Гостивар
                   
759 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 06:47Промовирано

VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

52000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo perf...


17.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.700 €
Гостивар

Автомобили

25 јан 22:43Промовирано

MERCEDES CLS 350cdi 2012god 260ks

Prodavam MERCEDES CLS 350cdi euro 5 registriran so zelen karton s...


25.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:25MERCEDES C220cdi —AVANTGARDE—REDIZAJN—2011/2010god..177ks

kolata e registrirana cela godina ima napraveno servis na motor i me...


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:25VW TIGUAN 2010god..2.0tdi 4x4Motion

Se prodava Tiguan 4x4 2010god 2.0tdi so 216.000km pominati MOTOR I...


12.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.100 €
Гостивар

Автомобили

Денес 00:25FIAT LINEA 1.3 DIZEL 2 GAZDA

FIAT LINEA 1.3 MULTIJET DIZEL ✅ NE UVEZENO✅ 2009 GOD NA KNISKA✅ 2 GA...


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:12Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 239.0...


20 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:47Golf 6

Golf6 1,6 tdi 77 kw .Odlicna sostojba , registriran cela god,servisi...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:54Golf 7.5 1.6 tdi(NEUVEZAN OD PORSCHE )

VW GOLF VII 1.6 TDI ,FACELIFT 2018 KUPEN VO PORSHE MAKEDONIJA SO POM...


17.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:54Jeep Wrangler (RUBIKON) Off road 4x4

Jeep wrangler proizvodstvo 2008g 2.8CRd avtomatik Pominati:210000...


32.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
33.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:54Fiat uno

Fiat uno 1,0 benzin .Kolata e mongu socuvana , odlicna ,od prv gazda ...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:54Se prodava Opel Astra H 1.4 Automatic 2007

Opel Astra 1.4 Automatic -Godina na proizvidstvo : 2007 -Prva regis...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:38Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Kozen salon Senzor za dozd 5 litri na...


2.799 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.949 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:35Opel Corsa C 2003 Benzin-Plin

Se prodava Opel Corsa C 1.0 Benzin-Plin atestiran Godina na prva reg...


2.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.050 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:26Se prodava Range Rover Evoque

Doneseno Od Svajcarija Automatic 2013 2.2 diesel


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:17  НОВ ОГЛАС

BMW 530 xd

se prodava BMW 530 XD drive kolata e redovno servisirana so servisna ...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:23Seat Altea 2.0 Tdi uvezeno od Platena carina i davacki

Seat Altea Motor: 2.0 tdi Km:250.xxx so servisna kniska Perfekte...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:21Opel Corsa 1.3 Cdti / God 2012 / Km150.xxx servisna kniska

Opel Corsa God: 2012 Motor: 1.3 cdti ExoFlex Km:149.xxx so servi...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:21SKODA OCTAVIA 1.9TDI AUTOMATIK

Skoda Octavia Motor:1.9 tdi Automatik Klimatronik Greaci na s...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:21Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw Km:210.xxx so servisna kniska G...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:21Mercedes Benz Citan 111 nov uvoz ch

Mercedes Benz Citan 111 Motor:1.6 cdi Km:180.xxx originalni 7 sedi...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:21Opel Vectra 2.0 dti

Opel Vectra redizajn Motor:2.0 dti Operema : Klima Servo El st...


1.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:20  НОВ ОГЛАС

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2007 Registriran

Se prodava golf 5 plus 2007 godina 1.9 tdi dizel motor Registrira...


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:54PORSCHE CAYENNE Registrirano

* SE PRODAVA PORSCHE CAYENNE 3.2 BENZIN SO A-TEST PLIN. * 2005/4 G...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:54Touran 1.9 tdi 74kw 7 sedista

Prodavam odlicen touran 1.9 tdi 74kw. Kolata e servisirana so ulje fi...


4.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:44Mercedes e350 cdi 4matic CH

Se prodava mercedes e350 cdi 4matic Avantgarde Uvezena od svajcarija...


15.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:44Se prodava Porsche Cayenne 3.0d.

Porsche Cayenne 3.0d.


35.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:34OPEL ASTRA 1.6 BENZIN PLIN

Prodavam opel astra 1.6 benzin so vgraden atestiran plinski ured Kola...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:54Fiat panda 1.2 benzin 4x4

🇨🇭Fiat panda 🇨🇭1.2 benzin 🇨🇭2006 🇨🇭4x4 🇨🇭Km 115.000 ...


4.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:51  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi colt 1.5 dizel 2007

Mitsubishi colt 1.5 dizel God 2007 Km 280.000 Registriran ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:42  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes C220 CDI 1998

Se prodava Mercedes c220 cdi vo odlicna sostojba so ful oprema. Pose...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Renault megane 1.5dci

Renault megane 1.5dci 2007 260000km Full oprema 6 berzina napraven g...


2.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Citroen c3

Citroen c3 1.2 benzin\plin 2015 godina 105000km prv sopstvenik Bro...


8.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:53Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina

Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina 7 sedista registrirano do 03.2023...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:45Peugeot 308 2.0HDI Automatic

Peugeot 308 2008 2.0HDI Automatic Oprema: -Klimatronik -komandi n...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:34GOLF VI 2.0 TDI 103 KW 140 PS HIGLINE

GOLFOT E EXTRA. DONESENO OD GERMANIA GOLFOT IMA FULL OPREMA GOLF...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:27GOLG VI 2010 DSG HIG LINE 77 KW

Vw Golf VI 2010 HIG LINE DSG 7 BRZINI NOVIOT MENUVAC START/STOP K...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:26AUDI A4 GOD2009/08

AUDI 2.7 140 kw/190 ps Avtomatik bi xenon senzor za parkiranie ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:26  НОВ ОГЛАС

Skoda Fabia extra 1.9 2010

Se prodava familijarno i mnogu socuvano vozilo. Odlicen vnatresen en...


22 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:19SEAT LEON 1.9TDI 105KS 2010/09GOD FULL OPREMA

SEAT LEON REDIZAJN 1.9 TDI FULL OPREMA 2010/09GOD FULL OPREMA FULL S...


6.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:14SKODA OCTAVIA 1.9TDI 101PS 2009 GOD ,FABRIKA

Skoda octavia 1.9 tdi 101ps 2009.god kolata e kako nov .uvoz od ch 🇨...


4.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:13Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам