4204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
Денес 14:54Промовирано

Audi A4 2008 2.0TDI EXTRA

✅Se prodava Audi A4 2008 godina vo soobrakjajna 100kw 136🐎🐎 💥Kolat...


8.899 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
Вчера 12:54Промовирано

VW POLO 1.2 TDI FULL NAVI ANDROID -12

VW POLO 1.2 TDI 5 VRATI EURO 5 MNOGU EKONOMICNO OKOLU 4L NA 100...


6.290 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.390 €
Денес 20:36NISSAN QASKAI 1.5dci FACE LIFT EURO 5 FULL -11

NISSAN QASKAI 1.5dci 6 BRZINI FACE LIFT 110Ks n-tech PONOVIOT MOTOR ...


8.500 €
или предлог цена
Денес 20:23VW PASSAT 2.0 TDI COMMONRAIL 110KS BLUEMOUTION 2009

------ REGISTRIRANO I SERVISIRANO ------- VW PASSAT 2.0 TDI COMMON...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Денес 20:22SEAT LEON 1.9 TDI 105Ks FACE LIFT ECOMOTIVE-10

SEAT LEON 1.9 TDI 105Ks FACE LIFT ECOMOTIVE 5 VRATI KOLATA E ZACUV...


6.100 €
или предлог цена
Денес 20:22Bmw X5 3.0 dizel ful #2003g ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


5.300 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.000 €
Денес 19:59Bmw 318 tds ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.500 €
или предлог цена
Денес 19:59Fiat punto 1.9 jtd# reg.Do 02/2024g. Klimata raboti ###

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.600 €
или предлог цена
Денес 19:59FIAT PUNTO EVO 1.3JTD

Se prodava fiat punto evo vo odlicna sostojba doneseno od francija so...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Денес 19:46Mercedes C 180 Kompressor - 120 000 km

Многу добро сочувано возило со ОРИГИНАЛНИ 123 000 км, гаражирано и до...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Денес 19:16Citroen Peugeot

Bandazi i gumi 205 45 17 komplet


270 €
или предлог цена
Денес 19:01CITROEN C.PICASSO 2011.G

Sega uvezen CH. Mk tablici klimatronic navigacija park senzor tempoma...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:01Opel Vectra 1.6 benzin-plin atest

Opel Vectra 1.6 benzin plin atestiran 74kw Registrirana do 03.01.202...


1 €
или предлог цена
Денес 18:49BMW S1000RR

BMW S1000RR 2022 godina 4700 km Motorot e kupen nov od Bmw Germa...


21.000 €
или предлог цена
Денес 18:47SEAT IBIZA 1.2 BENZIN KAKO NOVA

SEAT 1.2 (original km so servisna istorija.) Klima Servo Abs Air...


3.290 €
или предлог цена
Денес 18:35Alpinestars jakna

Jakna alpinestars XL


Денес 17:42SEAT LEON 1.9TDI - 105ks

Prodavam Seat Leon 1.9TDI 77kw-105ks idealen za vozaci pocetnici so o...


4.350 €
или предлог цена
Денес 17:19VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:15Pumpi za vadenje voda

Агриа Центар Штип Ви предлага пумпи за вадење вода од 1,5", 2", 3" и ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:59Motokultivator MF 360

Мотокултиваторот има дизел мотор со рачно стартирањето. Има 2 брзини...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:59Motokultivator Villager VTB 842 Prime

Мотокултиватор Вилаџер ВТБ 842 Приме. Мотокултиваторот е со 2 брзини...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:59Motokultivator BELLINI B-130

Мотокултиваторот 1Г - 105 е наменет за повеќе работни операции во сит...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:59Motokultivator WM 900

Овој модел е најпрофесионалниот мотокултиватор од оваа категорија. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:59Hamachi NF 150 Gold Fox

Se prodava Motor Hamachi, NF 150 Gold Fox So izminati 4200km, 2017ta ...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Денес 16:28VW Golf V 1.9 TDI

Se prodava golf V 1.9 TDI Odlicno zacuvan, odvnatre I odnadvor.


4.300 €
или предлог цена
Денес 16:28  НОВ ОГЛАС

Se prodava Daewoo Tico Registrirano

Se prodava Daewoo Tico, redovno servisirano, registrirano i vo odlicn...


1.500 €
или предлог цена
Денес 15:49Volkswagen Caddy, VW Cady pikap tovarno

Se prodava tovarno VW Caddy vo odlicna sostojba. Moze da se vide i pr...


1.950 €
или предлог цена
Денес 15:49GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
Денес 14:54SEAT ALTEA XL 1.9TDI

Seat Altea Xl 1.9tdi 2007g 77kw DPF Registrirano do 06.2024 Klim...


5.500 €
или предлог цена
Денес 14:52  НОВ ОГЛАС

SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS

Возилото е сервисирано и регистрирано. Suzuki Swift 1.3 DDiS 51kw одл...


3.600 €
или предлог цена
Денес 14:51VW POLO 1.4 TDI 2007g

Возилото е регистрирано и сервисирано со нови гуми, има два клуча и д...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Денес 14:51Audi Q3 2016 Quattro 150KS

Se prodava Audi Q3 2.0 TDI Quattro 150KS 2016 godina Kolata e vo e...


21.500 €
или предлог цена
Денес 14:50BMW 650CS

ABS , Novi gumi, unikaten , perfekten ,registriran , Davam notarska g...


3.200 €
или предлог цена
Денес 14:49VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS UNITED OPREMA 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■UNITED OPREMA■ 2008 GODINA.09 ...


5.690 €
или предлог цена
Денес 14:25VW GOLF 5/V 1.9 TDI ORGINAL KM

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS 2007 GODINA. UNIKATEN.....BR...


5.090 €
или предлог цена
Денес 14:06VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2011 god.orginal km...

VW GOLF 1.6 TDI 105 ks - 215000 KM GARANCIJA SERVISNA KNISKA - NAP...


7.190 €
или предлог цена
Денес 14:06Fiat Qubo i Vw buba cabrio

Fiat Qubo 2008g. Benzin 54kw so fabricki plin i evro kuka 240000 k...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:57Mercedes A 140

1999 benzin plin 1400cm oprema ful 160000km.Telefon za kontakt 078461...


2.000 €
или предлог цена
Денес 13:57Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


9.999 €
или предлог цена
Денес 13:27Se iznajmuva mega prikolka vo SE

Iznajmuvam MEGA prikolka momentalno se naoga vo Treleborg SE Moze da...


По Договор
или предлог цена
Штип

Приколки

Денес 13:16  НОВ ОГЛАС

CAPTIVA

Se prodava Chevrolet captiva


6.400 €
или предлог цена
Денес 13:09Страна 1 од 106

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам