Охрид
                   
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lancia Dedra Benzin Plin Ispravna sostojba 112233

kolata e ispravna vo odlicna sostojba so vasha proverka


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 02:22Prodavam velosiped

Prodavam koristen velosiped vo ekstra sostojba biser Ohrid


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 16:47Skip Fai 90EDT 4x4

Se Prodava Fai 90EDT 4x4 90ks Perkins motor vo besprekorna sostojba. ...


6.500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 фев 17:13Mercedes c200 obicen moze i na delovi zariban motor 112233

Kolata e so zariban motor moze i na delovi menjac bandashi sofersajbn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 фев 02:01Бандажи 15ки

prodavam bandazi 15ki so 4 strafa i ratkapni vo odlicna sostojba Тел...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 фев 23:57unirojal guma so bandaz 15

odlicna guma 195 65 15 so bandaz 5 112


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 фев 18:16Se Prodava Traktor

Se prodava mini traktorce vo odlicna sostojba, traktorceto ima od poz...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 фев 14:30Канистри

Канистрите се специални и оргинал за чување и транспорт на горива и м...


550 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 фев 12:484 zimski gumi i bandazi 215/70 R 16 Matador Opel antara

4 zimski gumi matador i 4 celicni bandazi za Opel antara telefon za k...


350 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јан 13:22TERMOSTATI AUDI A6 2.O TDI 177

TERMOSTATI AUDI A6 2.O TDI 177, dva temostati golem i mal MAHLE


2.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јан 11:14Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

Електрична Пумпа за извлекување на гориво, масло и различни други теч...


799 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

29 јан 13:10Rezervoar Fawi 5 litri

Se prodava rezervoar Fawi od 5 litri.


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 јан 20:47SET ZAMAEC FIKSEN

VW GOLF V5 1.9TDI


15.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

25 јан 21:04felgi 17 za bmw x5 so zimski solidni gumi

to


250 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 јан 14:59KOMPJUTER za Gdand Cherokee 2.5 td, 85 kw,1999 god.

Prodavam KOMPJUTER za Grand Cherokee 2.5 td, 85 kw, 1999 god. poloven.


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јан 20:51SAJBNA za Radilica za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw,

Prodavam SAJBNA za Radilica za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god....


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јан 20:51EGER VENTIL za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god.

Prodavam EGER VENTIL za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god. komple...


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јан 20:51ALTERNATOR za Jeep 2.5 td, 85 kw, 2000 god.

Prodavam ALTERNATOR za Jeep 2.5 td, 85 kw, 2000 god. Odgovara za Fr...


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јан 20:51FILTER za nafta za Jeep Cherokee

Prodavam FILTER za nafta originalen od Jeep so separator i ispusten v...


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јан 20:51Bandas Aluminski R16 za Jeep Cherokee 2000 g.

Prodavam Aluminski Bandas R16 originalen za Jeep Cherokee 2000 god. s...


150 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јан 20:50Bandasi Aluminski R15 za Jeep Cherokee 2000 g.

Prodavam 4-ri Aluminski Bandasi R15 originalni od Jeep Cherokee 2000 ...


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јан 20:50DIZNI za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 g.

Prodavam DIZNI za Jeep Cherokee 2.5 td, 85 kw, 2000 god. tri (3) parc...


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јан 20:50BOSH pumpa za JEEP 2.5 td , 2000 god.

Prodavam BOSH pumpa za Jeep 2.5 td, 2000 god. vo ispravna sostojba, e...


350 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јан 20:50Mitchibushi Pajero 2.5 tdi motor

Prodavam motor za Mitchibushi Pajero 2.5 tdi odgovara za Hyundai Gall...


350 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 јан 20:50Fluoroscentni Traki

Декоративни Флуоросцентни Траки за предупредување за безбедност во со...


250 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

09 јан 13:37Bezbednosna brava za zastita

🛵 Безбедносна брава за заштита на вашиот мотор/велосипед. Едноставен...


699 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 јан 13:3530L/min - Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

Електрична Пумпа за извлекување на гориво, масло и различни други теч...


999 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

05 јан 12:25BANDAS ZA AUDI 18baram da kupam

1 bandas 18 za Audi kako na slikava


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

27 дек 08:30Polnac za Akumulator 6/12V

Дигитален полнач за Акумулатор. Полначот за батерии е совршен за полн...


1.250 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 дек 12:45Prevoz na patnici do site Aerodromi

Prevoz na patnici do site aerodromi Makedonija Srbija Albanija Bugari...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 дек 09:33polovni gumi 14, 15, 16, 17

polovni gumi 14-15-16


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 ное 12:42Bandazi za mercedes

Bandazi za mercedes 5×112 So gumi sirina 205 visina 55 R- 16 ...


600 €
или предлог цена
Охрид

Останато

09 ное 00:31Good year 275/30 r20

Gumite se Run Flat i se odliçno soçuvani Cenata e za dvete gumi


140 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 сеп 22:28Audi A6 MMI 2g Golem Ekran Update/Azuriranje Najnov Softver

Audi A6 4f C6 verziite od 2004-2008 godina koi imaat golem ekran vo b...


30 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 сеп 19:14Gumi Continental 275/35 r20

Gumite se vo dobra sostojba Cenata e za 2 te gumi


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Охрид

Останато

25 сеп 22:04Komplet pinovi

Комплет пинови за приклучување произведени од високо квалитетен метал...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

05 авг 13:42Amortizeri

Novi amortizeri za Hyndai jeep novi original


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јул 21:52Lamela za motor filter za kavasaki

Filter za maslo za kawasaki Lamela


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јул 21:21Filtri filteri

Filtri za ulje Kaisi Svekici Brisaci Lamela


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јул 21:19Visoki masi se izdavaat

se izdavaat visoki masi za site svecenosti samo vo ohrid i okolinata ...


8 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јун 14:57Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам