Куманово
                   
61 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kafemat istant

Mnogu socuvan i malku koristen.


480 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 08:30TERMO 6

TERMO 6 ispravno vo dobra sostojba info. na tel. 077/576-831 info....


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

28 мај 21:18Racen magacinski viluskar 2,5t

Viluskarot e mn. Malku koristen nemam potreba nego koristam se prodav...


150 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

28 мај 17:02Se prodava Pekarska oprema mikser komora

Pekarska oprema mikser komora Laminator hitno Pecka fortis na plin


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

26 мај 11:24Pekarska oprema

Se prodava pekarska oprema Duvalka fortis 600e Duvalka unoks 70...


650 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

26 мај 11:24Digitalna vaga bazdarena do 12mesec

Vagata e vo ispravna sostojba


150 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

24 мај 16:56Vitrina 4 metra

Kontakt za povekje info Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

24 мај 16:42Inventar

inventar za izlog, pult, daski za sipki , stolica


200 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

23 мај 00:39Prodavam 4 klimi za 500€

Prodavam 4 klimi polovni za 500 € Kontakt tel 075477883 Jovica


500 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

20 мај 17:19Prodavam vagi

Se prodavaat 2 digitalni vagi za 500€ Kontakt tel 075477883 Jovica


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Куманово

Дукани и опрема

20 мај 17:10Nadvoresna reklama

Reklama za montaza nad deloven prostor. Dimenzii 90cm x 66 cm i se si...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

18 мај 11:22sa prodava VAGA za vo dukan

sa prodava VAGA za vo dukan


2.400 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

13 мај 18:54Mini pool slol

ITNO Se prodavaat dva mini topli stolovi novi ne upotrebivani isprav...


10.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

08 мај 09:51Kolici za marketi

Kolici za marketi Doneseni od germania


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

05 мај 18:53AVTO DELOVI BESIMI-1 KUMANOVO ADRESA POTOK SERAVA 070474998

AVTO DELOVI BESIMI KUMANOVO MERCEDES BMW VW AUDI FORD OPEL CITROEN P...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

04 мај 18:53Metalni stalazi 15m

Se prodavaat metalni stalazi dolzina 15m visina 2m sirina 45cm so 5 p...


700 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

12 апр 13:04Se prodavaat 3 Shankovi

Se prodavaat 3 shankovi, dimenzii: 1. 1 metar dolzina, 34 sm dladina...


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

11 апр 18:05Kukjicka - Oprema za igroteka/Опрема за игротека

Se prodava: - Kukjicka Little Tikes (1,2m x 1,2m)


17.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

25 фев 15:54Zamok/Lizgalka - Oprema za igroteka/Опрема за игротека

Se prodava: - Zamok/Lizgalka Little Tikes (3m x 0,9m)


39.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

25 фев 15:54☆Trafika na odlicna lokacija☆

Se prodava ili renta (MOZE ZAMENA) trafika vo Kumanovo na odlicna lok...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

07 фев 20:25Elektricen konvektomat mcp4e

Konvektomatot e koristen samo 8 meseci i e kako nov moze slobodno da...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

30 јан 19:59ФИСКАЛНИ КАСИ SY50

2 Фискални апарати - каси SYNERGY SY50 Скоро нови ! 《《《 П О В О...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

24 јан 22:35Akvarijum za cuvanje krap

Baram akvarijum za cuvanje krap za vo ribarnica


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

16 јан 11:22MASINA ZA SECKANJE NA SUVOMESNATO I KASKAVAL

PROFESIONALNA MASINA ZA SECKANJE NA SUVOMESNATO I KASKAVAL


200 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

12 јан 21:562 fiskalni // aparati za fiskalni

Se prodavaat 2 fiskalni ne znam dali se ispravni ne se razbiram.Koga ...


500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

08 окт 16:19Рафтови и полици

Дрвени рафтови и полици од иверица со стаклени елементи користени во ...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

12 сеп 12:43100% DRVO ZLATARSKI INVENTAR

Drven inventar za zlatara, za vo prodavnica (zlatara) isto taka zaedn...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

06 сеп 17:36KUPUVAM FISKALNA KASA

KUPUVAM FISKALNA KASA SO JPS INFORMACII 070366102


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

07 авг 18:11Se prodava ledomat Scotsman 400 litri

Ledomatot ima dva bubnja i vodno ladenje Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

30 јун 07:08Vaga TTM

Prodavam vaga TTM Zagreb, bez tegovi


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

17 апр 09:22Vaga

Prodavam Vaga do 20 kg, bez tegovi


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

17 апр 09:22Se prodavat Raftovi od apateka ,komplet

Raftovi od Apateka ,komplet raftovi.., za informacii javete se na b...


600 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

11 апр 18:16Машини (мелници) за кафе

Продавам машина за мелење на кафе VAPA Tip A - Чачак капацитет 50kg...


2 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

23 мар 20:42fiskalna kasa printer fx 1200

Prodavam fiskalni printeri fx 1200 od David komjuteri kupeni pred 5 g...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

19 мар 09:44Сталажи за дуќан

Се продаваат стажи за дуќан. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

12 мар 13:00Se prodava frizider, Cena ne e fiksna.

Se prodava frizider za vo dukjan, vo odlicna sostojba. Za povejkje in...


700 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

07 мар 17:41Kafe bar

se prodavaat masi stolici za kafe bar za poveke informacii javete se ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

04 фев 14:19fiskalen printer fx 1200 nov

Prodavam 2 printera od david komjuteri,kupeni pred 5 godini kako reze...


6.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

17 јан 08:23Inventar !

nventar za prodavanje: Beli paneli za roba so 9 sini po dolzina na r...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

12 јан 22:59Vaga so tegovi

Malko koristena vaga so tegovi od 5 kg I toa 2kg,2×1 kg,2×0,5 kg i g...


80 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

08 дек 08:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам