Гостивар
                   
788 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Range Rover Evoque

Doneseno Od Svajcarija Automatic 2013 2.2 diesel Навигација Старт ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 фев 18:17Промовирано

Bmw 525 f10 redizajn mozna zamena Bmw x1

Bmw 525 Start stop sistem 3 nivoa na voznja eco pro comfort sport sib...


19.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 мар 16:27Промовирано

Mercedes E250 Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. AMG Paket Panorama. 2009Godina. 250.000Klm....


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00BMW 540d Xdrive M-paket

BMW 540d Xdrive - M-paket - Redovno servisirana vo perfektna sostoj...


39.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES C KLASA 2012 cdi

Mercedes c klasa 2012 Redovno servisiran i odrzuvan odlicno socuvan ...


12.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00FORD KA 1.2

Se prodava FORD KA •2009’godina •1.2 Benzin •51kW •207.000 KM so serv...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Polo 1.2 Tdi

Polo 1.2 Tdi


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:13Peugeot 308 1,4 benzin

Voziloto e socuvano,registrirano do 10.2023 so komplet oprema,akomula...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:56•FIAT PUNTO EVO 1.2 BENZIN-PLIN 2010 REG NEUVEZUVANA•FABRIKA

•• NEUVEZUVANA--MK •• ••REGISTRIRANA DO 01.09.2023 SO ZELEN KARTON••...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:55•FIAT PUNTO EVO 1.2 BENZIN-PLIN 2010 REG NEUVEZUVANA•FABRIKA

•• NEUVEZUVANA--MK •• ••REGISTRIRANA DO 01.09.2023 SO ZELEN KARTON••...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:55VW GOLF 6 1.6 TDI HIGHLINE 2011 PERFEKTEN!

SE PRODAVA VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 77 KW START/STOP HIGHLINE 2011 GO...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:11SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 PERFEKTNA

SE PRODAVA SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 GODINA EURO 5 STANDARDI VO ODL...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:11PEUGEOT 607 2.2 BENZIN/PLIN MNOGO ODRZAVAN

PEUGEOT 607...BENZIN PLIN 2.2 GODINA NA PROIZVODSTVO 2002/2003... ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 МКД
Гостивар

Автомобили

Денес 10:48Opel astra G

Se prodava opel astra g. 1.7 dizel Mnogu sacuvano so ful oprema Kli...


1.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:34Opel astra G

Se prodava opel astra g karavan 2.0 dizel Vo ispravna sostojba klima...


1.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.450 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:33Renault Megane CC Cabrio

1.9 tDci Full oprema 2004god Novi gumi,letni i zimski so 2 para felgi...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:19MERCEDES ML320CDI 4MATIC REDIZAJN/MOZNA ZAMENA

Se prodava Mercedes ML320 BlueTech 2010 godina Oprema: Greachi na s...


13.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:16SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅️Registrirana cela godina ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:16BMW 530D FULL OPREMA/MOZNA ZAMENA

BMW 530D INDIVIDUAL OPREMA PROIZVODSTVO 2005god Poseduva najvisok...


5.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:16BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


21.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:16Opel Corsa 1.2 twinport kupena od MKD

Opel Corsa 1.2 benz.2006/7 ✅️ Regis do 09.23 ✅️ Pominati 169.000 km...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:16LANCIA DELTA 1.8T LIMITED EDITION

Модел:LANCIA DELTA 1.8TURBO Произведено:2009год Гориво:БЕНЗИН Мото...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:04HYUNDAI ATOS 1.1 2007GOD

HYUNDA ATOS 1.1BENZIN 2007GOD REGISTRIRANA DO 03.2024 VO IZVONREDNA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.700 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:04OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:47Mercedes e 350 cdi

Se prodava Mercedes e 350 cdi 2009 god. So pominati 268.000km orginal...


15 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 05:30Golf 6 - DSG MENJAC

Se prodava Golf 6 - 2011 godina AVTOMATIK. Kolata e vo super sostojba...


9.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 03:49Se prodava Porsche Cayenne 3.0d.

Porsche Cayenne 3.0d.


35.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 02:09TOP Porsche Cayenne

Se prodava vozilo vo inzoredna sostojba prva registracija 8.2017 god...


65.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
68.400 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:43**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


78.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
78.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:43BMW 318D E91 2008GOD

Se prodava BMW 318D 2008god. Voziloto e vo odlicna sostojba, reg. do ...


5.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:28VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:25Mercedes c200 Fabrikaa!!

Mercedes c200 Benzin/plin 170ks ponoviot motor 200.000 realni kilo...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:44Vw eos 2.0T 200ps

Vw eos 2.0turbo Benzin 147kw (200ps) 2006 kniska 185000km Registri...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:03  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 1.2 Twinport

Opel Corsa 1.2 Twinport 2006 god uvoz germania Registeiran do 21.03...


3.500 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.509 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:45VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 6BRZINI KLIMATRONIK NEUVEZUVAN

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw-105ks 2004 Godina NEUVEZUVAN KUPEN VO PORSCHE...


4.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.450 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:32GOLF VI 2.0 TDI 103 KW 140 PS HIGLINE

GOLFOT E EXTRA. DONESENO OD GERMANIA GOLFOT IMA FULL OPREMA GOLF...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:01GOLF VI GOD 2011 STYLE LINE HIGHLINE

GOLF VI 77 KW1.6 GOD 2010 TDI TEAM NESTO NOVO I OBAVO GOLFOT E ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:01Porsche cayenne s 3.0 dizel leder navi bi xenon panorama

Porsche Cayenne 3.0 2013 Panorama BI-xenon Adaptive Light EURO ...


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:24Ford Focus

Ford Focus 1.6


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:18VW TIGUAN 2008god 2.0tdi 4x4 motion

VW Tiguan 2.0tdi 4x4motion registriran so zelen karton do dekemvri...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:10Bmw e30

Se prodava skolka od e30 coupe so mk dok 316i,vo dobra sostojba.Novi ...


1.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00GOLF 5 1.9TDI BLUMOTION 2008GOD FULL OPREMA

GOLF 5 1.9TDI BLUMOTION 2008 GOD FULL OPREMA KOLATA E VO ODLICNA SOST...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:47Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам