Струга
                           
326 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


96.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 јан 17:07Промовирано

Se prodava golem soncev stan pokraj ezero

Продавам стан со поглед езерото во Струга. Станот е на 5ти спрат (95 ...


115 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

5230m2

5230m2 vo blizina na rekata sateska pomegju dvata patovi za ohrid za ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:30Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
Денес 16:30Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:43Se prodava golem soncev stan pokraj ezero

Продавам стан со поглед езерото во Струга. Станот е на 5ти спрат (95 ...


115 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Shiten 2 Banesa ne Strugë. Se prodavaat 2 stanovi vo Struga

Shiten 2 banesa ne Struge Banesat jan te rea ende te pa banuara Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

Денес 12:41DELOVEN PROSTOR-pod kirija

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-(дуќан) 30м2 и плац 300м2 во склоб на дуќан...


1 €
или предлог цена
Денес 07:36  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan pod kirija

Се издава комплетно наместен стан од 55м2 за подолг временскипериод.Н...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 21:21  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:15Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 20:48Se izdava deloven prostor vo centar na Struga!

Se izdava deloven prostor vo ulica Marks Engels so povrsina od 30m2, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:58Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


400 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 11:00Se izdava ducan vo blizina na gratskiot pazar i carsijata

Dukanot raspolaga so sopstven sanitaren chvor i parking mesto namenet...


12 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 10:47Se Iznajmuva Deloven Prostor

Deloven Prostor vo Struga na kej pokraj rekata Crn Drim. Dukanot se ...


250 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 10:19Nova gradba na kuka

Se prodava kuka vo naselba Bostanista Mislesevski Pat. Kukata e nova ...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 05:25Kuka karabina vo Struga

Se prodava kuka karabina na atraktivna lokacija vo Struga na samo...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 00:58СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Це...


7 €
или предлог цена
27 јан 18:23СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
27 јан 18:23СЕ ПРОДАВА НИВА/ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива/плац - КП 2219/2 со површина од 1.968 м2 до главниот ...


60.000 €
или предлог цена
27 јан 18:23Земјиште во Горно Татеши

Се продава земјиште во Горно Татеши Контакт Viber 00 43 676 5554979


10 €
или предлог цена
27 јан 17:23Се продава земјиште во Езерски Лозја

Се продава земјиште во Езерски Лозја во близина АС - кампот Контакт...


1 €
или предлог цена
27 јан 17:23Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


96.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 јан 17:07PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


1 €
или предлог цена
27 јан 12:02plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 PLACOT E NA PRVA LINIJA NA AV...


25 €
или предлог цена
27 јан 08:43Nov stan 46 m2 vo Nabizi-Struga!!!

SE PRODAVA: Nov stan vo gradba 46m2 na 8 mi sprat na Istok vo komplek...


49.500 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 јан 23:44Se iznajmuva deloven prostor vo Struga

Se iznajmuva deloven prostor vo Struga na kat od 22m2 nad posta Strug...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

26 јан 23:07Prodavam niva

Prodavam niva zemjodelsko zemjiste 6000 mkv, vo blizina na s. Novo Se...


3 €
или предлог цена
26 јан 23:03Plac do Yahja Kemal - 450 m2

Se prodava plac na Magistralen Pat, Pomdolje-Kafasan, do Yahja Kemal....


25.000 €
или предлог цена
26 јан 22:55SE PRODAVA PLLAC VO STRUGA 200m OT NABIZI

SE PRODAVAT PLLAC BLIZU DO NABIZI VO HLLAVNIOT PAT PLACOT E SO DOLU...


100 €
или предлог цена
26 јан 21:46Mesto pokraj ezero

Prodavam mesto pokraj ezero 1087 m2 patot za kalista Shes to...


150 €
или предлог цена
26 јан 17:12Stan vo centar na struga

Prodavam stan vo centar na struga Shes banese ne qender...


64.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 јан 17:12Нива Плац

Се продава нива со 2765м2 Во селото ЛОЖАНИ Струга Нивата се наоѓа...


По Договор
или предлог цена
26 јан 15:24Kupuvam apartman vi Eurotel Struga

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 јан 13:13Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

26 јан 09:51Se prodava niva vo s Livada

Se prodava niva vo s Livada nivata e 6000m cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
26 јан 07:28Plac do Evro hotel Struga

Se prodava plac od 2130 kvadrati vo blizina na Evro hotel Struga 500 ...


70 €
или предлог цена
26 јан 07:28Se prodava apartman vo Evro hotel

Se prodava ekstra apartman vo Evro hotel vo Struga na 1 sprat,renovir...


28.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 јан 19:24Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

25 јан 15:25STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Stano...


9 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 јан 22:23Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava delolven prostor vo atraktivna ulica vo Struga nasproti Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

24 јан 11:05Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava deloven prostor vo atraktivna ulica vo Struga.Vo momentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

24 јан 11:05Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам