Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
397 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vodovod, kanalizacija, rusenje, renoviranje wc/kujna

Rabotime renoviranje na toalet, kujna, banja ili pak dislokacija na i...


1 €
или предлог цена
27 дек 15:12Промовирано

GRADENJE RENOVIRANJE NA STANOVI KUPATILA

Gradenje,renoviranje , elektrika , vodovod rusenje, busenje i se vo v...


1 €
или предлог цена
31 јан 13:16Промовирано

Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

✅️Располагаме со градежна механизација, транспортни и товарни возила ...


22 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Промовирано

Bravar na povik bravarski uslugi

Site bravarski uslugi


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:06Gips Karton- Gletuvanje I moleraj

Ненко Инвест Изработка на гипс картон, глетување и молерај. За подетл...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Malterisuvanje

Ненко Инвест Малтерисување рачно За подетални информации контакт ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Izrabotka na kosulica / kosulici

Ненко Инвест Mашинска изработка на цементна кошулица За подетални инф...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 13:00Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

✅️Располагаме со градежна механизација, транспортни и товарни возила ...


22 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Renoviranje na stanovi

Ненко Инвест Реновирање на станови комплетно За подетални информаци...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Malter racno

Ненко Инвест Малтерисување рачно За подетални информации контакт т...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00gips fasadi moleraj

izvedba na gips karton i molerajski uslugi, izrabotka na fasadi so ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:40MOLERAJ GLETUVANJE GIPS RUSHENJE KOMPLET RENOVIRANJE

Vrshime slednive uslugi: Moleraj(Dekorativni Tehniki) Gletuvanje G...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:00MOLERSKI USLUGI

moleraj ZVONETE NA TELEFONITE 076-420-705 ILI 076-420-704


1 €
или предлог цена
Денес 11:59Otdzatnuvanje,otpusuvanje,odvod 24/7 075281028 masinski

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
Денес 11:59Moler gipsar fasader

Moler gipsar fasader


40 МКД
или предлог цена
Денес 11:42Vodoinstalaterski usluki

Vodointsalaterski usluki tel 072261549


По Договор
или предлог цена
Денес 11:12Kosulica / кошулица

Izrabotka na cementna kosulica


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 11:10Vodovodcija

Mestenje na vodovod i sanitarija tel 072261549 goran


По Договор
или предлог цена
Денес 10:28ELEKTRICAR NA POVIK ( VO SEKOE VREME )

СЕРВИСИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ МОНТАЖА НА ЛУСТЕРИ ПЛА...


1 €
или предлог цена
Денес 09:55Majstor za Vodovod - Sanitarija i Kanalizacija

Majstor za Vodovod - Sanitarija i Kanalizacija Kuki, Stanovi, Vik...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:34Ekstra Majstor za Vodovod Sanirija Kanalizacija - Biki H20

Фирма за изведба на Водовoд и Канализација Бики Х20 - Скопје Врши...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:34Majstor,plockar,vodovodzija

Rabotime komlet renoviranje na stanovi,kukji,objekti so povekje od 30...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 15:31Izrabotuvanje na Termo Fasadi I izgradba na kukji kluc na ra

Izrabotuvame Fasadi,Termo Fasadi ,molerofarbarski uslugi,zidarija,izg...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:03masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektira...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:55Реновирање на куќи,станови

Работиме комлет реновирање на станови,куќи.Водовод,одвод,местење угра...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 13:10PLOCKARI , BRZO I KVALITETNO

Lepime sekakov vid na keramicki plocki , dekorativen kamen i sl. brzo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 11:56MOLERAJ GIPS GLETOVANJE ABRIP LEPAK

Vrsime sekakov vid na molero farbarski i gipsarski uslugi ...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 08:23FASADI MALTARENJE KROV KRSENJE BETON

VRSIME RABOTO POVRZANI SO FASADI MALTARENJE POPRAVKA NA KROVOVI KRSEN...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

Вчера 07:40Eftini molerofarbarski uslugi

Vrsime eftini molrofarbarski uslugi brzo i kvalitetno. Krecenje so p...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:28Lepenje plocki, coklinja odvod dovod

Vrven plockar so rabotno iskustvo vo Germanija vrshi sekakov vid na u...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 06:39Проектирање(proektiranje), надзор и изведба на проекти

Проектирање на сите фази Карабина,--„клуч на рака„ *Ископ,рушење,на...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

Вчера 01:32Vodovod ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР

Водоинсталатер со 30 годишно искуство. Работиме се од водовод: одвод...


1 €
или предлог цена
04 фев 18:22SECENJE, KRSENJE, BUSENJE, RUSENJE BETON I ASFALT

Krsenje so hilti sekakov tip beton, dijamantskosecenje na armiran bet...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

04 фев 17:43Krsenje beton

SO HILTI I SO DIJAMANTSKA PILA KRSIME,BUSIME I SECEME SEKAKOV TIP BET...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

04 фев 17:43Profesionalno krsenje, secenje i busenje beton

Фирмата Адитон ДООЕЛ- Скопје постои на македонскиот пазар веќе 20 год...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

04 фев 17:43Moler, molerski uslugi

RRENOVIRANJE, KREÇENJE, MOLERAJ, GIPS KARTON Profesionalen moler,...


5 МКД
или предлог цена
04 фев 13:15Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материја...


1 €
или предлог цена
04 фев 13:11Busenje Na sekakov tip na armiran beton so dijamantska kruna

vrshive bushenje na otvori (DUPKI) vo armiran beton (Mermer granit ka...


1 €
или предлог цена
04 фев 13:11Busenje Bushenje бушење so Kruna Круна

Busenje otvori so dijamantska kruna od f-40 do f-300 vo bilo koj vid ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

04 фев 13:11GIPS KARTON - KNAUF

Izrabotka na raznovidni pozicii od knauf, amf, hanted daglas..... Iz...


1 €
или предлог цена
04 фев 12:10Elektircar 24\7

Postavuvanje I menuvanje na domasna isolacija po mnogu povolni uslovi...


4 €
или предлог цена
04 фев 11:27Moleraj Farbanje Gletovanje Knauf

Vrsime sekakov vid na molero farbarski uslugi farbanje na sekakvi pov...


1 МКД
или предлог цена
04 фев 11:25Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам