Гостивар
                   
768 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Renault megane 1.5dci

Se prodava Renault megane 1.5dci 2007 255000km Full oprema 6 berzina...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 фев 19:29Промовирано

Opel Astra K 1.6CDTI

SE PRODAVA OPEL ASTRA K 1.6CDTI 100KW MENUVAC: MANUELEN 6 R GODINA NA...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

SE PRODAVA , TOVARNO

Se prodava tovarno kola


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 фев 23:54Промовирано

Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 239.0...


20 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:50golf 6 1.6 tdi

solidna sostojba se ispravno pali vozi parking senzori.tac cd komandi...


5.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:27  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes C220 CDI 1998

Se prodava Mercedes c220 cdi vo odlicna sostojba so ful oprema. Pose...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Opel Astra K 1.6CDTI

SE PRODAVA OPEL ASTRA K 1.6CDTI 100KW MENUVAC: MANUELEN 6 R GODINA NA...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00BMW 320D XDRIVE(4×4) FACELIFT

BMW E90 320d Xdrive (4x4) 2009god 177ks Registriran do 09.2023 Uvez...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:55SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅️Registrirana cela godina ...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:55BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


22.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:55VW GOLF 5+ PLUS 1.9 TDI 77KW 105KS 2007/6

🇨🇭 VW GOLF 5+ PLUS 1.9 TDI 77KW 105KS 2007/6 MAKSIMALNO SOCUVAN, PE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:54AUDI A4 1.9 TDI, 2001 god.

Se prodava AUDI A4 1.9 TDI, 2001 god. vo solidna sostojba, so odlicen...


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:34Mercedes e350 cdi 4matic CH

Se prodava mercedes e350 cdi 4matic Avantgarde Uvezena od svajcarija...


15.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:52Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina

INFO 078377376 Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina 7 sedista registri...


3.699 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.999 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:49Opel Corsa C 2003 Benzin-Plin

Se prodava Opel Corsa C 1.0 Benzin-Plin atestiran Godina na prva reg...


2.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.050 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:44OPEL ASTRA 1.6 BENZIN PLIN

Prodavam opel astra 1.6 benzin so vgraden atestiran plinski ured Kola...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:34BMW 530 xdrive

se prodava BMW 530 xdrive vo ekstra sostojba ekstra vozillo


8 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:20BMW 530 xd

se prodava BMW 530 XD drive kolata e redovno servisirana so servisna ...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:20VW Polo 1.6 Tdi 2012

Se prodava VW POLO 1.6 TDI 90KS 2012 Registrirana do 11.2023 -Prva ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:06Peugeot 206

Se prodava peugeot 206 1.9 obicen dizel pominato 143000 registrira...


2.350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.550 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:51LANCIA DELTA 1.8T LIMITED EDITION

Модел:LANCIA DELTA 1.8TURBO Произведено:2009год Гориво:БЕНЗИН Мото...


6.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:42Mercedes evo 280cdi

Mercedes evo 280cdi Servisiran Novi gumi Registriran so zeln karton Z...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:37Bmw 123d

Bmw 123d 204ps M pakec fabricki So full oprema Plateni site davacki d...


85 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:37Bmw 123d 204ps

Bmw 123d 204ps LCI 2011god Faclift model So full oprema Uvoz od ch ...


123 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:37Golf 7 1.4tsi blumotion

Golf 7 1.4tsi blumotion So full oprema Servisiran Atest foli 2 kl...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:37Toyota corolla verso 7 sedishte

Toyota corolla verso 2.2 dizel 7 sedishte 2008 godina Uvoz od 🇨🇭🇨...


52 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:36MERCEDES C180 220 CDI AVANTGARDE 2010

SE PRODAVA MERCEDES C 180 CLASS MOTOR 220 CDI AVANTGARDE VO PERFEKTNA...


9.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:27  НОВ ОГЛАС

SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 PERFEKTNA

SE PRODAVA SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 GODINA EURO 5 STANDARDI VO ODL...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:27BMW 535 M pacet twin power

aversuz felgi 20 inci gevind amortizeri active sound full M carbon iz...


25.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:20CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:20Jeep Patriot 2.0 CRD 4x4

Se prodava jeep patriot 2008 god, vo super sostojba , napraven servi...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:14Wv scirocco 20 tdi

Scirocco 2.0TDİ Full Oprema Park Senzori (PDC) Sport Comfo...


8.888 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:05GOLF VI GOD 2011 STYLE LINE HIGHLINE

GOLF VI 77 KW1.6 GOD 2010 TDI TEAM NESTO NOVO I OBAVO GOLFOT E ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:03GOLF VI 2.0 TDI 103 KW 140 PS HIGLINE

GOLFOT E EXTRA. DONESENO OD GERMANIA GOLFOT IMA FULL OPREMA GOLF...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:02BMW F30 Automatik 320 Diesel 184Ps Uvoz OD DE

🇩🇪🇩🇪BMW F30 Automatik 320 Diesel 184Ps Uvoz OD DE 🇩🇪🇩🇪 Mo...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:01Vw polo 1.4 cist benzin

Vw polo 1.4 benzin 2001 god Klimatronik cd charcer Elek staklo Regi...


2.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:29VW EOS 2.0 TFSI 147KW 200PS

5900EURO 5900EURO Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (20...


5.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:29Audi a2 1.4 cist benzin

Audi A2 1.4 benzin 2000 god Klimatronik Elek staklo Registriran do 1...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:29Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Kozen salon Senzor za dozd 5 litri na...


2.799 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.949 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:43SEAT ALHAMBRA

SEAT ALHAMBRA 2.0 Tdi 140ps 7-Sedista 2007 godina sobrakajna Registr...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:27CITROEN C3 PLURIEL /// 2009 /// 1.4 Dizel

Prodavam Citroen C3 Pluriel, 1.4 Dizel motor, 2009 godina, Pominato 1...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:26Skoda Fabia extra 1.9 2010

Se prodava familijarno i mnogu socuvano vozilo. Odlicen vnatresen en...


22 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:26Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам