1182 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA RAZRABOTEN BIZNIS!!!

Se prodava DOSTA razraboten biznis, od slednata dejnost: prodazba na ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:04Промовирано

Alati za Gradinarstvo

Повеќе видови на Градинарски Алатки Донесени од Швајцарија Се Пр...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:08  НОВ ОГЛАС

Masa

Masa obloena so lim pogodna za picerija pekara


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:57  НОВ ОГЛАС

Medicinsko krevetce so paravani

Prodavam Dve pecki na drva .....edna 4500den Spore Galorex ........


100 МКД
или предлог цена
Денес 17:57Elektrolux Klima za ladenje Podvizna

Клима Подвижна на Далечинско управување 3.5к Многу малку користена ...


200 €
или предлог цена
Денес 17:55  НОВ ОГЛАС

Motori za Ventilacija

Моторите се во различна големина(види на Сликите) Исправни во Функци...


250 €
или предлог цена
Денес 17:34  НОВ ОГЛАС

Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
Денес 17:32Potezen ger-cirkular-PARKSIDE 2000W NOV

Cirkularot e nov,germansko proizvodstvo.


180 €
или предлог цена
Денес 17:17  НОВ ОГЛАС

Pravosmukalka Parkside 1500w NOVA

Pravosmukalka za suvo i vodeno germansko proizvodstvo.


125 €
или предлог цена
Денес 17:15  НОВ ОГЛАС

PARKSIDE STRAFILICA 20V BRUSHLESS

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


85 €
или предлог цена
Денес 17:13PARKSIDE HILTA 20V BRUSHLESS

Hiltata e nova vo kufer,brushless model bez polnac i baterija.


110 €
или предлог цена
Денес 17:13PARKSIDE UDAREN KLUC 20v-1400NM BRUSHLESS

Nov vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


180 €
или предлог цена
Денес 17:13PARKSIDE UDARNA STRAFILICA 20V BRUSHLESS

Strafilicata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


100 €
или предлог цена
Денес 17:13Vozdusna digalka 3 ton, kupena nova pred 1 mesec.

Digalkata e skoro nova, kupena nova pred 1 mesec, Samo nekolku pati ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:13  НОВ ОГЛАС

Pravosmukalka 1500w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 15...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:00  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA AVTO PERALNA

Se izdava razrabotena avto peralna na odlicna lokacija kompletno opre...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:48  НОВ ОГЛАС

Prodavam.pcenica 70 000 kg rekolta 2022

Se prodava pcenica (uvrekena-skladirana) rekolta 2022 -cena 22 den.


20 МКД
или предлог цена
Денес 13:06Казан за ракија

Се продава казан за ракија изработен од прохром, 160 литарски. Казан...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:38Parkside Performance Udarna Strafilica

Se prodava parkside performance 20V udarna strafilica,najnoviot B3 mo...


6.600 МКД
или предлог цена
Денес 12:35Hilta 20v PARKSIDE-Performance

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. Jacin...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:35  НОВ ОГЛАС

Brusalica 20v PARKSIDE-Performance

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. J...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:32  НОВ ОГЛАС

Strafilica udarna 20v PARKSIDE-Performance

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:29  НОВ ОГЛАС

Strafilica 20v PARKSIDE-Performance

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:21  НОВ ОГЛАС

Батерија 20v-4Ah PARKSIDE

Батеријата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:13Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:13Батерија - Полнач 12v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:13Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:13Фен индустриски PARKSIDE

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина на фенот 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:13Se prodava profesionalen toster

Se prodava profesionalen toster


150 €
или предлог цена
Денес 10:45Se prodava frizider

Se prodava frizider Rauch, malku vreme e koristen, pogoden za vo dukj...


250 €
или предлог цена
Денес 10:45Pekarska oprema Пекарска опрема

Mikser za testo


2.000 €
или предлог цена
Денес 09:55Pcenka vo zrno extra kvalitet rekolta 2022 suva

🌽 Се продава пченка во зрно сува спакована во нови вреќи! ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Денес 09:01Inverter-Invertor 1600W 12/220V cista sinusoida

Nov inverter 1600W, cista sinusoida (Pure Sine Wave) so display na na...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 08:00Senzor den-nok 12V i 220V

1.Prodavam novi, neupotrebuvani, senzori za avtomatsko vklucuvanje na...


300 МКД
или предлог цена
Денес 07:59Digitalen termometar so sonda -50 do +110 C

Prodavam novi digitalni termometri so vodootporna sonda i kabel 1m. d...


300 МКД
или предлог цена
Денес 07:59Raider stafilica

strafilica za knauf ispravna malce koristena so se kutija


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 07:57Mashina za balansiranje na delovi sto rotiraat

Mashina Hofman - Germanska. Za balansiranje na rotori, moznost za del...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:52Izdavam Aluminiumsko skele

Izdavam aluminiumsko skele ( edno pole) Skeleto e visoko 2.5m I moz...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:27  НОВ ОГЛАС

PREVOZ TRANSPORT

Prevoz na sekakov vid roba niz Makedonija so kombinja Prevoz na mebe...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 00:18Masina za klucevi

Se prodava skoro nova, masina za klucevi. Komplet so poveke vidovi na...


500 €
или предлог цена
Вчера 23:01INVENTAR (MEBEL) ZA FRIZERSKI SALON

SE PRODAVA KORISTEN NO MNOGU SOCUVAN MEBEL (INVENTAR) ZA FRIZERSKI S...


150 €
или предлог цена
Вчера 21:31Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам