477 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DVD Philips bez dalecinsko

Se prodava dvd pleer philips bez dalecinski upravuvac Socuvan vo isp...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Денес 15:00  НОВ ОГЛАС

Infinity 61mkll

Prodavam odlicno socuvani zvucnici masivni i teski 20kg.e eden imaat ...


280 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:08Techniks CD pleer

Prodavam odlicen cd pleer smenet e laserot staven e nov cita bez prob...


2.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 21:27Yamaha AX-550

Prodavam Yamaha pojacalo vo odlicna sostojba 2x85sin.snaga. Mnogu ser...


140 €
или предлог цена
Вчера 21:27KAMERA

Wifi kamera Noken rezim Spikerfon za komunikacija Senzor za dvizenje...


60 €
или предлог цена
Вчера 15:38SMART WACH REDMI NOTE NOTE 2 LITE

PAMETEN CASOVNIK


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Електроника

Вчера 13:51Najdobroto iptv na Balkanot BRING TV

‼️ Гледајте 6.000+ канали од цел свет само со БРИНГ ТВ и 4000+ странс...


489 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 13:06PRODAVAM DVD VIDEO RECORDER I CD PLAYER

PRODAVAM DVD SAMSUNG 1.500 den. CD PLAYER MARANTZ 5.000 den. KOMP...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Вчера 11:48Novo!!! Video game stick 4k

🔥НОВО НОВО НОВО🔥 🌠Video Game Stick 4K 64GB со повеќе од +15....


2.590 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Вчера 11:02PS4 PRO 1TB 4K SO 17 IGRI

Се продава PS4 pro со 1 контролер користен 4 год во домашни услови со...


23.990 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вчера 06:59Prodavam Powershot SD1400 IS

Cannon Powershot SD1400 IS Doagja zaedno so futrola


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

Вчера 00:08reklama

Konstrukcija za reklama. 4mx1m kontakt broj : 070/338855


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

31 мај 19:23SE JAVUVA NA SVIRKANJE SO USTA 150 DEN

PRIVRZOK ZA KLUCEVI ZA SITE ONIE RABOTI KOI MOZAT DA SE IZGUBAT SO...


150 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

31 мај 18:15Sansui sistem

Odlicno socuvano


5.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

31 мај 16:49Visaton - eden zvucnik

Visaton 4 oma. Eden komad.samo.


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

31 мај 12:53Marantz pm8 delovi

Trafo, elektroliti, 2 pojacala. Tranzistorite se ok. Zadna ploca.Pred...


1 €
или предлог цена
31 мај 12:52Car mp3 modulator

Car mp3 wireless cena 500 den Car mp3 wireless so svetlo vo 7 boi i ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

МP3/4/5 плеери и iPod

31 мај 12:21Radio za vo kola so bluetooth

Radio za kola so bluetooth,usb,aux,sd card i dalecinsko Jacina 4x50w...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

31 мај 12:20Igri za PS 5/Игри за ПС5- PlayStation

Се продаваат игри за PS5 Ratchet Clank Horizon Forbidden West Uncha...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

31 мај 11:24Aux Bluetooth za avtoradio pojacala slusalki

Bluetooth za vasiot hi-fi sistem radio za avtomobil slusalki i se st...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

31 мај 11:22Yamaha KX-380 Deck

Ve molam javetese na ovoj broj 070337396 Deck od licna kolekcija vo ...


7.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

31 мај 10:41Yamaha RX-V461

Ve molam javetese na ovoj broj 070337396 Pojacalo so radio vo stereo...


9.999 МКД
или предлог цена
31 мај 10:41SONY TA-1150

Ve molam javetese na ovoj broj 070337396 Ventige pojacalo od 1973, r...


199 €
или предлог цена
31 мај 10:41Vivitar 50mm f/1.7 MC Pentax K-mount

Објективот Vivitar 50mm f/1,7 MC е примарен објектив со стандардна до...


2.199 МКД
или предлог цена
31 мај 10:41Adapter Nikon od PK-Nikon Pentax PK K za Nikon F AI AF

Relativno nov adapter za objektiv od PK K za F AI AF


999 МКД
или предлог цена
31 мај 10:40Profesionalen servis na LED Televizori

Profisionalen servis na site marki LED Televizori, info 071-271-119


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

31 мај 09:30Prodavam NOV DJI Spark Fly More Combo Lava Red

Prodavam nov DJI Spark Fly More Combo Lava Red, dobien na podarok a k...


29.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дрон камери

30 мај 18:50Prodavam LG GX Soundbar

Poloven


400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Домашно кино

30 мај 16:58Prodavam LG Oled77C2 model

Koristen


1.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

30 мај 16:58Prodavan LGOled65c2 model

Poloven


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

30 мај 16:58Polaroid-express, Durst-kopir M600 , MAMIYA 645

Analogni fotoaparati za kolekcionari . -VIDEOMOVIE JVC cassete ada...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

29 мај 22:33Продавам детектор за метали

Продавам детектор за метали TEKNETICS T2 Цена 500 евра Лице за ко...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

29 мај 16:07Ipod nano 4 gb

Ipod so futrola, adapter USB i FM transmiter.


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

МP3/4/5 плеери и iPod

29 мај 09:11Akai gx f90 dek deck

Akai gx f90. Kompleten. GX glava. Ne greban. Edniot metar ne pokazu...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

29 мај 09:10Garmin Oregon gps

Garminot e ispraven


220 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

GPS уреди

29 мај 07:22FOTOAPARAT CANOON

Se prodava foto video aparat,kamera KANOON nova vo kutija Priklucok z...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

28 мај 14:17DVD Panasonic-S47

.


1.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

28 мај 13:20Sony playstation

Kamera za Soni play station


1.100 МКД
или предлог цена
28 мај 11:07Televizori 32inc Bez Wifi Ispravni

Televizori 32inc Bez Wifi Cena 3500den parce 078 204 975


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 08:08Televizori 40inc bez wifi

Televizori 40inc bez Cena 5000den parce


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 08:05Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам