Подкатегорија:
                   
121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIRBI SENTRIA 2

Se prodava nekoristena KIRBI SENTRIA 2 so site dodatoci . 1.000 €


1.000 €
или предлог цена
24 јан 01:46Промовирано

Masina za Perenje ARDO

Ispravna so smeneti amortizeri i vo besprekorna sosotojba samo treba ...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:03MASINA ZA SADOVI

Se prodava masina za mienje sadovi vo ispravna sostojba.Masinata e za...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:38SE PRODAVA DESTILATOR ZA VODA

Se prodava ispraven destilator za voda.Informacii na mob. 071 355 362...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:38Се продава фрижидер Раде Кончар

Се продава фрижидер Раде Кончар во одлична исправна состојба.


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:04relna elektrolux

relna elektrolux defekna donesena od ch displejot ranoti ne saka reln...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 15:53Kirby Avalir 2

Prodavam Kirby Avalir 2 kupen pred dve godini nov 2700eu koristen sam...


111.111 €
или предлог цена
03 фев 23:10Se prodava masina za prenje Midea

Se prodava masina za prenje Midea stara 7 godini vo odlicna sostojba ...


1 €
или предлог цена
03 фев 20:17SEVIS NA BELA TEHNIKA

POPRAVAM VES MASINI EL SPORETi i SE OKOLU STRUJA MESTENJE NA ...


10 МКД
или предлог цена
03 фев 19:37POPRAVAM I PRODAVAM VES MASINI

Prodavam ves masini Imam i rezervni delovi polovni i novi imam nov...


1 МКД
или предлог цена
03 фев 19:37БЛЕНДЕР PHILIPS - ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА

Се продава блендер PHILIPS во беспрекорна состојба, многу малку корис...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
01 фев 13:51СОКОВНИК

Се продава соковник, многу малку користен, во одлична состојба


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
01 фев 13:51Mashina za sushenje sushara Gorenje 7kg

Samo na ovoj broj 078305130 078305130 Mashinata e zacuvana i i...


9.500 МКД
или предлог цена
31 јан 09:30Whirpool 8kg kako nova

Masina za perenje alishta koristena samo 3-4 pati dobiena poklon i ne...


280 €
или предлог цена
31 јан 08:26Бојлер

Продавам исправен бојлер ЛЕОВ 80 литри грејач 2кв


2.000 МКД
или предлог цена
29 јан 16:55Аспиратор FUEGO FG-60 INOX 60cm nov kupen po greska

Prodavam aspirator fuego, kupen po greska pred 1 godina. 60cm Мотори:...


2.499 МКД
или предлог цена
29 јан 15:28NOV HEPA FILTER ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKA

NOVI HEPA FILTERI ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKA


700 МКД
или предлог цена
27 јан 15:16Rainbow papuca (tresalka) Rm23

Se prodava dodatok za Rainbow pravosmukalki tresalka so motor model r...


1 €
или предлог цена
27 јан 10:28VAKUM FILTER ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKA

NOVI VAKUM FILTERI ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKI


500 МКД
или предлог цена
26 јан 11:50ASPIRATOR

Aspirator FABER mnogu malku koristen kako nov


8.000 МКД
или предлог цена
25 јан 17:36KIRBI SENTRIA 2

Se prodava nekoristena KIRBI SENTRIA 2 so site dodatoci . 1.000 €


1.000 €
или предлог цена
24 јан 01:46Kafemat Saeco royal

Odlicen kafemat saeco so vgradena melnica


По Договор
или предлог цена
23 јан 13:26Kafemati de longi

Odlicni kafemati de longi besprekorni!!! So vgradena melnica za kafe


По Договор
или предлог цена
23 јан 13:25Frizider

Se prodava frizider zamrzivac 380, koristen, socuvan i ispraven. Tel....


6.000 МКД
или предлог цена
22 јан 13:16Se prodava kirby

Se prodavaat dve pravosmukalki kirby vo odlicna sostojba, od levata s...


500 €
или предлог цена
20 јан 18:10Pegla na parea AEG

Koristena donesena od Svajcarija. 230w


2.500 МКД
или предлог цена
20 јан 10:28Ups za parno

Ups na prodazba za parno kompjuter frizider i razna upotreba so nova ...


100 €
или предлог цена
19 јан 15:21ZAMENSKI KAISI ZA SHARK NAVIGATOR KAIS

NOVI ZAMENSKI KAISHI ZA SHARK NAVIGATOR ZA MOTORIZIRANA CHETKA


500 МКД
или предлог цена
17 јан 19:25Se iznajmuva kazan za rakija

Se iznajmuva kazan za pecenje na rakija,Cena na kazanot e 300den od e...


400 МКД
или предлог цена
16 јан 08:33Сушара за алишта...

Се продава сушара 4000 ден со ситен дефект .Треба да се сменат ролери...


4.000 МКД
или предлог цена
14 јан 15:07NOVO ZAMENSKO CREVO ZA SHARK NAVIGATOR

PRODAVAM NOVO ZAMENSKO CREVO ZA SHARK PRAVOSMUKALKA


1.800 МКД
или предлог цена
11 јан 07:02Vertikalen flizider

Se prodava vertikalen flizider vo ispravna sostojba ladi do -5


150 €
или предлог цена
10 јан 11:55Se prodava sporet

Se prodava sporet na plin i struja ispraven 100%.Povakje info 077-989...


По Договор
или предлог цена
07 јан 19:45SE PRODAVA VAGA

SE PRODAVA VAGA


550 МКД
или предлог цена
07 јан 15:49BEKO displej i maticna ploca

Displej za BEKO kombiniran frizider model K60360NE..proizv.2012g.......


2.500 МКД
или предлог цена
02 јан 12:08Nova masina Lervia za sienje germanska

Masinata e nova so kutija nikogas ne e koristena...


14.900 МКД
или предлог цена
02 јан 09:48Gorenje wa50050

Masina za perenje gorenje


2.000 МКД
или предлог цена
17 дек 18:12Se prodava bojler Gorenje

Bojlerot e 80 L. poćna da kape , po edna kapka na 5 min.Kupiv nov. it...


600 МКД
или предлог цена
05 дек 13:18POVOLNO Kirby Avalir 2

Poradi preselba, se prodava mnogu malku koristen Kirby (iskoristeni s...


По Договор
или предлог цена
04 дек 16:06Se prodava Višnja Bagat

Se prodava vo dobra sostojba stara 12 god


7.000 МКД
или предлог цена
02 дек 15:36Se prodava mini frizider

Se prodava mini frizider ispraven 100%.Povekje info 087-989-062


3.000 МКД
или предлог цена
29 ное 12:58Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам