Подкатегорија:
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

stolica стол stol od kovano zelezo so debel sunger

Prodavam 15 stolici od kovano zhelezo so debel sunger i platno (zelen...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 19:00Epoksidni masi

Bidete unikatni, vo vasiot dom i kancelarija vnesete nova energija, t...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:54Супер сочувана трпезариска маса со 6 столици

Димензиите на масата се: 70cm x 120cm


10.000 МКД
или предлог цена
04 фев 20:16Se prodava super socuvana trpezariska masa so 6 stolici

Dimenziite na masata se: 120cm 70cm Mozam da vi pratam sliki od ...


10.000 МКД
или предлог цена
04 фев 20:14prodavam dve masi

prodavam dve masi 140x80 dvete za 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
04 фев 11:38Trpezariska masa

Се продава трпезариска маса. Масата е многу сочувана и во одлична сос...


4.000 МКД
или предлог цена
01 фев 11:08Prodavam masa so 4 stola medijapan…

Prodavam masa so 4 stola malku koristeni dolzina 1,6m sirina 90cm p...


20.000 МКД
или предлог цена
26 јан 13:42Masa od epoksidna smola

220x90 so 4cm debelina .Masata e izrabotena od oreovo drvo od edno st...


900 €
или предлог цена
10 дек 16:24Prodavam skara na trkala

Prodavam skara so trkala pogodna za pecenje na sekava skara pogodna ...


2.500 МКД
или предлог цена
27 ное 21:50Trpezariska masa Sipad

Masa(drvena) so 6 stolici, kupeni vo Sipad-Skopje. Masata e vo odlic...


По Договор
или предлог цена
18 ное 10:41stol

kontakt telefon 070 375 708


По Договор
или предлог цена
28 окт 18:34Prodavam stolici od inox

Stolcinja od inox 4 broja.Osnovata za sedenje e rotiracka.


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:16Masa Terpezariski Masi mali masi od masivno drvo BUKA, DAB

Izrabotuvame razlicni velicini na masi od masivno drvo OREV, BUKA, DA...


По Договор
или предлог цена
25 мај 15:13Masa i stolici

Се продава зачувана маса со 6 столици. Масата е со димензии 200x80 ...


4.000 МКД
или предлог цена
19 мај 17:43masa

kontakt telefon 070 375 708


По Договор
или предлог цена
17 мар 21:21Masa

Se prodava masa malku koristena poradi selenje...


8.000 МКД
или предлог цена
09 мар 17:43Prodavam skara

Prodavam nova skara na kumur visoka 98 sm dolga 86 sm i siroka 39 sm...


2.000 МКД
или предлог цена
13 фев 18:55Masi

Terpezariski masi od masivno drvo Buka,Kosten,Jasen,Dab,Cresa,Orev v...


По Договор
или предлог цена
23 ное 12:50Мебел од дрво и метал

Se za vasiot dom


1 МКД
или предлог цена
18 авг 22:40Klub masa

Masata e od materijal furniran medijapan i e perfektno zacuvana (kako...


7.490 МКД
или предлог цена
27 јун 21:53Terpezariska Masa Epoksidna Smola

Vrsime izrabotka na dekorativni Terpezariski Masi so Epoksidna Smola ...


По Договор
или предлог цена
11 мај 11:08Klub masi

Novi klub masicki Dimenzii 90*60*55 Prakjam po kargo 075 313 800


1.200 МКД
или предлог цена
02 мај 10:08Masi i stolici

Se prodavaat stari masi - kafanski 80x80 - 20 eur parce i stolici - 5...


20 €
или предлог цена
21 јул 22:15Продавам маса

Продавам маса,чисто дрво,како нова. 075 294 051


4.500 €
или предлог цена
25 апр 10:10Продавам трпезариска маса и столици

Поради преселба продавам трпезариска маса (160x90x40) со 6 столици. Ц...


27.000 МКД
или предлог цена
03 мар 19:12Novi masi i stolcinja za terasa

7 kompleta (7 masi, 28 stola) racno napraveni . Mnogu malku koristeni...


7.800 МКД
или предлог цена
04 дек 17:26Masicki i raftovi od metalni konstrukcii

Izrabotka na masicki raftovi i polici od metalni konstrukcii po vass ...


По Договор
или предлог цена
24 окт 18:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам