Гази Баба
                   
72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VELOSIPEDI DELOVI OPREMA ALAT ВЕЛОСИПЕДИ ДЕЛОВИ ОПРЕМА АЛАТ

BIKESTORE Интернет и магацинска продажба на велосипеди, делови, опрем...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:11Промовирано

Se prodava tocak max

Se prodava tocak max za deca do 12 gos vo odlicna sostojba.smeneti no...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:37Velosipedi

Se prodavaat dva velosipedi


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 22:23Cilo Road Hibrid,top italjanski velosiped

Trkala 28,ram 20/55,1×8 Shimano alivio zaden menuvac,shifter deore,te...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:19viper velosiped

prodavam viper velosiped golemina gumi 29


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:13  НОВ ОГЛАС

conekt velosiped

prodavam velosiped bandazi i gumi 29


8.500 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
85.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:09Velosiped

Prodavam velosiped so sediste za dete vo ispravna sostojba.Info na 07...


60 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:18/// VELOSIPEDI ///

Velosipedi za secij dzep BMX Peugeot 1800den Belo tocace 16 1200den ...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:06VELOSIPEDI DELOVI OPREMA ALAT ВЕЛОСИПЕДИ ДЕЛОВИ ОПРЕМА АЛАТ

BIKESTORE Интернет и магацинска продажба на велосипеди, делови, опрем...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:11Prodavam Velosiped

Prodavam velosiped vozen 2 meseci.


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

30 мар 22:16Specialized crossroads elite - hibrid

Ram -55 trkala 28 ispraven zacuvan orginal


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
16.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

30 мар 17:06TREK (Gary Fisher)

Se prodava velosiped od markata TREK pro model (Gary Fisher) vo odlic...


350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

30 мар 08:06SE PRODAVA GT AGRESSOR 3.0 PRV SOPSTEVNIK

Se proddava GT agresoor 3.0 Prenos 3x9 Shimano Tourney Velicina ...


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

29 мар 19:58Exstra velosiped

Exstra velosipedi,,Vrvni Marki na delovi na Velosipedi,,26,,27.5,,,,2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

28 мар 22:43Tocak Polar Mirage Urban 29"

Prodavam tocak Pola Mirage Urban 29" velicina XL. Vozen e samo nekolk...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

27 мар 00:44Trkala za velosiped, i dr.

-- Predno i Zadno svetlo za velo, -- "Sturmey Archer" menjac za 3....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

26 мар 01:37Kolicka, prikolka za deca


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

25 мар 22:34Velosiped KONA

Velicina na ram 54cm


12.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

25 мар 22:34Velosiped TOTEM

.


8.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

25 мар 22:34Celosno repariran ROG

Se prodava celosno repariran ROG, so golemina na ram 56, golemina na ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 мар 22:54Velosiped 26"

odlicno socuvan velosiped so 26" bandazi vo odlicna sostojba so skoro...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 мар 18:55Prodavam velosiped Alpina

Prodavam poloven velosiped Alpina . Tochakot e koristen i e vo dobra ...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 мар 16:56Prodavam poloven velosiped

Prodavam poloven velosiped kupen od vuchko, Tochakot e koristen no vo...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 мар 16:48Se prodavaat dva velosipedi rog

Dvata velosipedi se vo gobra sostojba, se funkcionira na niv, I se so...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

24 мар 12:19Kupuvam zenski velosiped City Bike Max , Rider, Polar i sl,

Kupuvam City bike velosiped zenski. Rider , Max, Polar, Trinx, Vi...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

23 мар 14:43TREK XCALIBER 9 2021 + додатна опрема

Се продава одлично сочуван велосипед TREK XCALIBER 9, 2021 година, го...


60.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

22 мар 20:01Phoenix velosiped kako nov sočuvan

Novi gumi Menjaci Shimano Top sostojba Tel.075727247


220 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
14.000 €
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

22 мар 10:00Giant NRS - Carbon 26 " full suspension

-Carbonski ram , golemina 53 cm. -preden amortizer Rock Shox Recon 1...


650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

21 мар 13:40Velosiped Orient 18 brzini

Se prodava ispraven komplet kocnici,menuvaci, dupli bandazi


2.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

20 мар 20:38Karbon

Karbon velosiped ; mozna e i zamena za drug velosiped so moja doplat...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

19 мар 02:41Racer Limited 28" E - bike

- Golemina na ram L , 53 cm. - Motor Bosch - Baterija Bosch - Disple...


650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

09 мар 19:48Velosiped tocak

Vo ispravna sostojba 4000den 18 brzini so amortizeri


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

05 мар 08:14Velosiped STÖCKLI

Velosiped Stöckli mnogu lesen pod 10kg. full deore.ekstra velosiped.


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

23 фев 06:36Gumi Maxxis 27.5x2.25

Gumite se kupeni novi od Hamachi, vozeni se 2-3 meseci. Ednata e fol...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

13 фев 11:22Se prodava velosiped

Se prodava mnogu malku koristen velosiped donesen od UK


15.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

09 фев 13:00Cube AIM RACE HPA

SE PRODAVA CUBE AIM Race HPA ✅Size: L (21) ✅Trkala 29 ✅Godina ...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

23 јан 12:54Se prodava DRAG velosiped vo solidna sostojba

Velicina na ram M , Velicina na gum,i 27.5 Prenos acera 3x9 Vo so...


16.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

11 јан 14:34Kalkhoff

Se prodava Kalkhoff velosiped, odlichno sochuvan. Ramka za Pannier to...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

29 дек 09:06Philosophy

Se prodava Philosophy velosiped, odlichno sochuvan. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

29 дек 09:03Gazelle

Se prodava Gazelle velosiped, odlichno sochuvan. Ramka za Pannier tor...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

29 дек 08:58Велосипед МАХ

Се продава буквално нов велосипед не е возен ниту еднаш. купен е пред...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

01 ное 19:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам