Подкатегорија:
                   
21 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DVR DAHUA I FULL COLOR KAMERI

Se prodava 8 Kanalen dvr dahua i 4 kameri 5megapixel full color snimk...


20.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
25.000 МКД
Вчера 21:36Spy wifi mini kamera so nevidliva nokjna vizija

Se gleda od sekade na mobilen


22 мар 15:02Мајстор за панелни огради,клизачи (шибер) и врати

Професионална изработка на секаков вид на метални порти( капии) и кли...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 19:12PAKET ZA VIDEO NADZOR 4 KAMERI I DVR

https://performa.mk/ Profesionalna oprema od poznatite brendovi Dahu...


12.000 МКД
или предлог цена
20 мар 13:12Видео надзор Dahua Longse HikVision прод. монтажа сервис

https://performa.mk/ Вршиме продажба , професионална монтажа ,сервис...


20 мар 13:12Алармни системи PARADOX ,SATEL ,TELETEK прод. монтажа сервис

https://performa.mk/ Вршиме продажба , професионална монтажа ,сервис...


20 мар 13:11Alarmni sisteni PARADOX alarm sireni,senzori,so montaza

https://performa.mk/ Alarmen sistem protiv krazbi Od poznati brendo...


20 мар 13:11Kamera / kameri wifi nadzor

Se prodavaat novi wifi ip kameri. Najlesna instalacija samo ja priklu...


1.100 МКД
или предлог цена
19 мар 19:08Novi PTZ wifi Kameri (Opticki Zum)

Rotacioni wifi kameri so opticki zum, koi gi rotirate i zumirate prek...


02 мар 17:06Elasticna USB wifi spy kamera

Usb wifi kamera koja od sekade moze da se gleda na mobilen.


1.300 МКД
или предлог цена
28 фев 17:43Magnetna Wifi kamera vo vgradena baterija

Kamerata se gleda na mobilen od sekoe mesto. Moze da se postavi na s...


1.200 МКД
или предлог цена
28 фев 17:43Bullet Full HD Spy wifi kamera

Kamerata se napojuva na polnac od mobilen so Micro USB kabel, se kone...


27 фев 09:45360° Panorama wifi kamera

kamera na wifi so sirok pogled niz cela prostorija. Podrzuva alarm i...


27 фев 09:43Wifi Kameri

wifi kameri so alarm i nokjna vizija koi se gledaat na vasiot mobilen


2.500 МКД
или предлог цена
27 фев 09:42Kameri za video nadzor sony

Se prodavaat 60 kameri 200 den parce


21 фев 21:58Zvono bezicno VIDEO DOORBELL + CHIME

Novo wifi zvono Video doorbell + chime (2nd generation) https://...


4.000 МКД
или предлог цена
26 јан 17:29Moduli za SMART HOME Prekinuvac na struja preku Mobilen

МОДУЛИ ПАМЕТЕН ДОМ SHELLY konecno i kaj nas Shelly 1 - Вклучете / ...


900 МКД
или предлог цена
04 јан 10:56Wifi Spy Kamera bez nokjna vizija

mini kamera so pregled preku mobilen. Raboti na JXLCam aplikacija


30 ное 18:18AKCIJA SPY kamera WIFI 360 stepeni Sijalica SD montaza

2MP odlicna slika so agol 360 stepeni fish eye bezzicna do 128GB ...


3.000 МКД
или предлог цена
05 мар 20:43AKCIJA Wifi Kamera Kameri so montaza i SD Kartica

Specifikacija 2MP Odlicna Slika 30m infra red za nokno gledanje me...


2.700 МКД
или предлог цена
05 мар 20:34Bezicен WiFi Video Interfon so zvono, kamerа i alarm !

МНОГУ ДОБРО, КОРИСНО И ПРАКТИЧНО ! Продавам ВИДЕО ИНТЕРФОН, со без...


3.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 11:42Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам