355 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pojacalo Blackstar HT 40 - Lampas EL34

Се продава лампаш Blackstar HT Club 40, прва генерација. 4 лампи (2 ...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:37  НОВ ОГЛАС

Shure Unisphere model 565 vintage

Se prodava Shure vintage mikrofon


60 €
или предлог цена
26 јан 21:13Line 6 XD-V35 wireless microphone

Se prodava Line 6 bezzicen mikrofon


160 €
или предлог цена
26 јан 21:10Line 6 XD-V55 wireless microphone

Se prodava Line 6 bezzicen mikrofon


270 €
или предлог цена
26 јан 21:07PRODAVAM NOV NEKORISTEN SHURE BETA58A MIKROFON

PRODAVAM NOV NEKORISTEN ZICEN MIKROFON SHURE BETA58A SO KUTIJA DOKUME...


6.150 МКД
или предлог цена
26 јан 14:53Akustichna gitara Bora Chorba (ozvuchena)

Gitarata mozhe da se vidi vo bilo koe vreme. Kontakt 078 736 800...


8.500 МКД
или предлог цена
26 јан 13:28Piano Petrof

Продавам Piano Petrof со три педали. Одлично сочуван.


1.700 €
или предлог цена
26 јан 12:33Behringer 1002fx i 1202 Mikseti

Se prodavaat odlicno socuvani Behringer 1002fx 10 kanalna mikseta so ...


80 €
или предлог цена
26 јан 08:51Mikrofoni za tapani

Komplet 7 mikrofoni za tapani so perfekten zvuk. Spakuvani vo alumini...


190 €
или предлог цена
26 јан 00:55Zvucnici snagatori

Povece zvucnici aktivni Rcf 735 mk4 15 Jbl basovi max 12 Neuman 3...


3.000 МКД
или предлог цена
25 јан 11:50Mini gitarsko pojacalo

"Donner" mini gitarsko pojacalo odlicno i glasno za domasna atmosfera...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

24 јан 12:34Shure mikrofoni

Shure mikrofoni - 6 parcinja socuvani vo odlicna sostojba i kabel za ...


80 €
или предлог цена
24 јан 12:34ZVUCNICI KARAOKE

ZVUCNICI KARAOKE RAZLICNI MODELI ISTI KAKO NA SLIKITE SO SUPER KVALIT...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

24 јан 10:22Harmonika royal standard

Royal standard orginal 12 registra za poveke info za cena i drugo na ...


1 €
или предлог цена
23 јан 16:27Harmonika royal standard

Royal standard orginal 12 registra za poveke info za cena i drugo na ...


1 €
или предлог цена
23 јан 16:25Звучници малку користени

Се продаваат звучници, малку користени, 2+1, идеално погодни како дод...


1.800 МКД
или предлог цена
23 јан 14:04ZIDNI DRZACI ZA GITARA DRZAC ZA GITARI

NOVI ZIDNI DRZACI ZA GITARI CVRSTI JAKI I ZA BAS GITARI I ZA KLASICNA...


500 МКД
или предлог цена
23 јан 07:17Akusticni tapani sempleri

Tapani komplet ćineli hardver timpanki tapani selski i baritoni ...


400 МКД
или предлог цена
22 јан 15:06Pilotka shure sm35

Nova bez tragovi na koristenje


180 €
или предлог цена
22 јан 00:22>>>PEAVEY IMPULSE 200<<< ODLICHNI!!!

На продажба 2 кутии Peavey Impulse 200 со оргинал компоненти!!! Кути...


390 €
или предлог цена
21 јан 19:46Elektricna Gitara HANNAH MONTANA DISNEY

Socuvana vo dobra sostojba!


149 €
или предлог цена
21 јан 13:39PRODAVAM NOV SETI STIMERI ZA AKUSTICNA GITARA

PRODAVAM NOV SET STIMERI 6 PARCINJA ZA AKUSTICNA GITARA


1.200 МКД
или предлог цена
21 јан 11:40AKG dalinsko

Prodavam Akg Dalinsko PT 40 PRO Dalinskoto e vo super sostojba si rab...


220 €
или предлог цена
20 јан 03:23AKG Dalinski Pilotka

Se prodava Dalinski Akg nov so pilotka za poveke info na tel


1 €
или предлог цена
20 јан 03:23EHX Small Stone Phaser Pedala - 1980

Се продава phaser Electro Harmonix Small Stone, V3. Педалата е од 198...


4.500 МКД
или предлог цена
19 јан 20:27Blackstar HT Club 40 - 40w Lampas

Се продава лампаш Blackstar HT Club 40, прва генерација. 4 лампи (...


21.000 МКД
или предлог цена
19 јан 20:27Dynacord powermate 2200

Se prodava odlicen mikser 2x700w 075-291-985


1.150 €
или предлог цена
19 јан 15:16NOVI STIMERI KLUCEVI ZA KLASICNA GITARA

Novi skroz nemontirani prakam po kargo


1.000 МКД
или предлог цена
19 јан 14:44Roland td30kv

Roland td12 Komplet el tapani roland td20x ful set Silver td30 I ...


4.000 МКД
или предлог цена
19 јан 13:28RCF ART 500 2X700 WAT PASIVNI

Prodavam zvucnici rcf orginal art 500 2x700w vo super sostojba jaki i...


19 јан 11:44KAPACE ZA BATERIJA ZA BEZICEN SHURE MIKROFON

NOVI KAPACINJA ZA BEZICNI SHURE BETA58 MIKROFONI


500 МКД
или предлог цена
18 јан 09:38PRODAVAM MREZI TOPKI ZA SITE VIDOVI SHURE MIKROFONI MREZA

MREZI TOPKI SO SUNGER VNATRE ORIGINALNI ZAMENSKI NOVI MREZI ZA SITE M...


500 МКД
или предлог цена
17 јан 19:35Flejta Startone

Se Prodava Flejra Marka Startone


1 €
или предлог цена
17 јан 19:14Klarinet Drven

Se prodava klarinet made in france drven abanoz marka marigaus vo sup...


300 €
или предлог цена
17 јан 19:09MBA ZVUCNICI KARAOKE RAZNI MODELI

ZVUCNICI KARAOKE RAZLICNI MODELI ISTI KAKO NA SLIKITE SO SUPER KVALIT...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

17 јан 11:29KORG PA 300 professional

mnogu malko koristen za kontakt; 078 211 878 078 211 878 078 21...


650 €
или предлог цена
15 јан 19:18KORG PA 300 professional

mnogu malko koristen 078 211 878 078 211 878 078 211 878


650 €
или предлог цена
15 јан 19:18Sennheiser e 604

Динамичен инструментален микрофон E 604 е микрофон со кардиоиден ...


По Договор
или предлог цена
15 јан 16:57Shure SM57 LC mikrofon

кардиоидни карактеристики контурен фреквентен одговор за јасни инст...


По Договор
или предлог цена
15 јан 16:57Drzac za mobilen od K&M

Универзален држач за паметни телефони, рамни уреди и MP3 плеери со ...


По Договор
или предлог цена
15 јан 16:57Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам