Битола
                   
295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Specialized Demo 8 downhill

Se prodava downhill velosiped Specialized Demo 8 so 26" trkala. Golem...


600 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 15:54Razni velosipedi od 50-70evra

Info na telefon 4 parcinja ispravni Dva se so 24 inci trkala(pomali...


50 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 13:48  НОВ ОГЛАС

Velosiped tocak specialized 27.5 aluminium

Velosipedot e donesen od svajcarija mnogu malku vozen vo odlicna sost...


350 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 13:23  НОВ ОГЛАС

VELOSIPED CRESTA 28 KI TRKALA VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava velosiped CRESTA vo ispravna sostojba Aluminski ram 28 ki ...


180 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 11:27Половен велосипед Max tiger

Половен и зачуван велосипед за деца до 7 години Инфо: 077 54 55 31


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 23:40Velosiped tocak so shimano menuvaci

Kako nov


11.111 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 20:57Kilimanjaro X-Fact Cross Pro Lady

Velosipedot e kako nov. Voopsto ne e koristen, bez niedna mana. Tip...


350 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:10Prodavam tocak

Prodavam 2 polovni tocaci vo mnogu dobra sostojba , cena po 5000 den...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 08:32Racer CLIMBER 3.o

Se prodava dobro zacuvan i celosno servisiran velosiped: RACER Climb...


21.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
22.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 06:41GIANT XC velosiped od uvoz

GIANT VELOSIPED OD UVOZ ALUMINIUMSKI RAM 26'' ALUMINSKI DUPLI BAN...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 20:57VELOSIPEDI od uvoz

VELOSIPED BIXS QUALIFYER ALUMINIUMSKI RAM 26''BANDASI SO NOVI GUMI ...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 19:30Velosiped Pioneer Cross

Се продава велосипед во одлична состојба, не е возен неколку години, ...


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 17:49Prodavam vaucer za ecobike

Se prodava vaucer za kupvanje na el velosiped kako na slikite. Info n...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 17:34Elektricen Orbea Keram

Orbea Keram comfort 30 Golemina na ramka M Godina 2020 Baterija ...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 17:12Velosiped MERIDA FREESPORT 28" DEORE

VELOSIPED MERIDA FREESPORT - SHIMANO DEORE 3 X 8 ALEX RIMS DUPLI...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 13:57Velosiped - IBEX - City 28" zenski i maski

Odlicen Velosiped - IBEX - City - SWISS - 28" Trkala - AlUMINIUM...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 13:56Velosiped Gradski TOUR DE SUISSE Silver Collection 28"

TOUR DE SWISSE -Silver Collection -TDS Vo odlicna sostojba Trkala -...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 13:56Dook alum.velosiped

Шимано опрема Диск кочници напред и назад Амортизери напред Алуминиум...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 11:55Schwinn

Shimano 300 52-38 napred, 11-28 nazad 7 brzini. Aluminium 7005 ramka,...


200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 јан 05:09Велосипед / Точак / Velosiped / Tocak

Се продава.. во одлична состојба!


6.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 21:09VELOSIPED EKSTRA KAKO NOOV.

Se prodava tocak so18 brzini Ispraven kako nov zacuvan bez nikakov pr...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 18:01***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI

SCOTT YECORA 26"- 180 eur. CANNONDALE 26" - 10000 den. MERIDA 28 "...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 16:06Velosiped LEOPARD - ROAD CAT- 28"

Velosiped - LEOPARD Road Cat Trkala 28" ALEXRIM ACI Dupli Ram Alu...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 16:05CANNONDALE FATTY CAAD 3 USA VELOSIPED 26"

CANNONDALE FATTY CAAD 3 Head Shok Aluminium Ram GUMI NOVI 26" -...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 16:05Rog Sport 1965

Velosipedo e kompletno restavriran i e vo odlichna sostojba. Za povek...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 15:34Road Bike Centurion Oxygen - made in Japan

Se prodava: Trkacki tocak Centurion Ram Aluminium-7005 M-L golemin...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Битола

Велосипеди

26 јан 13:38Velosiped Bixs 26 lnci donesen od svajcarija

Donesen od svajcarija, vo fabricka sostojba. BIXS 26 INCI.


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 09:26Yosemite X-trail tocak-velosiped По Договор

Koristen 1 godina Kupen nov top sostojba


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 јан 09:24SCOTT CONTESSA - 640 / MTB -Velosiped

SCOTT CONTESSA / C - 640 - MTB Aluminium ram . Size "M" Trkala 26"...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 јан 20:00Velosiped cannondale trigger full suspension

Mtb velosiped cannondale full suspension 27,5" gumi specialized butch...


900 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 јан 13:31Nosac za tocak...Nosac za velosipedi...Drzacza tocak za kola

Nosac za velosipedi za na kola Nosac za tocaci Se montira na kuka ...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 јан 12:35WHEELER 4700 TREKKING LIGHT - 28" Velosiped

Velosiped WHEELER TREKKING LIGHT 4700 TRKALA 28" SHIMANO - 1 X 9 ...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 јан 11:07BMX FELT

Se prodava originalen Felt BMX.Ima novi gumi.


6.900 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

23 јан 23:54SCOTT YECORA PRO/SPEC 26" VELOSIPED mtb

SCOTT - PERFORMANCE YECORA - PRO/SPE-MTB -GUMI 26" -ALUMINIUMSKI R...


180 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

23 јан 18:56CUBE ACID 26" MTB-XT/SLR/ROCKSHOX/ Velosiped

Cube Acid - competition line - XT-SLX 3x10 -MTB ROCK SHOX pred.amort...


290 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

23 јан 18:56Raleigh Rushhour 1.0

Odlicno socuvan Shimano Altus menjac Alvio Tektro Vela hidraulicni k...


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
Битола

Велосипеди

23 јан 10:05Transition enduro-downhill velosiped

Se prodava odlicen velosiped za downhill i za enduro, 27,5" trkala, M...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Битола

Велосипеди

22 јан 17:49Велосипед

Велосипед Diamondback Со шимано опрема во тип топ состојба Информац...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 јан 17:13Se prodava velosiped

Oldtajmer marka Pretis


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 јан 15:17Tecnobike, ram - 50 (M-L), trkala - 28ki

Tocakot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba. Golemina na ram e ...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 јан 13:46Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам