Гостивар
                   
2114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra K 1.6CDTI

SE PRODAVA OPEL ASTRA K 1.6CDTI 100KW MENUVAC: MANUELEN 6 R GODINA NA...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

52000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo perf...


17.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.700 €
Гостивар

Автомобили

06 фев 14:25Промовирано

Golf 6

Vw Golf VI 1.6 105ks bluemotion 2012/11god -Najekonomicen motor Od...


6.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 јан 19:00Промовирано

Giannelli reverse skoro nov!!

Se prodava giannelli reverse vo odlicna sostojba Ne e varen,puknat sk...


Денес 15:39Generic xor 50

🟡Generic xor 50🟡 🟡2008🟡 🟡vo odlicna sostojba 🟡❗️ 🟡Nov kais ...


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Денес 15:39Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina

INFO 078377376 Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina 7 sedista registri...


3.499 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.699 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:29Audi a4 b5.5 1.8t benzin 132kw 180ks facelift 2000god

Audi a4 b5.5 1.8t benzin 132kw 180ks facelift 2000god kupen od prv ga...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:29golf 1.9

se ispravno pali vozi


4.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:02bmw 177 ks aut.zamena

se ispravno do posledno kopce led stopovi bi ksenon so lupa elektron...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:02Polaris sportsman 850

God 2018 8 gumi servis komplet napraen Registriran pred 2 meseci


1 €
или предлог цена
- 92 % Попуст
13 €
Денес 13:51Korpa za Bager O&K

80 cm Na dobra sostojba kao nova


Денес 13:49  НОВ ОГЛАС

Shlep sluzba za kamioni

Vrshime prevoz na site vidovi tmv kamioni vlekaci solo tandemi avtobu...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 13:00VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes C220 CDI 1998

Se prodava Mercedes c220 cdi vo odlicna sostojba so ful oprema. Pose...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Novi Gumi za Viluskar 7.00-12/.500 i 6.00-9/4.00 Polni Gumi

Se Prodavat Novi Polni Gumi za viluskar. Dva Komada 7.00-12/.500 Dv...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Kawasaki vulcan s

900cc 2682km Smeneto e ulje Arrow auspug od grana Original kuferi ...


11.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel Astra K 1.6CDTI

SE PRODAVA OPEL ASTRA K 1.6CDTI 100KW MENUVAC: MANUELEN 6 R GODINA NA...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Corsa C 1.0

Corsa C 1.0


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:53Turbo Turbina 1.3 MultiJet CDTI

Turbo Turbina 1.3 MultiJet CDTI za Fiat i Opel


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:53Corsa C 1.2

Corsa C 1.2


1.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:53Ford Focus

Ford Focus 1.6


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:53SEAT LeON

Seat Leoon God 20006 Diesel Info 070 882 772


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:52  НОВ ОГЛАС

Porsche cayenne s 3.0 dizel leder navi bi xenon panorama

Porsche Cayenne 3.0 2013 Panorama BI-xenon Adaptive Light EURO ...


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
34.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:30Wv scirocco 20 tdi

Scirocco 2.0TDİ Full Oprema Park Senzori (PDC) Sport Comfo...


8.888 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:30Hyndai Getz 1.5 diezel

Kolata e vo mnogu dobra sostojba..


2.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:13Jeep Patriot 2.0 CRD 4x4

Se prodava jeep patriot 2008 god, vo super sostojba , napraven servi...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:49bandasi za golf pasat audi

kako novi ne farbani so dobri gumi crnite se 8j srebrenite se 7.5 j


Денес 11:44  НОВ ОГЛАС

Peugeot 308 2.0HDI Automatic

Peugeot 308 2008 2.0HDI Automatic Oprema: -Klimatronik -komandi n...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:37Volvo v 50 2.0d 2006

Volvo V50 2.0d 2006 vo soobrakajna 225.000km registrirana do 30.12.20...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:29Audi a2 1.4 cist benzin

Audi A2 1.4 benzin 2000 god Klimatronik Elek staklo Registriran do 1...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:03VW EOS 2.0 TFSI 147KW 200PS

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.2...


5.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:03••OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 2006 REG••PERFEKTNA••

-- REGISTRIRANA CELA GODINA DO 18.01.2024 -- --Se prodava Opel Astra...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:38VW TIGUAN 2010god..2.0tdi 4x4Motion

Se prodava Tiguan 4x4 2010god 2.0tdi so 216.000km pominati MOTOR I...


12.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:32AUDI A4 GOD2009/08

AUDI 2.7 140 kw/190 ps Avtomatik bi xenon senzor za parkiranie ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:23GOLF VI GOD 2011 STYLE LINE HIGHLINE

GOLF VI 77 KW1.6 GOD 2010 TDI TEAM NESTO NOVO I OBAVO GOLFOT E ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:23AUDI A4 1.9 TDI, 2001 god.

Se prodava AUDI A4 1.9 TDI, 2001 god. vo solidna sostojba, so odlicen...


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:20MERCEDES C180 220 CDI AVANTGARDE 2010

SE PRODAVA MERCEDES C 180 CLASS MOTOR 220 CDI AVANTGARDE VO PERFEKTNA...


9.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:37SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 PERFEKTNA

SE PRODAVA SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 GODINA EURO 5 STANDARDI VO ODL...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:37Audi A4 3.0 TDİ 4x4 QUATRO AVTOMATİK TOP SOSTOJBA

Se prodava Audi A4 3.0 TDİ 4x4 AVTOMATİK , vo top sostojba 2005/4 g...


4.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.600 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:33Audi A7 3.0 tdi Quattro

Audi A7 exclusive pack 3.0 245 hp Quattro 2010 god Auto pilot Greaci...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:07Mercedes E250 CDİ Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe.2009Godina Registriran Cela Godina + Zelen K...


13.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:41Bmw 320d

Bmw 320d


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:39Zamenski Kopcinja za Opel 2004-2010

Mnogu lesni za vgraduvanje komplet novi. Odgovarat za povise opel M...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 21:32Страна 1 од 53

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам