Битола
                   
2173 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 фев 09:35Промовирано

Се продава Nissan Qashqai

Nissan Qashqai 2.0 DCI 110 KW - 150 KS 4 x 4 . Нисанот е со највисоко...


9.000 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.111.111 €
Битола

Автомобили

02 фев 19:40Промовирано

Mercedes E250 2009 Elegance

UVEZEN OD GERMANIJA 🇩🇪 MERCEDES E250 2009 ELEGANCE Prodavam Me...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:14Промовирано

GOLF 6 PLUS 2.O TDI ODLICEN

VW GOLF 6 PLUS 2.O TDI 110 KONJSKI SILI ODLICNO ZACUVAN ENTERIER NADV...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:47Peugeot 407

Mnogu socuvano, facelift model 2009 Od oprema poseduva: Servo Abs ...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:38Renault Megane 2007 1.5 dci Perfekten

Se prodava Renault Megane 2007 so evro kuka. - Full servisirano. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:11Продавам OPEL ASTRA 1.9D

Продавам OPEL ASTRA 1.9 Колата е со фул опрема без никаква мана се фу...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:07Mini Cooper One 1.6 90hp Benzin/Plin 2002g TOP SOSTOJBA !!!

Mini Cooper One 1.6 90hp Benzin/Plin 2002 god vo Odlicna Sostojba !!!...


2.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:01  НОВ ОГЛАС

Audi A8 3.7 so plin

Audi a8 3.7 so plin defek menjac Cenata e bez bandasite


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Битола

Автомобили

Денес 13:57Mondeo, 2002, benzin plin,

Fordot e 2000cm³, plinot e so a-test, sostojbata na voziloto e soodve...


60.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:50  НОВ ОГЛАС

Se prodava citroen c4 picasso

CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI.109KS OKTOMVRI 2009 GODINA AUTOMATIC, E...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.900 €
Битола

Автомобили

Денес 13:48punto 1.2 44kw - registrirano do 11/23ta - novi gumi - 2001!

Fiat Punto 1200 kubici benzin 44kw motor menuvach odlicni od prv sops...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:48Fiat Punto 1.2

Fiat punto 1.2 benzin vo odlicna sostojba registrirana servis napraen...


1.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:38MAZDA 3 MZR-CD 2.0 6 brzini 2008 god

Mazda 3 MZR -CD 2.0 so 6 brzini 2 klucevi BOSE fabricno ozvucuvanje...


4.590 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:33Opel corsa 1.2 2008 Benzin

Se prodava Opel corsa D 2008. Kolata e kupena od AutoMakedonija Sko...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:29LandRover Freelander 2.0td4

Se prodava LandRover Freelander 2.0td4 2005god Dzipot e vo odlichna ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Битола

Автомобили

Денес 13:28RENAULT TWINGO 1.2 REGISTRIRANO

Reno twingo 1.2 2000 godina registrirano kuka napraven mal servis sme...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:22  НОВ ОГЛАС

Mercedes E250 2009 Elegance

UVEZEN OD GERMANIJA 🇩🇪 MERCEDES E250 2009 ELEGANCE Prodavam Me...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:14PRODAVAM AUDI A6 C7 2.0 TDI SLINE

Se prodava Audi A6 C7 2.0 TDI 177hp noviot najekonomicniot Kompletna...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Автомобили

Денес 13:10Land Rover Discovery 2.7TDV6 Autobiography sport

Originalni Km,motor menjac jastuci top.Extra cena za kesh


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.800 €
Битола

Автомобили

Денес 13:02AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V - GODD. NA PROIZ. 2007g. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Se prodava odlicno odrzuvana Opel Merova 1.7 CDTI

Prodadena Se prodava zaradi nabavka na drugo vozilo. Odlicno odrzuva...


160.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Fiat Bravo 1.9 MultiJet 2007 120hp

Se prodava Fiat Bravo 1.9 120 ks multijet 2007 godina klimatronik. Re...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN [ ATESTIRAN ] - GODD. NA PROIZ. - ...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- FIAT PUNTO 3KA 1. 3 MULTIJET - GODD. NA PROIZ. 2011g. - PRVA REGG....


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Fiat Bravo 1.6 MJet 120hp 2009 godina

Registrirana do avgust 2023 88 KW Dvozonski climatronic Parking senzo...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI 2003

Voziloto e vo odlična sostojba,registrirano do 11.2023 so zelen karton


1.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.700 €
Битола

Автомобили

Денес 12:58AUDI A3 2.0 TDI 140 KS QUATTRO 2006 GODINA

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS QUATTRO 2006 GODINA KLIMATRONIK GREACI NA ...


5.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:49Mercedes E200 CDI FACELIFT

SAMO NA OVAJ BROJ ZVONETE 076 734 470 za povekje info. javete se na ...


2.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:48Opel astra 1.6 benzin plin fullll !!!

Opel astra 1.6 benzin plin atest fullll komandi na volan, servo, abs,...


1.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.050 €
Битола

Автомобили

Денес 12:48Reno clio 1.9 dizel 1999 proizvedeno so servo / klima.

reno clio 1.9 DIZEL so full oprema registrirano DENES - CELA GODINA ...


1.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:41Fiat grande punto benzin plin

Se prodava fiat grande punto benzin plin 1.2 registrirano cela godina...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:40  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 6 1.6TDI 77KW 2010GOD BLUEMOTION TEAM KAKO NOV!

VW GOLF 1.6TDI 77KW 105KS 2010GODINA 🇩🇪BLUEMOTION TEAM VERZIJA NAV...


8.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:39Bmw 528i

Se prodava vo odlična sostojba . Vredi da se vidi ful oprema. Informa...


200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:33BMW E46 320D

Vo odlicna sostojba Napraven servis pred 5000km Pali vozi 4zims...


3.199 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Битола

Автомобили

Денес 12:31FORD FOCUS 2.0 TDCI 136 KS 2005

FORD FOCUS 2.0 TDCI 136 KS VO DOBRA SOSTOJBA REG. DO 8 - 2023


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:31SKODA FABIA 1.0 MPI 2015 GOD

SKODA FABIA 1.0 44 KW 60 KS 2015 REG DO 20 - 12 - 2023 NOVI ZIMSKI ...


7.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:31MERCEDES C 220 CDI BLUEFFICIENCY FACELIFT 2011 GOD

MERCEDES C220 CDI 170 KS 2011 GODINA REG. DO 11- 2023 KOMPLETNO SER...


13.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:31SKODA FABIA 1.0 MPI 2016 GOD

SKODA FABIA 1.0 44 KW 60 KS 2016 - KLIMA - EL. PROZORCI - EL. RE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:31Audi A4 1.9tdi 110hp

Se prodava Audi A4 1.9tdi 110hp Kolata e vo ispravna sostojba samo ne...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:23SEAT IBIZA *1.9 TDI *105KS FABRIKA( GOLF, LEON, CORSA)

🇩🇪 NAJNOV UVOZ *SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS*TOP SOSTOJBA MODEL 2009ta�...


5.399 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:10GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2007MA GOD. TOP SOSTOJBA

🇩🇪 NAJNOV UVOZ GERMANIJA VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2007ma GOD. **6 BR...


5.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:10MERCEDES A KLASA 170 CDI DIESEL REDIZAJN PERFEKNA SOSTOJBA

Se prodava Mercedes A klasa 170 CDI DIESEL regi striran cela god ehst...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:44Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам