Гостивар
                   
767 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes E220

Mercedes E220 2010 god Automatik,Dizel Avangard Full oprema Zimski ...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 фев 17:29Промовирано

BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 фев 21:42Промовирано

Opel Astra K 1.6CDTI

SE PRODAVA OPEL ASTRA K 1.6CDTI 100KW MENUVAC: MANUELEN 6 R GODINA NA...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina

INFO 078377376 Kia carens 2.0crdi 140ks 2008godina 7 sedista registri...


3.499 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.699 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:29Audi a4 b5.5 1.8t benzin 132kw 180ks facelift 2000god

Audi a4 b5.5 1.8t benzin 132kw 180ks facelift 2000god kupen od prv ga...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:29golf 1.9

se ispravno pali vozi


4.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:02bmw 177 ks aut.zamena

se ispravno do posledno kopce led stopovi bi ksenon so lupa elektron...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:02VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes C220 CDI 1998

Se prodava Mercedes c220 cdi vo odlicna sostojba so ful oprema. Pose...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Opel Astra K 1.6CDTI

SE PRODAVA OPEL ASTRA K 1.6CDTI 100KW MENUVAC: MANUELEN 6 R GODINA NA...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Corsa C 1.0

Corsa C 1.0


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:53Corsa C 1.2

Corsa C 1.2


1.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:53Ford Focus

Ford Focus 1.6


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:53SEAT LeON

Seat Leoon God 20006 Diesel Info 070 882 772


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:52  НОВ ОГЛАС

Porsche cayenne s 3.0 dizel leder navi bi xenon panorama

Porsche Cayenne 3.0 2013 Panorama BI-xenon Adaptive Light EURO ...


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
34.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:30Wv scirocco 20 tdi

Scirocco 2.0TDİ Full Oprema Park Senzori (PDC) Sport Comfo...


8.888 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:30Hyndai Getz 1.5 diezel

Kolata e vo mnogu dobra sostojba..


2.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:13Jeep Patriot 2.0 CRD 4x4

Se prodava jeep patriot 2008 god, vo super sostojba , napraven servi...


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:49Peugeot 308 2.0HDI Automatic

Peugeot 308 2008 2.0HDI Automatic Oprema: -Klimatronik -komandi n...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:37Volvo v 50 2.0d 2006

Volvo V50 2.0d 2006 vo soobrakajna 225.000km registrirana do 30.12.20...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:29Audi a2 1.4 cist benzin

Audi A2 1.4 benzin 2000 god Klimatronik Elek staklo Registriran do 1...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:03VW EOS 2.0 TFSI 147KW 200PS

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.2...


5.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:03••OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 2006 REG••PERFEKTNA••

-- REGISTRIRANA CELA GODINA DO 18.01.2024 -- --Se prodava Opel Astra...


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:38VW TIGUAN 2010god..2.0tdi 4x4Motion

Se prodava Tiguan 4x4 2010god 2.0tdi so 216.000km pominati MOTOR I...


12.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:32AUDI A4 GOD2009/08

AUDI 2.7 140 kw/190 ps Avtomatik bi xenon senzor za parkiranie ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:23GOLF VI GOD 2011 STYLE LINE HIGHLINE

GOLF VI 77 KW1.6 GOD 2010 TDI TEAM NESTO NOVO I OBAVO GOLFOT E ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:23AUDI A4 1.9 TDI, 2001 god.

Se prodava AUDI A4 1.9 TDI, 2001 god. vo solidna sostojba, so odlicen...


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:20MERCEDES C180 220 CDI AVANTGARDE 2010

SE PRODAVA MERCEDES C 180 CLASS MOTOR 220 CDI AVANTGARDE VO PERFEKTNA...


9.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:37SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 PERFEKTNA

SE PRODAVA SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 GODINA EURO 5 STANDARDI VO ODL...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:37Audi A4 3.0 TDİ 4x4 QUATRO AVTOMATİK TOP SOSTOJBA

Se prodava Audi A4 3.0 TDİ 4x4 AVTOMATİK , vo top sostojba 2005/4 g...


4.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.600 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:33Audi A7 3.0 tdi Quattro

Audi A7 exclusive pack 3.0 245 hp Quattro 2010 god Auto pilot Greaci...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:07Mercedes E250 CDİ Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe.2009Godina Registriran Cela Godina + Zelen K...


13.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:41Bmw 320d

Bmw 320d


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:39Suzuki Grand Vitara 1.6 benzin/plin 2010g 4х4

Гранд Витара 1.6 бензин/плин 2010 година Фул опрема 4х4 Регистрац...


7.589 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:50Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:50Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:50Mercedes w124 250 obicen dizel 1989god

Se prodava mercedes w124 250 obicen dizel 1989god Kolata e vo top so...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:46  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA H 2.0 TURBO 200PS SPORT

OPEL ASTRA H 2.0 TURBO 200PS SPORT - novi gumi fevruari 2023; - nov ...


3.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:42  НОВ ОГЛАС

Ford Maverik 2.3 4x4

Ford Maverik 2.3 XTL 4X4 Voziloto e sega napraven servis Ima zelen ...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:17Skoda octavia 4x4

Skoda octavia 1.9 tdi 4x4


4.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:11Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 239.0...


20 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:50golf 6 1.6 tdi

solidna sostojba se ispravno pali vozi parking senzori.tac cd komandi...


5.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:27BMW 320D XDRIVE(4×4) FACELIFT

BMW E90 320d Xdrive (4x4) 2009god 177ks Registriran do 09.2023 Uvez...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:55Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам