1299 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IPTV - 12 meseci 60€

IPTV - 1 mesec 10€; - 3 meseca 25€; - 6 meseca 40€; - 9 meseca...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

31 јан 23:47Промовирано

Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

3 месеци- 1.800 денари 6 месеци- 2.500 денари 12 месеци- 4.000 денар...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

30 јан 11:00Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

20 јан 14:39Промовирано

Apple Tv 4 so Nimbus Controller

Kupeno od iSTYLE City Mall Steelseries Nimbus Gamepad i Apple tv4 64g...


13.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

Денес 06:35Marantz CD5001

Fabrika...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 06:35NAD C542HDCD

Odlicen


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 06:35NAD C320BEE

Go prodavam bidejki kupiv receiver.


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 06:34IPTV AL TR EXYU MK - NAJDOBAR PAKET

Најдобриот светски ТВ пакет. Сите Турски, Албански, ExYu, MK и светс...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 04:32Harman kardon avi 150

Donesen od swiss Ispravna sostojba Prakjam po kargo


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 21:52Prodavam drzaci za Bose Acoustimas cubes

2 drzaci za na zid ili za plafon. Moznost za podesuvanje na pravec i...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 21:32Prodavam Bose Acoustimas 5 /3 serija

Mint sostojba,zacuvani maksimalno so novi mrezicki,ne otvarani. Sate...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 21:32mini wifi kamera

Kamera za zastita na vasiot dom so moznost za gledanje preku internet...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Безжична технологија

Вчера 20:42Miniaturni i skrieni kameri SPY

Minijaturni i skrieni spy kameri za zastita na vasiot dom.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 20:42TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

SERVISIRANJE NA SITE VRSTI LED LCD PLAZMA TELEVIZORI.DOAGAME NA POV...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 19:59TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

SERVISIRANJE NA SITE VRSTI NA LED,LCD ,PLAZMA TELEVIZORI.DOAGAME NA ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 19:59IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 18:38IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 18:38Samsung 32''

Se prodava Samsung Le32e420 LCD, ispraven so odlicna slika i orginal ...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 18:11YONGNUO 560 III

Се продава блиц YONGNUO 560 од трета серија. Блицот е со оштетена ма...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Блиц

Вчера 18:095.1 Logitech Z906 Nov neotpakuvan evtino

Speakers 5.1 Logitech Z906 Surround Sound THX/Dolby Digital/DTS Certi...


21.490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашно кино

Вчера 17:30Nintendo 3DS XL

Mnogu dobro socuvan 3DS XL. Malce koristen.


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Nintendo

Вчера 16:54SCRIPTUM 3 -- DYNAUDIO = RARE HIGH END

РЕТКИ ЕДИНСТВЕНИ И НЕПОВТОРЛИВИ ГЕРМАНСКИ ЗВУЧНИЦИ СО DYNAUDIO ДРАЈВЕ...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 16:15HARMAN KARDON 100+ VINTAGE РИСИВЕР

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


289 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 16:15TECHNICS SE-A800S РЕФЕРЕНТНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


125 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
140 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 16:14MARANTZ SR-60 ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, ОРИГИНАЛЕН ЈАПОНСКИ ПРОИЗВОД. СО ИЗВОНРЕД...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 16:14BANG & OLUFSEN BEOSAUND 1

НЕСЕКОЈДНЕВЕН - ФУТУРИСТИЧКИ МИНИ СИСТЕМ, СО ЦД, РАДИО, ВГРАДЕНИ ЗВУЧ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 16:14DALECINSKI NAD, YAMAHA DENON,SONY, ONKYO

ОРИГИНАЛНИ ДАЛЕЧИНСКИ , ЦЕНИ ОД 400 ден до 1000 ден. ИМАМ И ДРУГИ КОИ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 16:14VISOKOTONCI JAMO, MAGNAT, CELESTION, HECO, SIPE

TWITERI--ВИСОКОТОНЦИ : HECO= 2000den--ПРОДАДЕНИ=, PEERLESS=2200den; ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 16:13ZVUCNICKI KABEL OEHLBACH-SWITCERLAND 2X4mm, I 2X2,5mm

МНОГУ КВАЛИТЕТЕН ШВАЈЦАРСКИ ЗВУЧНИЧКИ КАБЕЛ, ЧИСТ БАКАР. ДЕБЕЛИНА 2X4...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 16:13Sony MDR-V55 - Најдобри слушалки за диџеи

ЗВУЧНИК 40 мм, динамички – тип на купола ФРЕКВЕНТЕН ОДЗИВ 5–25.000H...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 15:49  НОВ ОГЛАС

WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 15:46WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 15:40WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 15:40WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 15:3916.000+ KANALI (450+ EX-YU) PREMIUM IPTV 60.000+ VOD/SERIES

Novi kanali dodadeni 07/01/2023. 16.000 LIVE -> 20.000 LIVE 📺📺📺 ‼...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 14:52Nov kontroler za Xbox

Prodavam nov, neotpakuvan kontroler za Xbox


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / XBOX

Вчера 14:01Svetlo za video kamera. Worm & Cold korekcija

Novi svetla. Za video kamera. Regulacija na toplo i ladno svetlo. ...


3.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

Вчера 13:59YAMAHA CDC585 PLAYER

Cd player, sarzer so 5 diskovi, so dalecinsko. Za podetalni informaci...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 13:33Wharfedale Diamond 10.3 kako NOVI

Wharfedale Diamond 10.3 воведува иновативна акустична технологија со ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:21  НОВ ОГЛАС

Dji mini 3 pro

Se prodava dji mini 3 pro Dronot e kako nov Letnat e 60miniti Kupe...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

Вчера 13:12MARANTZ PM4001 INTEGRATED AMPLIFIER Marantz PM4001

MARANTZ PM4001 INTEGRATED AMPLIFIER Marantz PM4001 им нуди на љубите...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 13:00STEREO ZASULUVAC YAMAHA A-S501

YAMAHA A-S501 Импресивно висок квалитет на звук со широк спектар н...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 13:00STEREO AMPLIFIER MARANTZ PM 7003

Marantz PM7003 е совршено решение за аудиофилите кои бараат бескомпро...


390 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
450 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 13:00Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам