Гостивар
                   
2094 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

52000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo perf...


17.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.700 €
Гостивар

Автомобили

25 јан 22:43Промовирано

Golf 6

Vw Golf VI 1.6 105ks bluemotion 2012/11god -Najekonomicen motor Od...


6.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 јан 19:00Промовирано

BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 06:47Промовирано

Touran 1.6 TDİ AVTOMATİK 2011 FABRİKA

SE PRODAVA TOURAN 1.6 TDİ 2011 GODİNA FULL OPREMA FABRİCNA SOSTOJBA ...


8.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:29Audi A4 3.0 TDİ 4x4 QUATRO AVTOMATİK TOP SOSTOJBA

Se prodava Audi A4 3.0 TDİ 4x4 AVTOMATİK , vo top sostojba 2005/4 g...


4.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:29АUDI A 4 3,0 TDI S ;LINE

SE PODAVA АUDI A 4 3,0 TDI S ;LINE QUATRO FULL OPREMA REG : 1 GOD...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:28Ford Maverik 2.3 4x4

Ford Maverik 2.3 XTL 4X4 Voziloto e sega napraven servis Ima zelen ...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:04AUDI A4 GOD2009/08

AUDI 2.7 140 kw/190 ps Avtomatik bi xenon senzor za parkiranie ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:21GOLF VI 2.0 TDI 103 KW 140 PS HIGLINE

GOLFOT E EXTRA. DONESENO OD GERMANIA GOLFOT IMA FULL OPREMA GOLF...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:20Race Chip za BMW 1- 105KWAT 2008 GOD

PRODAVAM RACE CHIP ZA BMW 1 -2008 105KWAT MOTOR MANUELEC. CHIPOT E V...


120 €
или предлог цена
Денес 13:16  НОВ ОГЛАС

Fiat Panda Delovi!!!

Delovi Podetalni info;071/347-591


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:14Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina

INFO 078377376 Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina 7 sedista registri...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:04VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes C220 CDI 1998

Se prodava Mercedes c220 cdi vo odlicna sostojba so ful oprema. Pose...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Novi Gumi za Viluskar 7.00-12/.500 i 6.00-9/4.00 Polni Gumi

Se Prodavat Novi Polni Gumi za viluskar. Dva Komada 7.00-12/.500 Dv...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Renault megane 1.5dci

Renault megane 1.5dci 2007 260000km Full oprema 6 berzina napraven g...


2.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Kawasaki vulcan s

900cc 2682km Smeneto e ulje Arrow auspug od grana Original kuferi ...


11.500 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

VW Polo 1.6 Tdi 2012

Se prodava VW POLO 1.6 TDI 90KS 2012 Registrirana do 11.2023 -Prva ...


6.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:52VW EOS 2.0 TFSI 147KW 200PS

6000EURO 6000EURO Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (20...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:17Vw polo 1.4 cist benzin

Vw polo 1.4 benzin 2001 god Klimatronik cd charcer Elek staklo Regi...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:16SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 PERFEKTNA

SE PRODAVA SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 GODINA EURO 5 STANDARDI VO ODL...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:03BMW 535 M pacet twin power

aversuz felgi 20 inci gevind amortizeri active sound full M carbon iz...


25.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:00Peugeot 308 2.0HDI Automatic

Peugeot 308 2008 2.0HDI Automatic Oprema: -Klimatronik -komandi n...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:49SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅️Registrirana cela godina ...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:48BMW 320D XDRIVE(4×4) FACELIFT

BMW E90 320d Xdrive (4x4) 2009god 177ks Registriran do 09.2023 Uvez...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:48VW GOLF 6 2.0 TDI 6+R BRZINI 140KS 2011/2010

VW GOLF 6 2.0 TDI 6+R BRZINI 140KS 2011/2010 VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅...


7.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.999 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:48BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


22.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:48225 40 18/ 4 letni gumi

Se prodavaat 4 letni gumi so dimenzija 225/40/18 Gumite se samo edn...


180 €
или предлог цена
Денес 10:48SEDISTA ZA GOLF 6 NOVI, BEZ NITU EDNA TOCKA

Se prodavaat dve sedista za GOLF 6, skoro novi, bez nitu edna tochka,...


100 €
или предлог цена
Денес 10:48Farovi kako novi za Golf VII

Kako novi farovi za GOLF VII Barajte na brojov 077953475


1 €
или предлог цена
Денес 10:34Renault Koleus 2.0 dizel 4x4

Voziloto e socuvano redovno servisirano so servisna knishka,novi gumi...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.250 МКД
Гостивар

Автомобили

Денес 10:27Porsche Cayenne S 4.5 Benzin Moze I zamena

⛔️Prodavam ⛔️Porsche Cayenne S 4.5 Benzin ❗️ ⛔️2004 Godina❗️ ⛔️Regis...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:15BMW F30 Automatik 320 Diesel 184Ps Uvoz OD DE

🇩🇪🇩🇪BMW F30 Automatik 320 Diesel 184Ps Uvoz OD DE 🇩🇪🇩🇪 Mo...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:14  НОВ ОГЛАС

••OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 2006 REG••PERFEKTNA••

-- REGISTRIRANA CELA GODINA DO 18.01.2024 -- --Se prodava Opel Astra...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:53Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 09:44CITROEN SAXO 161.000 KM

Se prodava citroen saxo 1.1 benzin mnogu socuvana registrirana do mar...


1.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:42Peugeot 206

Se prodava peugeot 206 1.9 obicen dizel pominato 143000 registrira...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:42Porsche cayenne s 3.0 dizel leder navi bi xenon panorama

Porsche Cayenne 3.0 Panorama BI-xenon Adaptive Light EURO 6 Pa...


34.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:31Wv scirocco 20 tdi

Scirocco 2.0TDİ Full Oprema Park Senzori (PDC) Sport Comfo...


8.888 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:31Opel Zafira 2.2 benzin plin

Opel Zafira 2.2 benzin plin 2000 god 7 sedista registrirana servisira...


2.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:10Skoda Fabia extra 1.9 2010

Se prodava familijarno i mnogu socuvano vozilo. Odlicen vnatresen en...


22 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:04Se prodava Porsche Cayenne 3.0d.

Porsche Cayenne 3.0d.


34.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
35.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 07:23MERCEDES CLS 350cdi 2012god 260ks

Prodavam MERCEDES CLS 350cdi euro 5 registriran so zelen karton s...


25.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:25Страна 1 од 53

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам