138 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SUZUKI V-Strom 1000 cc (DL1000A) 2016 god/kuferi/74 KW

Продавам SUZUKI V-Strom 1000 кубика (DL1000A) 2016 година. Со поминат...


9.990 €
или предлог цена
28 мај 13:39Промовирано

Aprilia Sportcity 125

Se prodava Aprilia SportCity 125 2007 godina Registriran cela god. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:37Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3 €
или предлог цена
Денес 08:00Se prodava Beverly Cruiser

Se prodava Beverly Cruiser 500cc 2007god Do registracija


2.750 €
или предлог цена
Денес 07:42Se prodava Piaggio Beverly

Se prodava Piaggio Beverly 2010godina Do registracija


2.750 €
или предлог цена
Денес 07:41Yamaha Xt125X

Motorot e zacuvan redovno servisiran i odrzavan registriran e cela go...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Вчера 20:03Aprilia Sportcity 250ie 2007g

Aprilia Sportcity 250ie injekton 2007g 2x diska napred smeneto ulj...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 17:41  НОВ ОГЛАС

Kymco Downtown 125 2011g.

Prodavam odlicen Kymco 125 Downtown 2011 godina so 16800km i 16ks dva...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:51SUZUKI K6 1000cc

SERVIS NAPRAVEN NOVI GUMI BRIDGESTONE 2022 SC TOP LEOVINCI OD GRAN...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Suzuki gsxr 1000

Se prodava suzuki gsxr 1000 ima akrapovic aspuh kapace za zadnoto sed...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 00:53Honda cbr 919

Vo odlicna sostojba spremen za sezona, registriran... Za podetalni in...


2.600 €
или предлог цена
29 мај 23:40PIAGGIO BEVERLY 350 SportTouring

VO ODLICNA SOSTOJBA ABS ASR PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.800 €
или предлог цена
29 мај 20:03PIAGGIO BEVERLY 400ie 2009G

VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.350 €
или предлог цена
29 мај 16:23PIAGGIO VESPA LML 150star

Vo odlicna sostojba Plateni davacki do registracija!


1.750 €
или предлог цена
29 мај 16:23YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 .2009.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SI...


2.000 €
или предлог цена
29 мај 14:04Ducati Monster 696

Odlicna sostojba promenti maslo, filtri, kaisi, lameli, lanec, zvezdi...


3.800 €
или предлог цена
29 мај 11:12Piaggio Beverly 350

Telefon za kontakt: 070666231 Se prodava Piaggio Beverly 350 - 201...


4.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
28 мај 22:19Cagiva elefant 125 2t

Motorot se vozi redovno Ima mk dokumenti Ima prevod Registriran G...


800 €
или предлог цена
28 мај 21:56KAWASAKI KXF 450 2015G

VO ODLICNA SOSTOJBA!


2.999 €
или предлог цена
28 мај 16:27SUZUKI RMZ 250

VO ODLICNA SOSTOJBA So factura!


3.150 €
или предлог цена
28 мај 16:27Gilera Gp800 2009g Mk tabli

Gilera Gp800 2009g 2xkluca 25.000km 840cc 68ks Xenon gumi 80% z...


3.500 €
или предлог цена
28 мај 15:51SUZUKI GSX-R600 L2 /2012 god/93 KW/AKRAPOVIC/25.000 km

Prodavam SUZUKI GSX-R600 L2, 2012 godina, PRV GAZDA, 93 KW. Motorot e...


7.990 €
или предлог цена
28 мај 13:39SUZUKI V-Strom 1000 cc (DL1000A) 2016 god/kuferi/74 KW

Продавам SUZUKI V-Strom 1000 кубика (DL1000A) 2016 година. Со поминат...


9.990 €
или предлог цена
28 мај 13:39Kymco Agility 125i 2010god.

Увоз од Италија,платено се комплет до регистрација. Моторчето е во то...


1.600 €
или предлог цена
28 мај 12:34Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се ком...


1.700 €
или предлог цена
28 мај 12:34Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се ком...


1.300 €
или предлог цена
28 мај 12:33Kymco Xciting R 500

Prodavam motor Kymco Xciting R 500 vo odlicna sostojba. Tel za konta...


3.150 €
или предлог цена
28 мај 00:03Гланц нова за 4 мотори,рег.до 27.07.2026год.

Гланц нова за превоз на четири мотори,рег.до 27.07.2026год.


1.350 €
или предлог цена
27 мај 21:21Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

. Фиксна цена 1550 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се ко...


1.550 €
или предлог цена
27 мај 21:20Baotian 125cc

Пали-вози + регистриран. Нова задна Dunlop гума. Може замена за ...


500 €
или предлог цена
27 мај 03:17YAMAHA R6

Se prodava YAMAHA R6 2007godina pali vozi spremen za sezona smeneto u...


6.000 €
или предлог цена
26 мај 20:10malaguti madison 250 RS250

Motorot e vo top sostojba registriran do 07 mesec 250cc


1.500 €
или предлог цена
26 мај 19:02TGB Blade 525cc 4x4

TGB Blade 525cc 4x4 kako novo stranski dok


1 €
или предлог цена
26 мај 14:31Ducati Hypermotard 800cc

Ducati Hypermotard 800cc 2010g vo odl sostojba


5 €
или предлог цена
26 мај 14:31Ducati 695

Ducati 695 vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
26 мај 14:31HAMACHI 300CC EXTREME PRO 2023GOD SKROZ NOV MOTOR

Se prodava Hamachi extreme pro 300cc skoro nov kros so pominati 350km...


2.200 €
или предлог цена
26 мај 10:15Yamaha dt 125

Yamaha dt 125 vodeno ladenje Vo ispravna sostojba


550 €
или предлог цена
25 мај 18:05Aprilia Sportcity 125 na delovi

Se prodava Aprilia Sportcity na delovi Imam se do posledno strafce ...


По Договор
или предлог цена
24 мај 22:13Kawasaki Ninja ZX10R

Kawasaki Ninja ZX10R 2012 Godina Registinan do 09.03.2024 Prv Sops...


10.300 €
или предлог цена
24 мај 21:08Honda

Se prodavaat Honda cbr 125, 2009godina, niv akumulator, ulje smeneto,...


1.600 €
или предлог цена
23 мај 16:20SUZUKI GSXF 750

se prodava SUZUKI GSXF 750 vo odlicna sostojba za poveke info na tell...


900 €
или предлог цена
22 мај 21:38Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам