Подкатегорија:
                   
789 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Razer Huntsman Gaming Keyboard

Се продава Razer Huntsman Gaming тастатура користена околу 1 година в...


4.500 МКД
или предлог цена
18 јан 13:07Промовирано

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


999 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.290 €
Вчера 13:00Промовирано

Apple 60W MagSafe 1 Power Adapter

Продавам користен Apple 60W MagSafe 1 полнач, во одлична состојба.


2.900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:03RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

SE PRODAVA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ Povise informacii na Viber...


200 €
или предлог цена
Вчера 18:34  НОВ ОГЛАС

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


999 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.290 €
Вчера 13:00PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni kvalitetni usb hub razmnozuvaci INTEL 4 po...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:44ZOTAC GeForce RTX 3060 12GB

ZOTAC GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB GDDR6 192-bit Koristena za ...


220 €
или предлог цена
Вчера 10:14Graficka Asus rx560

rx560 4GB OC ( overclock verzija ) Grafickata e odlicno socuvana kor...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 02:47Mushkin DDR3, 8 GB, 1600MHz, CL9 (999005)

Mushkin DDR3, 8 Gb, 1600 MHz, Cl9 model 9990055 2x4gb = 8Gb Cen...


2.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 МКД
Вчера 00:09Intel Core i5-2500K 3.30GHz

Intel Core i5-2500K 3.30GHz Class: Desktop Socket: LGA1155 Cloc...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 00:08MSI Z68A-GD65 (G3) (MS-7681) 4.0

Продавам матична плоча модел: MSI Z68A-GD65 (MS-7681) (G3) 4.0 CPU...


5.300 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 МКД
Вчера 00:08SAMSUNG LCD 17" monitor staklo socuvan komplet so kabli

prodavam odlicno socuvan monitor samsung lcd 17" so odlixna slika ......


1.600 МКД
или предлог цена
30 јан 19:42Se prodava Monitor Benq GL2450 24 inc

Se prodava Monitor Benq GL2450 24 inc , Stylish Monitor with Eye-car...


4.500 МКД
или предлог цена
30 јан 17:27Graficka karta MSI GeForce GT730 low profile

Prodavam Graficka karta MSI GeForce GT730 low profile malce koristena


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 10:48Hdd 3,5" sata WD blue 500gb

HDD 500GB SATA Western Digital blue 3,5" Ispravni izvadeni od Lenovo ...


500 МКД
или предлог цена
30 јан 09:20ALCATEL-LUCENT Switch PoE+ OmniSwitch OS2260-P24 28 Port

Врски: 24x RJ45, 4x SFP, 0x SFP+, 0x QSFP+, 0x SFP28, 0x QSFP28 Број...


500 €
или предлог цена
30 јан 01:42Cisco PoE+ Switch SF350-24P 24 Port

24x 10/100 PoE+ порти (буџет за моќност од 185 W), 2x Gigabit бакар/S...


490 €
или предлог цена
30 јан 01:36PanaCast 50 Video Collaboration Bar 4K

Се-во-едно USB камера со 4K резолуција, видно поле од 180° и дигитале...


1.200 €
или предлог цена
30 јан 01:23Geforce RTX 4090 Phantom GS 24 GB

GPU GeForce RTX 4090 GPU Clockspeed 2610 MHz (Boost) Memory 24 GB G...


2.000 €
или предлог цена
30 јан 01:05Prodavam Intel i5 3470, Maticna ASROCK P75 PRO3 i 8g DDR3RAM

Se prodava komplet: *Intel i5 3470 3.2ghz *Maticna Ploca ASROCK P7...


5.000 МКД
или предлог цена
29 јан 19:58ASUS безжичен 300Мbs рутер

Рутер Asus модел RT-N12+, oдличен за домашна употреба,малку користен,...


600 МКД
или предлог цена
29 јан 18:07RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 34...


1.000 €
или предлог цена
29 јан 16:00Riser Rejzeri Rizeri rajzer

6 riseri site 1500denari 078202820


300 МКД
или предлог цена
29 јан 12:05EPSON D88 PLUS SO CISS SYSTEM - KVALITET OD STARITE PRINTERI

EPSON D88 PLUS SAMO ZA PROFESIONALCI KOI ZNAAT STO E OVOJ PRINTER...


6.000 МКД
или предлог цена
29 јан 01:32Samsung P2270HD(so TV tuner)

Se prodava ispraven monitor 22", so TV tjuner, zvucnici i dalecinsko


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
28 јан 21:20Scanner - Скенер HP Scanjet G4050 color

Продавам скенер во боја Hewlett Packard, skoro neupotrebuvan. Rezoluc...


120 €
или предлог цена
28 јан 17:37MSI RTX 3060 12GB GAMING X Kako nova

Prodavam MSI RTX 3060 GAMING X, koristena za gaming Grafichkata e ...


350 €
или предлог цена
28 јан 15:22Inkjet boja Gl-490 za Canon printeri

Prodavam boja Gl-490 za inkjet Canon printer printeri - 2 sisinja cr...


2.000 МКД
или предлог цена
28 јан 12:2116 GB DDR4 RAM Corsair VENGEANCE 2666 MHz

16 GB DDR4 Corsair VENGEANCE LPX CMK64GX4M4A2666C16 Memory Se...


3.000 МКД
или предлог цена
28 јан 12:20Adapter USB to PS/2 / Адаптеер USB to PS/2

Продавам нов некористен адаптер USB to PS/2


300 МКД
или предлог цена
28 јан 06:47HP P27h G4 FHD Monitor - NOV

HP P27h G4 FHD Monitor Nov HP Monitor vo Kutija https://www.hp.co...


12.000 МКД
или предлог цена
27 јан 13:49HP 27f 4K - NOV!!!

Nov HP 27f 4K UHD 27inchen Monitor HP LED 27f 27" 4K UHD (3840 ...


16.500 МКД
или предлог цена
27 јан 13:48Novi 2 Hp Monitora Elite Display E243

Novi vo kutija cena za eden e 9000 denari Eden Prodaden, ostana ...


9.500 МКД
или предлог цена
27 јан 13:48HP V24 FHD Monitor

💥HP P24h FHD Monitor - NOV NEOTPAKUVAN 💥 Се продаваат нови HP мо...


6.500 МКД
или предлог цена
27 јан 13:48RAM 16GB DDR4 3200Mhz Netac Shadow CL16

Се продава нов неотпакуван RAM 16GB DDR4 3200Mhz Netac Shadow CL16 Д...


4.250 МКД
или предлог цена
27 јан 11:14SSD Kingston 1920GB A400 SATA3

Се продава нов неотпакуван SSD Kingston 1920GB A400 SSD SATA3 со 36 м...


10.300 МКД
или предлог цена
27 јан 11:12Geforce Rtx 3080 gigabyte vision 10gb

Prodavam graficka kupena od anhoch


611 €
или предлог цена
27 јан 07:54TP Link Tp-Link Рутер / Ruter

Se prodava ruter, kako nov.


400 МКД
или предлог цена
26 јан 13:35TP Link Tp-Link Рутер / Ruter 300mbps

300mb tp link ruter so 2 anteni


600 МКД
или предлог цена
26 јан 13:35TP Link Tp-Link Рутер / Ruter 300Mbps Siv

Raboti i kako ekstender


600 МКД
или предлог цена
26 јан 13:35TP Link Tp-Link Рутер / Ruter Siv

Malce koristen kako nov.


400 МКД
или предлог цена
26 јан 13:35TP-LINK 300Mbs TL-WR841N Ruter/Рутер

Се продава Wireless N Router TP-LINK 300Mbs Model: TL-WR841N. Работи ...


600 МКД
или предлог цена
26 јан 13:33Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам