Ѓорче Петров
                   
976 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA SPORTAGE NEUVEZEN 2015, 1.7 crdi

се продава kia sportage 1.7 дизел неувезен, сервисиран во КИА МОТОРС ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 08:58Промовирано

Seat Leon Cupra

Seat leon cupra 2010god. 78.000km Neuvezena kupena od KADIS MK Red...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Seat Ibiza 1.2 - 2009god

Se prodava Seat Ibiza 1.2 benzin 2009god - Registrirana cela godina ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:23Промовирано

Seat Ibiza 1.2 - 2009god

Se prodava Seat Ibiza 1.2 benzin 2009god - Registrirana cela godina ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:23YUGO 55 075 801 079

Se PRODAVA YUGO 55ka so plinski ured neregistrirano za poveke informa...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:21Се продава ефтино

Grand Picasso C4 во добра состојба,регистрирано, со 7 седишта за 3000...


3.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:19AUDI A5 2.0 TDI -Quattro Sportback 3× S-line

AUDI A5 2.0 TDI-Quattro 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 3x S line God: 14.06.2013 K...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:03Skoda Roomster 1.9 TDI-2007

071-249-470 Škoda Roomster 1.9 TDI God: 22.05.2007 Kw: 77/105 ps...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:02Audi A3 2.0 TDI-Sportback Facelift

071-249-470 Audi A3 2.0 TDI-Sportback 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 God:2008/2...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:02Seat IBIZA 1.9 TDI-77kw-105ps

Seat Ibiza 1.9 TDI 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 God: 19.11.2008 Kw:77-105 ps Eur...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:02OLDTIMER Opel corsa 1.2 Swing Benzin 1990

📍📍📍 ,-071-249-470 Oldtimer Opel Corsa 1.2 Swing-Benzin 69.28...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:02Ford Fiesta 1.4 TDCI CH

Ford Fiesta 1.4 TDCI 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 God:12.2009 Kw: 50/ 70 ps Km:136...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:01Audi A4 2.0 TDI-2008

071-249-470 AUDI A4 2.0 TDI God:2008 Kw:105/143 ks Km:194.000 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:01Vw Golf 1.4 TFSI-Benzin

071-249-470 Vw Golf VI 1.4 TFSI 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 God :14.01.2009 ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 10:01Audi A5 Sportback 2.7 TDI S-line R-Manual

Voziloto e vo perfektna sostojba. Registracija so ZK i kasko do 10...


15.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:54OPEL TIGRA B CABRIO

SE PRODAVA OPEL TIGRA B CABRIO BENZIN 1.4 ,KUPENA OD MK PRV GAZDA,N...


3.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:27Nov kadjar so garancija uste 3 godini

Renault kadjar so ful oprema ful led dopolnitelno steperici krovni no...


20.700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:27Audi A4

Se Prodava audi A4 S line oprema Registriran do decembri 2023 so ze...


5 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:21LANCIA DELTA 2.0DTI FULL REGISTRIRANA SERVISIRANA

🏎LANCIA DELTA🏎 2.0TDI 165 KS 2009 FULL OPREMA REGISTRIRANA SO ...


4.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:01FORD FOCUS 1.6TDCI 90KS TOP SOSTOJBA

FORD FOCUS 1.6tdci 90ks 2006/5 -KLIMA -KOMANDI VOLAN -BORD KOMPJU...


111.111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:01Se prodava Audi A3 1.9tdi 105ks 2009g FACELIFT

Se prodava vo odlicna sostojba registrirana e so zelen karton do 11.2...


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 08:55Honda Accord 2.4

Se prodava Honda Accord 2.4 benzin plin vo odlicna sostojba Executiv...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 08:29Mitsubisi Colt

Prodavam Mitsubisi Colt neuvezen prv gazda. Telefon za kontakt 070363...


2.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 05:50OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI (7-SEDISTA) FABRIKA *MOZE ZAMENA* -07!

Opel Zafira 1.9Cdti 7Sedista 2006 God 📞 070994477 📞 Se prodava O...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 04:01  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE FULL LED *MOZE ZAMENA* -2010!

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE -110KS✅ -KLIMATRONIK✅ -KOEN VOLAN✅ -KOM...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 03:57  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C220 CDI REDIZAJN FACELIFT

MERCEDES C220 CDI FACELIFT 2005GOD REG SO ZELEN KARTON DO 12MESEC P...


4.400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 03:49VW POLO 1.4 TDI FABRIKA EXTRA ZA POCETNIK -07!

VW POLO 1.4 TDI 51KW EXTRA ZA POCETNIK FABRIKA ZA POVEKE INFO:0709944...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.850 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 03:46  НОВ ОГЛАС

BMW 320d E91

Se prodava, mnogu socuvano, stegnato, bez ostetuvanja, orginalni 2400...


5.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 01:02BMW F30 320D 184PS MODERN FULL

⚫️BMW F30 320D 184PS MODERN FULL⚫️ FULL OPREMA GOD 2012 DIZEL 179000...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 00:16  НОВ ОГЛАС

BMW 318 d karavan

Kolkata e vo odlicna sostojba


4.850 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 23:39Се продава Форд мондео

Форд Мондео караван 2.0 д . во супер одлична состојба. Без дополнител...


3.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 23:19Mercedes vito

Mercedes vito 2016 Juni mesec so ful oprema


23.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 20:36GRANDE Punto ili EVO / Corsa D / VW Polo

Kupuvam dobro zacuvano vozilo od grupata na GRANDE Punto ili EVO / ...


1.111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 20:33Volvo 440 1.9 TD 90ks

Se prodava volvo 440 1.9 td 90ks reg do 9.23 Vo odlichna sostojba Alu...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 20:00Se prodava Seat Ibiza 1.4 TDI 2008 god.

Se prodava seat ibiza 1.4 tdi 2008god. Vo odlicna sostojba registrira...


3.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 19:42VW Golf VII 1.6TDI DSG Highline ***Kako Nov*** -13

VW Golf VII 1.6TDI DSG 2013 godina so 124 iljadi kilometri realni pro...


13.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 18:53MERCEDES C 200CDI/ 2010 god. /EURO 5 EXTRA SOCUVAN

PRODAVAM MERCEDES 200 CDI/100KW, REDOVNO SERVISIRAN(PRED 4000KM NAPRA...


9.399 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.699 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 18:51BMW 320D E90 177ks ***Ekstra Cenaa*** -08

BMW 320d e90 2008 godina 177ks noviot motor euro5 kako novo staklo so...


6.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 18:51NOVI DELOVI ZA YUGO

novi delovi za yugo 45 55 65 101 i 128 i polovni za yugo efi


4 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 18:30BMW X3 3.0 160kw. 2007g

BMW X3 3.0d 160kw.2007g.automatic,4X4 registriran, servisiran,vnatres...


7.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.500 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 17:48Renault Koleos 2.0dci 150ks 4x4 odlicen kako nov

Prodavam Renault Koleos 2.0dci 150ks.4x4 automatic,najdobriot i najek...


8.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 17:48GOLF 6 1.4 TSI NEUVEZEN

Prodavam golf 6, 1.4 Tsi, 2010g, prv sopstvenik, neuvezen, registrira...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.300 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 17:39Fiat bravo 1.6

Фиат браво 1.6 ..плин атест во собраќајна економично возило .Пали во...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 17:29Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам