1085 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Akusticna gitara HARMONIJA made in Jugoslavija

Mnogu redok primerok na izvonredno socuvana gitara od bivsa Jugoslavi...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:24Gibson ES 335 Harley Benton

Prodavam el. gitara Harley Benton model gibsin es 335. Gitarata nema ...


11.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 МКД
Денес 07:23Francuska Elektro-akusticna gitara SantAnder

Gitarata e vo sosema dobra sostojba, estetski i mehanicki, i e spramn...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Денес 07:23Stalki za zvucki

stalki za zvucki


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 05:51X stalki

X stalki


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 05:51dajre

dajre


1.399 МКД
или предлог цена
Денес 05:51TORBICA ZA KLAVIJATURI

torbica za klavijaturi


2 €
или предлог цена
Денес 05:51torbici za klavijaturi

za klavijaturi


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Денес 05:51Mikrofonski stalki

mikrofonski stalki


3 €
или предлог цена
Денес 05:51tarabuki

tarabuki


1 €
или предлог цена
Денес 05:51za muzicki instrumenti torbici futroli

torbici za klavijaturi,zvucki, i dr.muzicki instrumenti


1 €
или предлог цена
Денес 05:51torbici za klavijaturi

torbici za klavijaturi


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Денес 05:50zici za el.gitara

zici za el.gitara


7 МКД
или предлог цена
Денес 05:50Gibson Les Paul Custom- Nova gitara !

Prodavam nova el. gitara Gibson Las Paul Custom. Za gitarata nema sto...


42.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:10  НОВ ОГЛАС

Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 10:00Harmonika Weltmeister Stella FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Фабричка сотојба со...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 10:00Harmonika Hohner ODLICNA

Се продава хармоника: • Hohner • ✔️ Во потполно исправна состојба 🇩...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 10:00Profesionalni ranci za site vidovi harmoniki!!

Prodavam novi profesionalni ranci za harmoniki. -Rancite se izraboten...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 10:00Prodavam ozvucuvanje za vo kola

Cd player pioneer so dalecinsko, mp3 čita, so 16 kombinacii na boja p...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

01 фев 23:03OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

01 фев 20:29Shure PG88 Dalecinsko dva Kanala Shure PG1 Transmitter

Se Prodadva Nov Shure pg88 Dalecinski dupli Reciver komplet so dva pr...


190 €
или предлог цена
01 фев 17:20TC Helicon Perform V - vokalen procesor

Продавам вокален процесор TC Helicon Perform V, во одлична состојба, ...


11.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:51samo komplet telo od epiphone LP100

samo komplet telo od epiphone LP100... teloto e skroz novo ...sunburs...


8.000 МКД
или предлог цена
01 фев 12:34SET BEZZICNI MIKROFONI

Set od dva bezzicni mikrofoni Tel. 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
01 фев 10:01Se prodava piano TCHAIKA !!! Top sostojba !! Prv gazda !!!

Piano TCHAIKA , odlicna sostojba , ne e mnogu koristeno , ekstra cena...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

01 фев 09:36Синтизајзер YAMAHA E313 silver Perfektna sostojba

Синтизајзер YAMAHA E313 Odlicen model Potpolno ispraven , povekje o...


250 €
или предлог цена
01 фев 09:20ПРОДАВАМ СИНТЕСАЈЗЕР ЈАМАХА

се продава детски синтисајзер YAMAHA скоро некористен, како нов. c...


1 €
или предлог цена
31 јан 18:13Озвучување , осветлување Ozvucuvanje , osvetluvanje RENTAL

Изнајмување озвучување , осветлување , дим машина Секаков вид наст...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

31 јан 17:52LUKSOR -Akisticna ozvucena Japonska gitara 12 zici

Mnogu retka i mnogu socuvana, recisi nova akusticna fabricki ozvucena...


18.500 МКД
или предлог цена
31 јан 12:02IBANEZ RG320FM

NOVA ELEKTRICNA GITARA IBANEZ RG320FM Tel. 071 264 065


400 €
или предлог цена
31 јан 09:45MONITORI YAMAHA HS5

NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CENA ZA EDEN MONITOR 200 EVRA Tel...


200 €
или предлог цена
31 јан 09:45FENDER vintage bridge saddles 099-2051-000 Za Stratocaster

FENDER American vintage nickel bridge saddles 099-2051-000 Za Strato...


50 €
или предлог цена
31 јан 07:09Japonski Gibson ES 335, Apsoluten unikat !!!

Prodavam El. Gitara ELECTA od japonsko proizvodstvo,koja e identicna ...


32.000 МКД
или предлог цена
31 јан 06:58Angliska akusticna gitara EKLIPSE

Dobra gitara za malku pari. Odlicno stima, drzi stim, ima prav vrat i...


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
31 јан 06:57Les Paul standard- Jolana Dijamant

Prodavam el. gitara Jolana Dijamant proizvedena 1978 godina. Gitarata...


11.500 МКД
или предлог цена
31 јан 05:58Elektro-Akusticna gitara Harley Benton 12 zici

Prodavam 12-tozicana gitara Harley Benton, elektronski fabricki ozvuc...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
31 јан 05:56Gitarsko pojacalo CRAFTER K-15

Prodavam odlicni socuvano gitarsko pojacalo Krafter 15 W.Pojacaloto e...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
31 јан 05:56STALAK ZA GITARA

NOV STALAK ZA DRZENJE GITARA NA ZID BUKOVO DRVO SO METAL, CENA 1800 ...


1.800 МКД
или предлог цена
31 јан 01:10Epiphone SG Special SG

super gitara odlicna


9.000 МКД
или предлог цена
30 јан 21:08Harmonika Hohner Lucia IV

Се продава хармоника: • Hohner Lucia IV P • 🇩🇪 Докажан германски ...


420 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

30 јан 20:45Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам