Кичево
Подкатегорија:
                   
128 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIKSNO Prodavam vrvni komponenti PROTON 078 209 464

Prodavam vrvni retki komponenti PROTON . Fiksno 078 209 464 https://...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 16:52Prodavam audio pomagala za zvucnici i audio uredi

Prodavam audio pomagala za zvucnici i audio uredi 078 209 464


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26JBL L80

PRODAVAM JBL L80 ZVUCNICI OD VISOKATA KLASA NA L SERIJATA NAJODBRANIT...


500 €
или предлог цена
Вчера 10:05Samsung BD-P1400

Блуреј плеер без далечинско во одлична состојба. HDMI, LAN, 5.1, Coa...


999 МКД
или предлог цена
03 фев 11:11YAMAHA CD/DVD-S540

Одличен плеер на Yamaha како за видео така и за аудио репродукција. ...


2.499 МКД
или предлог цена
03 фев 11:10YAMAHA CD/DVD-S796

Потполно исправен и без забелешки плеер на Yamaha. Одличен како за ви...


2.499 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.999 МКД
03 фев 11:10Technics SH-8045 и Yamaha KX-W392

Исправни и функционални дек на Yamaha и еквилајзер на Technics. Ценат...


99 €
или предлог цена
03 фев 11:10Technics SH-8045 и Yamaha KX-W392

Исправни и функционални дек на Yamaha и еквилајзер на Technics. Ценат...


99 €
или предлог цена
03 фев 11:10Namaluvanje na ceni na zvucnici od licna kolekcija

Namaluvanje na ceni na zvucnici od licna kolekcija Ecouton Audiolab...


1 €
или предлог цена
02 фев 10:24Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


10.000 МКД
или предлог цена
01 фев 09:37Prodavam Sony-Reciever-STR-SL5 078 209 464

Prodavam Sony-Reciever-STR-SL5-5.1-Dolby bez dalecinsko ( gi ima si...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:41Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 МКД
или предлог цена
30 јан 16:41Prodavam redок modeli na Hitachi 078 209 464

Prodavam redок model na predpojacalo i pojacalo na snaga Hitachi ...


700 €
или предлог цена
30 јан 16:41Prodavam audio kaseti

Audio kaseti ( Skoro site se TDK ponekoja SONY I MAXELL ) ...


4.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:40Prodavam 078 209 464

Prodavam 078 209 464


3.500 МКД
или предлог цена
30 јан 16:40Prodavam 078 209 464

Prodavam 078 209 464 Site oglasi http://www.reklama5.mk/PremiumDet...


1 €
или предлог цена
30 јан 16:40Se prodava 078 209 464

Se prodavaat FIKSNO ( deneska namaleni ) 078 209 464


1 €
или предлог цена
30 јан 16:39Prodavam stalki za zvucnici CAV 078 209 464

Prodavam CAV za zvucnici FIKSNO 078 209 464


5.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:39Profi stalci za zvucnici 078 209 464

За прв пат во Македонија изработка на високо професионални уникатни с...


1 €
или предлог цена
30 јан 16:38Кабел за звучници Monster Cable high resolution

Продавам врвен кабел за звучници Monster high resolution precision S ...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
29 јан 15:19Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
29 јан 14:45CD players: Marantz, Harman/Kardon и Sony

Marantz CD-46 + далечинско - 60€ Harman/Kardon DVD-23 - 45€ Sony 5 ...


1 €
или предлог цена
29 јан 14:45Deck: Technics и Toshiba Aurex

Technics RS-BX601 3-глав дек, исправен - 70€ Aurex Toshiba PC-G2 исп...


1 €
или предлог цена
29 јан 14:45Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
29 јан 14:44Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W Квалитетен звук и снага, можна е проба.


4.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
8.000 МКД
29 јан 14:44Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R, CD player и Tuner + Heko Astron 500 Одлично сочув...


300 €
или предлог цена
29 јан 14:44Visoko kvalitetni EQ 078 209 464

Visoko kvalitetni EQ 078 209 464


1 €
или предлог цена
29 јан 14:18Prodavam 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
28 јан 17:24Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464

Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464


1 €
или предлог цена
28 јан 17:22Prodavam dalecinski 078 209 464

Prodavam dalecinski ( samo ovie sto se na slikive ) 078 ...


500 €
или предлог цена
- 38 % Попуст
800 €
28 јан 16:57Prodavam dalecinski 078 209 464

Prodavam dalecinski ( samo ovie na slikive ) 0...


800 МКД
или предлог цена
28 јан 16:56Prodavam dalecinski 078 209 464

Prodavam dalecinski ( samo ovie sto se na sliki ) 078...


500 МКД
или предлог цена
28 јан 16:56Prodavam dalecinski ( samo ovie na slikive ) 078 209 464

Prodavam dalecinski ( samo ovie na slikive ) 078 209 464


800 МКД
или предлог цена
28 јан 16:54MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX

PRODAVAM MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX KAKO NOV BEZ NIKAKVO O...


3.200 МКД
или предлог цена
28 јан 11:49POJACALO YAMAHA DSP-A1092 VISTINSKI ZVER 19.5 KG

PRODAVAM POJACALO YAMAHA DSP-A1092 ZA MNOGU LJUBITELI NA MUZIKATA NA ...


180 €
или предлог цена
28 јан 11:46YAMAHA RX-V 2500 VISTINSKI ZVER ZA REALNO KINO

PRODAVAM YAMAHA RX-V 2500 VISTINSKI ZVER ZA REALNO KINO DOSTA MOKJEN ...


230 €
или предлог цена
28 јан 11:42Klipsch Synergy F3 USA

Klipsch Synergy F3 USA Zvucnicite se izraboteni od visokokvaliteten m...


530 €
или предлог цена
28 јан 11:37Onkyo CD R1 DX7110

Продавам цд плеер Onkyo CD R1 DX7110. Сликите се од цд плеерот кој г...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
27 јан 17:39Prodavam Niski stalci za visoki zvucnici 078 209 464

Prodavam Niski stalci za visoki zvucnici . Cena 2000 den 078 209 464


2.000 МКД
или предлог цена
25 јан 16:32Prodavam stalki za zvucnici CAV 078 209 464

Prodavam CAV stalki za zvucnici FIKSNO 078 209 464


5.000 МКД
или предлог цена
24 јан 22:29Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам