4350 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Transit patnicko

Se prodava Ford Transit 2.2 103kw-140hp 6 brzini,godina na proizvodst...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

14 мај 12:41Промовирано

VW PASSAT B8 1.6 Bluemotion

Се продава VW PASSAT B8 1.6 Bluemotion Во совршено одлична состојб...


17.500 €
или предлог цена
23 мај 12:32Промовирано

Cisterna za Voda 3200litri

Se prodava cisterna za Voda 3200 litri tel kontakt 070 315 904


По Договор
или предлог цена
18 мај 19:26Промовирано

Bridgestone 4 gumi Letni 2018 god

4 Letni Gumi super sostojba 078 530 980


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:38Seat leon 2.0tdi 170ks 2006god

Barajte DANIEL tel:070 377 042 2006 godina 2.0 tdi 170ks reg do 04...


5.400 €
или предлог цена
Денес 10:36Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes 1.9jtdm 120ks 2007god najubaviot 8ventilski motor Reg...


3.000 €
или предлог цена
Денес 10:36MAZDA.X7..2009.4x4.PLIN.ATES.PREFEKTEN.MOZE ZAMENA.VELES

Menjac racen.6.brzini..2008 vo kniska plin dizna atestiran..motor men...


7.500 €
или предлог цена
Денес 10:09MERCEDES.KOMPRESOR.C.200.TNG.2002.G. REG.AUTOMATIK PREFEKTEN

Mercedes.C.200.tng.ates.dizna..automatik..kompresor..2001..u kniska.....


2.999 €
или предлог цена
Денес 10:09RENO.MEGAN.1.5.DCI.60.KW.REG.2005.GOD ZA POCETNICI EKONOMIK

Motor menjac interier odlicni gumi novi 2004 vo kniska 1.5.dci..4.5.l...


1.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 €
Денес 10:09Mercedes C220

Kolata e vo odlicna sostojba,se vozi sekoj den bez nikakvi zabeleski....


5.400 €
или предлог цена
Денес 09:48  НОВ ОГЛАС

VW GOLF VI 2.0tdi

Kolata e vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva sledno. -klima klima...


7.400 €
или предлог цена
Денес 09:48H9 Mr. Fix CERAMIC COATING

NOVO, KAKO NA SLIKA .... Specification: Type: Nano Glass Repell...


600 МКД
или предлог цена
Денес 09:48E280 Avantgarde

Mercedes E-Class E280 avantgarde 2006 Година Регистрирана до 07/202...


6.100 €
или предлог цена
Денес 09:43KIA CLARUS 1.8 SLX

Od oprema ima elektrika na predni prozori klima koja raboti atest kuk...


1.100 €
или предлог цена
Денес 09:33SUBARU FORESTER 2.0 DIZEL BOXER MOTOR

So full oprema Klima raboti Maglinki Osum air bag Cruize contro...


6.900 €
или предлог цена
Денес 09:33Fiat Stilo1.6 16v benzin plin

Od oprema poseduva El. Na prozori El.na retrovizori Greaci na re...


1.850 €
или предлог цена
Денес 09:33Lancia LYBRA 2.4JTD

Lanciata poseduva full oprema ima 12 vozdusni pernicinja dvozonska kl...


2.200 €
или предлог цена
Денес 09:33Golf 5 Carbon Vegi za farovi

Novi CARBON Vegi za farovi ZA VW Golf5 Cenata e za eden komplet lev...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:26VW Polo 1.0 Benzin

Продавам VW Polo 1.0 Бензин/плин 1997 година. Возилото е погодно за в...


1.000 €
или предлог цена
Денес 08:57FORD FIESTA 1.4 dizel, 2009 131.000km - FABRICKA SOSTOJBA

☎️ INFO: 071/370-806 🔴 Cena: 4150€ FORD FIESTA 1.4 dizel - TEHNI...


4.150 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.350 €
Денес 08:30Ford mondeo 2.2tdci delovi

Ksenon farovi, motor, menjac, dizni, pumpa. Gi imam komplet site delo...


1 €
или предлог цена
Денес 06:26Ford rocus 1.6 tdci 80kw

Se prodava focus 1.6 tdci 80 kw/109ks Vo dosta dobra sostojba 253 ...


3.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.350 €
Денес 00:38BMW E90 318D (NOV UVOZ GERMANIJA-MOZE ZAMENA)-09

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA SE...


7.499 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.900 €
Денес 00:28HAMACHI A8 2T ( KEYLESS- SMART ALARM)

HAMACHI A8 2T SOCUVAN BUKVALNO KAKO OD SALON SO SAMO 2000 KILOMETRI(N...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Денес 00:27  НОВ ОГЛАС

195/55/16

NOVI GUMI M+S TAURUS BANDASITE SE ZACUVANI NE SE KRIVI NE SE VARENI ...


Денес 00:23  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 2.0TDI 2005-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANO ODLICNA SOSTOJBA REG CELA GODINA STEGNATO MAX MOZ...


4.800 €
или предлог цена
Денес 00:12  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT 2.0TDI 8V 2007-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVAN ODLICNA SOSTOJBA KLIMATRONIK GREACI NA SEDISTA TEMPO...


5.500 €
или предлог цена
Денес 00:07  НОВ ОГЛАС

Kymco Xciting R 500

Prodavam motor Kymco Xciting R 500 vo odlicna sostojba. Tel za konta...


3.150 €
или предлог цена
Денес 00:03Vw Passat

Vw passat 1.9 tdi Godina 2006 Kilometri 220 000 Registriran do 25.07....


5.550 €
или предлог цена
Денес 00:03Mercedes Cla 180

Prodavam mercedes Cla 180 vo odlicna sostojba Kontakt 078400192


19.500 €
или предлог цена
Денес 00:03Prodavam seat altea xl neuvezuvana.

Поради заминување во странство Се продава Сеат Алтеа 1.6TDI 105ph ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 23:39SE PRODAVA VILJUSKAR HALLA DIZEL

Se prodava viljuskar Halla 2.5t dizel Polni gaming novi SO LEVO-D...


Вчера 21:26Se prodava Piaggio Beverly

Se prodava Piaggio Beverly 2010godina Do registracija


2.750 €
или предлог цена
Вчера 21:26Se prodava Beverly Cruiser

Se prodava Beverly Cruiser 500cc 2007god Do registracija


2.750 €
или предлог цена
Вчера 21:26Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се ком...


1.300 €
или предлог цена
Вчера 21:21Гланц нова за 4 мотори,рег.до 27.07.2026год.

Гланц нова за превоз на четири мотори,рег.до 27.07.2026год.


1.350 €
или предлог цена
Вчера 21:21Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се ком...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 21:21Kymco Agility 125i 2010god.

Увоз од Италија,платено се комплет до регистрација. Моторчето е во то...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 21:20Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

. Фиксна цена 1550 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се ко...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 21:20Детско седиште за во автомобил

Се продава детско седиште за во автомобил, користено една година.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:12Good year

Се продаваат четири летни половни гуми GOOD YEAR со димензии 225/55/1...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:12S line Алуминиумски бандажи

Се продаваат 4 половни алуминиумски бандажи. Цена 200 еур


200 €
или предлог цена
Вчера 20:12Tigar

Се продаваат две половни ТИГАР гуми со димензии 245/45/18. Истите се ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:12Страна 1 од 109

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам