Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Импрегниран бродски под-Борово дрво

Продавам Импрегриран бродски под 36m2 од Борово дрво димензии 4000mm ...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

Вчера 13:00prodazba i montaza na laminat

Prodazba i montaza na laminat od ,8,10,12mm Izolacija za laminat od ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Ламинат

22 мар 09:38Prodavam nov tepih 290×190

Tepihot e nov voopšto ne e upotreben. Si stoi spakuvan. Dimenzii idea...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

21 мар 13:39Detski Tepih Tepison 220x160 Детски Тепих Теписон

220x160 2.500 Денари.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

18 мар 20:51Tepih od prirodno krzno nov

Prirodno krzno nov neupotreben dimenzii 3 x 2 metri


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

17 мар 20:51Se prodavaat tepisi/теписи

Prodavam dva tepiha, belgiski, socuvani 185cm x 270cm, 2.500 den dvat...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

13 мар 12:20Тепих и стази на Синтелон

Се продава -тепих на Синтелон,со димензии 180*120 -две помали стази...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

10 мар 19:31Prodavam persiski volnen kilim sočuvan

Prodam volnen, persiski kilim ,koristen, sočuvan e , najverojatno e s...


4.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

05 мар 10:27Tepisi/tepisoni

Se prodava očuvan, ispran, 2x cca 3m tepih kako na slikata. Imame i d...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

04 мар 12:30Prodavam nova pateka 446×80

Patekata e nova,voopšto neupotrebuvana. Dimenzii 446×80. 079245683


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

23 фев 07:55Tepih , dimenzii 220x150 i 2 stazi 120x80

Prodavam tepih i 2 stazi , koristeni Dimenzii: tepih 220x150, 2 staz...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

14 фев 11:43Tepih / Тепих

Продавам скоро нов тепих за детска соба. Димензии 170 х 120 см.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

11 фев 06:49Детски тепих / Detski tepih

Продавам скоро нови теписи за детска соба. Димензии 170 х 120 см. Е...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

11 фев 06:48Тепих / Tepih

Продавам скоро нов тепих за детска соба. Димензии 170 х 120 см.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

11 фев 06:47Prodavam nova pateka 446×80

Se prodava nova pateka voopšto neupotrebuvana. Dinenzii 446×80 079245...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

28 јан 16:26Tepison gumiran 6x4

Tepison, skoro nov. Koristen samo nekolku meseci vo baletsko studio ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

20 јан 11:37Персиски килим

Персиски килим (Виетнам) 4 х 3 м


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

12 јан 12:05Gumena podoga

Se prodava gumena podliga okolu 230m². 350denari za 1m².


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

07 јан 23:59Novogodisna Stapka za pred vrata

Nova stapka za pred vrata Tel 070733773


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

05 јан 13:52Staza 2 50x60

Stazata e meka I ubava si dolzina 2 50 sirina 60 tel 070733773


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

03 јан 14:01Tepih

Se prodava tepih malku koristen dimenzii 1.20 na 1.80 tel. 070733773


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

03 јан 14:00PERSISKI KILIM

Prekrasen perisiski kilim, rachno tkaen, original donesen od Alzhir. ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

08 дек 23:04Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

18 ное 13:00Patos, brodski pod za drveni podovi i platformi/ Патос

Kvaliteten drven patos so debelina od 18 do 40 mm, dolzina 4m i sirin...


830 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

11 јул 18:52Половен паркет 32м2

Продавам половен паркет. Димензии 332х32х20мм. Цена 150ден/м2


4.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

21 мај 09:29stazi 4, sto se pravat tepih

stazi 4, sto se pravat tepih ako se spojat so konce, od volnica se...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

04 мај 07:56parket za 85 m2, novo staven

radi selenje se prodava, vadenje pri selidba za 2 meseca, cena po...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

04 мај 07:37Продавам нов неотпакуван ТАРКЕТ Танго OAK BRIGHT

Нов неотпакуван таркет Танго OAK BRIGHT (светол даб). вкупно два пак...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

28 мар 10:10laminat poloven neosteten

prodavam laminat poloven ne osteten 4 e m2 inf 078287280


4 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Ламинат

09 фев 08:20Podvizni pomagaci

Комплет алатки за подигање мебел 5 ви го олеснува животот! Нашата ал...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

06 јан 16:10Prodavam parket

Prodavam parket izvaden od prostorija vo odlicna sostojba 65m2 za 300...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

20 окт 15:19Tarket montaza 80 den

Montaza na tarket so dolgogodisno iskustvo cena 80 den.


80 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

16 окт 20:00Bukov Parket

25mkvadratni Tel:078 287 280


750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

16 сеп 07:16Laminat i parket demontaza i montaza

Demontiranje na star parket i laminat i mestenje nov.Po potreba frlan...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Останато

24 јул 13:29Tepisi i stazi

Se prodavaat tepisi 2 so dimenzii 2x3m( identicni),1 so dimenzii 1.5x...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

28 фев 13:00Синтелон

Се продава синтелон за обложување околу 60 м2. Синтелонот е користен ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

26 окт 15:42Се продаваат теписи и стази

Се продаваат добро сочувани и одржувани теписи и стази со следниве ди...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

13 сеп 17:47тепих

се продава малку користен детски тепих „Том и Џери“ 160x230


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

06 сеп 14:45Продавам белгиски теписи (x2)

теписите (x2) се малку користени,лесни за одржување.димензија 3x2,кре...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

26 јун 21:23КИЛИМ/KILIM - ТЕПИХ/TEPIH 4х3м - 3,5x2,5м - 2х3м

ПРОДАВАМ КИЛИМИ/ТЕПИСИ 2,5х3,5 м2 - 3х4 м2 во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА РЕДОВН...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

12 јун 11:16Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам