729 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Промовирано

Нива во населба баби штип 6000m2

Плодно земјиште во населба баби штип место викано езеро ( поранешни б...


5 €
или предлог цена
02 фев 18:38Промовирано

Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


42.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
50.000 €
Денес 06:48Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


35 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 03:28PRODAVAM NIVI

Prodavam nivi vo atarot na selo Cardaklija so vkupna povrsina od 4973...


5 €
или предлог цена
Вчера 23:15DELOVEN PROSTOR

Se prodava plac za izgradba na deloven prostor od 4000m2 so dozvola z...


290.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
350.000 €
Вчера 23:09Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:41Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:41Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:40Izdavam sprat od kukja so

Izdavam sprat od kukja so poseben vlez. Pogoden za studenti


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 18:32Sprat na prizemje vo centar

Spratot e 85m2 na ul.Hristijan karpos pomegu apteka biofarm i mark ko...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:23Се издава дуќан и спрат на приземје во центар

Дуќан во центар 20м2 и спрат на приземје 85м2.Спратот е погоден за по...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:23Се издава дуќан во центар

Се издава дуќан 20м2 и спрат од куќа 85м2м на ул.Христијан Карпош С...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 18:22Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот...


500 €
или предлог цена
Вчера 17:58Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 62 м2 во центарот...


400 €
или предлог цена
Вчера 17:58Stan , baraka..

..Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , tr...


17.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 €
Штип

Станови

Вчера 15:54Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:36SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 14:18SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:17Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


42.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
50.000 €
Вчера 12:04SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


180.000 €
или предлог цена
Вчера 10:32Се изнајмива деловен - магацински простор.

На влезот во Штип, на одлична локација покрај магистралниот пат Штип-...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:52  НОВ ОГЛАС

Se izdava

Se izdava deloven prostor kaj pikaso I novata kafeana vodenica vo sti...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:40Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


65.000 €
или предлог цена
Вчера 09:17se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


25.000 €
или предлог цена
Вчера 00:19Imot vo Cardaklija

Se prodava idealna cetvrtina od imot.


10 €
или предлог цена
02 фев 23:45Plac od 3,2 dekari vo urbanisticka zona

Se prodava parcela broj 2247 od 3,2 dekari vo urbanisticka zona vo bl...


4 €
или предлог цена
02 фев 23:45Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ -НОВА ГОДИНА Локација :20 -...


1 €
или предлог цена
02 фев 22:46Se iznajmuva dukan vo centarot na stip

Se iznajmuva dukan vo centarot na Stip so kvadratura 85m. poveke inf...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

02 фев 21:17ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДЕЊЕ

исчистен плац со градежно тех.документација платени се. локација у...


24.530 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
25.000 €
02 фев 19:03Нива во населба баби штип 6000m2

Плодно земјиште во населба баби штип место викано езеро ( поранешни б...


5 €
или предлог цена
02 фев 18:38Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

02 фев 14:51нас. Горно Мало

На прекрасна локација центар на град. Станот може да се уреди по ва...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 фев 14:11gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
80.000 €
02 фев 13:04Niva

Непосредно до брана на река Отиња, нивата е 2700 квадрати , цена 40 е...


40 €
или предлог цена
02 фев 10:41Lozje i ovostarnik

Лозје и овоштарник лоцирани во место викано ЧАМЛАК, површина од 2400 ...


10 €
или предлог цена
02 фев 10:41ITNO se prodava imanje so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja i pomosni objekti. Se e novo izgr...


17.000 €
или предлог цена
02 фев 09:05Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje od 1 hektar so kukja, rasadi, bazen. Se prodava ima...


16.000 €
или предлог цена
02 фев 09:05Deloven prostor 70 m2

Deloven prostor 70 m2 pogoden za sekakva namena so sanitaren jazol ...


1 €
или предлог цена
02 фев 06:28Се Продава Атрактивен деловен простор од 500 m² ШТИП

Се Продава ➡️ Атрактивен деловен простор од 500 m² ШТИП контакт те...


1 €
или предлог цена
02 фев 06:05Се издава деловен простор во кругот на Нико 2002 до Кампус 4

Се издава деловен простор во кругот на Нико 2002 до Кампус 4 тел за к...


1 €
или предлог цена
02 фев 05:58Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 фев 00:14Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам