ...


3.500 €
или предлог цена
Денес 13:51Pireli P ZERO 245 40 R18 Letni 7mm shara 2 parchina!!!

Pireli P ZERO 245 40 R18 Letni 7mm shara 2 parchina 8000 den. !!! DO...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:40ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

СЕ ПРОДАВА Феноменален форд фокус-модел Salloon-најдобриот модел на ф...


2.800 €
или предлог цена
Денес 13:19Vw Lupo Bandasi 4x100 komplet so gumi

Dve odlicni gumi proizvedeni 2020 vozeni 100km Dve Sava gratis (ne s...


Денес 13:16Longia 2011

Se prodava motorce Longija 2011 godina Motorot ima dokumenti ...


250 €
или предлог цена
Денес 13:05PEUGEOT 307 cc

Peugeot 307cc 2.0 🔸регистрирано до 2024г. 🔸2004 година 🔸100кW ...


3.500 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES C 220 CDI ZAMENA

Se prodava mercedes c 220 cdi MOZE ZAMENA


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 €
Денес 13:00Ford Escort 1.8TD 66KW

Ford Escort 1.8TD 66kw (90hp) poseduva: - funkcionalna klima - ABS...


800 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FUSION + limited edition 1.6 TDCi

registrirana cela godina novi gumi novo turbo i mnogu mala potrosuv...


2.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Renault Megane 1.4 TCE

Редовно одржување,на 120.000 направен голем сервис,мотор на ланче,пом...


7.500 €
или предлог цена
Денес 12:52Se prodava peugeot 308 1.6 hdi

Se prodava 308 1.6 hdi 2008god reg cela godina ful oprema vo top sost...


1 €
или предлог цена
Денес 12:45Aprilia Scarabeo 500

Регистриран до Јули 2023 г. со зелен картон. Оригинални куфери April...


2.300 €
или предлог цена
Денес 12:17Chopper Harley Coper 2.000cc

Harley Chopper Donesen Od Amerika Napraven Na MK Dokumenti Regist...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:13Fiat Punto TwinAir 8V

Fiat Punto TwinAir 8V Start/Stop -Година на производство: 2015 -Прв...


6.200 €
или предлог цена
Денес 11:54  НОВ ОГЛАС

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

-GODINA NA PROIZVODSTVO 2015 GODINA,PRVA REGISTRACIJA 2017 FEVRUAR. ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:48Kawasaki KXF250 2009

Se prodava kawasaki KXF250 vo odlicna sostojba godina na proizvodstv...


2.300 €
или предлог цена
Денес 11:46VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.999 €
Денес 11:44Klesta za vadenje osiguraci - nitni

Kлешта за нитни, дизајнирана за брзо отстранување на спојници, нитни,...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 11:41BORBET - BS – Chrom 7J x15 H2 zoll : LK 4x100

BORBET - BS – Chrom 7J x15 zoll : LK 4x100 во одлична состојба ,без н...


400 €
или предлог цена
Денес 11:31Багажник

Се подесува по ширина и висина одговара на повеќе типови на возила Ју...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:29BORBET - BS – Chrom 7J x15 zoll : LK 4x100

во одлична состојба ,без никакви оштетувања со четири завртки и сигур...


400 €
или предлог цена
Денес 11:29BORBET - BS – Chrom 7J x15 zoll : LK 4x100

BORBET - BS – Chrom 7J x15 zoll : LK 4x100 во одлична состојба ,без н...


400 €
или предлог цена
Денес 11:28синџири за снег

13- ки синџири не користени и исправни


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:28Страна 1 од 85

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам