3260 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KRAN MARCHETTI 80 t 42 m

Prodavam AUTO KRAN ITALJANSKI MARCHETTI 80 t 42 m Godina : 199...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

17 јан 14:08Промовирано

CITROEN JUMPER 2.2 - Novi Gumi

Citroen Jumper 2.2 Diesel so Novi Gumi. Kombeto e vo mnogu dobra s...


6.300 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

Prodavam 5 polovni gumi vo odlicna sostojba

Se prodavaat 5 gumi vo odlicna sostojba 6.5/16 - 108 Cena na edna ...


12.500 МКД
или предлог цена
14 јан 19:47Промовирано

Slep Vlecna sluzba Pomos na pat 24/7

...nosivost do 3.5t


1 €
или предлог цена
Вчера 23:23Gumi za dzip 235/55/19 M+S

M+S gumi dobri


200 €
или предлог цена
Вчера 23:21Piaggio Beverly 250

Piaggio Beverly 250 2008 god Novi gumi Mozi zamena so paggio beve...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 23:21Gliser

Vo ispravna sostojba Mozi zamena za kola Tel za kontakat 078343333


4.500 €
или предлог цена
Вчера 23:21Fiat doblo ELX

Servisirano Registrirano Top sostojba Mozi zamena za pomalo vozi...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 23:21MALA PRIKOLKA ZA NIZ LOZJE

Prikolka ta e napravena od mn zdrav matrijal so priklucok zana trakto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Приколки

Вчера 23:12FIAT 415 -DELOVI

LANJAK CISTO NOV BAKAREN PUMPA ZA VODA CISTO NOVA ORGINAL GREACI NOVI...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:12DOBOSI OD KAMJON 35KA

Edniot e skoro nov a odgovara i na aftobusi Imam i raketa od kamjon...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Вчера 23:12TRAKTOR FIAT DUPLAK

Prikolkata moze dase koristi i na pogolemi dizel kultivatori kako sto...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:12VW polo 1.4 MPI

Voziloto e stranicno udreno drugo e se ispravno 2000god so klima vozi...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:11MENUVAC OD 508D

MENJACOT E SO 5 BRZINI KOMPLET SO LAMELA POTISNA DRUGLAGER I ZAMAEC ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Вчера 23:11Se prodava vw touran

Se prodava touran 1.6 tdi so pet sedista,komandi na volan,grejaci na ...


9.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.300 €
Вчера 22:56grande punto 2012 i bmw x5

fiat grande punto 2012 so 1.4 so fabricki metan i bmw x5 mozhe zamen...


11 €
или предлог цена
Вчера 22:51Mercedes c220

Мерцедесот е обичен дизел со механичка бош пумпа од мерцедес вито,...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 21:53BMW f30

Se prodava BMW f30 320d 2012 Od oprema Aftomatik 8G Klimatronik ...


16.900 €
или предлог цена
Вчера 21:50Motor za buba 1200

Prodavam motor za buba 1200 izpraven, nedovrsen remont,, 350 evra


350 €
или предлог цена
Вчера 21:37Bandasi 5x120 16 bmw 1, 3, e87, 205 55 16

Dva razlicni modeli za bmw Original bandasi za bmw 1, e 87 Gumi letn...


Вчера 21:37SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 20:38FORD FOCUS 1.8 TDCI

Focusot e vo odlicna sostojba so ful oprema sega registriran ,golem s...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 20:03alfa romeo 1.6 plin i skuter 50cc

registrirana cela godina so atest plin.ispravna vo vozna sostojba.sku...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:01Audi A3 1.8T quattro 2009

2009 g Reg do 11.2023 Koza,greaci 1.8 benzin Quattro 211000 km Servis...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 19:53ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

ЗАМЕНУВАМ (НЕ ПРОДАВАМ,БИДЕЈКИ НЕ МОЖАМ ВО ЗИМА БЕЗ ВОЗИЛО),феноменал...


2.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.099 €
Вчера 19:52Zatemnuvanje stakla

Zatemnuvanje site vrsti vozila so folija 5godini garancia Zatemnuv...


Вчера 19:18Amortizeri predni PEUGEOT 206 Sachs novi

Novi amortizeri Sachs Peugeot 206 predni,cena 2x3300den


6.600 МКД
или предлог цена
Вчера 19:15225 40 r18 Continental gumi

225 40 r18 Continental gumi letni, site 4 zaedno gi prodavam.


100 €
или предлог цена
Вчера 19:15Audi A4 2.0tdi S-line

Audi A4 2.0tdi S-line Registirana do 11.2023 Zimski gumi novi 2022 Ko...


10.800 €
или предлог цена
Вчера 19:15Se prodava BMW 116 benzin 2008god redizajn

Se prodava BMW 116 benzin ful oprema klima tronik dva kluca registrir...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Вчера 18:38Кајче

Се продава 7 метарско кајче за 12 патници со целосна документација.


Вчера 18:23Sanduk man mercedes iveko

Сандукот е во одлична состојба со димензии: Должина. 5.65 Ширина. 2...


800 €
или предлог цена
Охрид

Приколки

Вчера 18:13Sanduk man mercedes iveko

Сандукот е во одлична состојба со димензии: Должина. 5.65 Ширина. ...


800 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Вчера 18:13Seat Leon Cupra R

Se prodava HITNO seat leon Cupra R 1.8 turbo benzin plin reg do 28.0...


3.799 €
или предлог цена
Вчера 18:01Se prodava Audi Q7 vo odlicna sostojba

Audito e vo besprekorna sostojba kako nadvor taka vnatre i isto i mot...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 17:44Citroen C5 Aircross Shine 1.5 BlueHDI

Prodavam Citroen C5 Aircross shine paket Citroenot e vo besprekorna s...


23.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
23.900 €
Вчера 17:28MINI Countryman COOPER S ALL4 184HP

Minito e vo odlicna sostoiba Stanuza zbor za COOPER S model … Uvezeno...


11.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.500 €
Вчера 17:28MERCEDES E 220 ELEGANCE 2011

Mercedesot e dojden od Germany so vozenje Plateni se site davacki ...


14.300 €
или предлог цена
Вчера 17:25VW GOLF MACH 77kw105ps 2012

Golfot e dojden so vozenje od Deuschland Plateni se site davacki d...


9.300 €
или предлог цена
Вчера 17:20Seat ibiza 1.2 2007 godina

Se prodava seat ibiza 1.2 benzin 47kw (64ks) Ibizata e so najvisoko ...


3 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
4 €
Вчера 17:03Mercedes c200 obicen moze i na delovi zariban motor 112233

Kolata e so zariban motor moze i na delovi menjac bandashi sobersajbn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 16:47  НОВ ОГЛАС

Mercedes c200 obicen moze i na delovi zariban motor

Kolata e zaribana moze i na delovi


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 16:44  НОВ ОГЛАС

Turbina za opel Astra

Turbinata e za opel Astra 1.7 dizel 101ks i e vo odlicna sostojba moz...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:43Страна 1 од 82

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам