Подкатегорија:
                   
254 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kirby Sentria (Socuvano)(Kirbi)

Koristeno vo domasni uslovi mnogu malce, ekstra e socuvano od dodatoc...


550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
570 €
Денес 17:47Prodavam NOV kujnski boljer Ariston 10L

Prodavam NOV, NEKORISTEN kujnski boljer Ariston 10L. Bojlerot e kupen...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:16Frizider Gorenje

Bel fizider Gorenje, odlicno socuvan. Visina 153 cm, kombiniran.


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:19Prodavam masina za perenje Gorenje

Prodavam stara no malku koristena masina za perenje Gorenje, ispravna...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 21:10Pegla na parea Philips(Stimer) 2000W nova ne otpakuvana

Prodavam nova Stimer - Pegla na Parea Philips. Peglata e nova ne otp...


200 €
или предлог цена
Вчера 15:36Машина за сечење

Машина за сечење


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:24Philips naturagrill

300x300 ispravna cena 1200 den 072 555 302


20 €
или предлог цена
03 фев 15:42Plinski boci i dodatoci

Mak petrol cena po dogovor 072 555 302


1 €
или предлог цена
03 фев 15:42Peralna BOSCH (rasipan lager)

Se prodava mashina za perenje Bosch so rasipan lager


2.000 МКД
или предлог цена
03 фев 13:25Gotvac na parea готвач на пареа нео

Нов готвач на пареа не користен 9л


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
03 фев 09:59Aspirator 15kw za kupatilo i kujna

Prodavam aspiratorce za kujna ili kupatil, WC.. JACINA 15kw..vo super...


10 €
или предлог цена
03 фев 09:45Kafemat za filter kafe Philips

Kafemat za filter kafe Philips Malku koristen. Gratis 2 -3 kutii filt...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
03 фев 09:02Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


420 €
или предлог цена
02 фев 19:39Kirby Sentria 1

Kirby Sentria 2 Malku koristena vo domasni uslovi ,so cetki perac nov...


420 €
или предлог цена
02 фев 19:39DIGITALEN TERMOMETAR SO VGRADENA SONDA + BATERII

Digitalen termometar so vgradena sonda + 2 novi baterii precizno mer...


300 МКД
или предлог цена
02 фев 18:21Gorilnik - reso(горилник - решо) na plin(plinski) novi.

Resoata - Gorilnicite se novi,nekoristeni,2 modeli,edniot e za direkt...


По Договор
или предлог цена
02 фев 12:04Prodavam del za espreso mashina

Del za uspreso mashina vo super sostojba Zvonete na 070 379 406


1.500 МКД
или предлог цена
02 фев 09:08Prodavam zamrznuvaci

Prodavam zanrznuvaci 150l vertikalen - 3600 den 200l vertikalen - 42...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.700 МКД
02 фев 00:14Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


10 €
или предлог цена
01 фев 13:00Samsung Robot Pravosmukalka Powerbot VR5000

Se prodava Samsung Robot Pravosmukalka (POWERbot Vr5000 Wifi- model) ...


1 €
или предлог цена
01 фев 10:07PRODAVAM DEL.ZA MAS.ZA PERENJE GORENJE,BEKO,FAVORIT,SIEMENS

Prodavam Programatori,Motori,Elektronika za Masini za perenje Gorenje...


1 МКД
или предлог цена
01 фев 07:58Dolce Gusto kapsuli. Капсула за кафе. долче густо капсула

Четврта генерација Dolce Gusto Cremer капсули за повеќекратна употреб...


500 МКД
или предлог цена
29 јан 23:32Метални капсули за Dolce Gusto кафемати. kapsuli

Метални капсули од нерѓосувачки челик со силиконски поклопец за пове...


600 МКД
или предлог цена
29 јан 23:32RESOA DUPLI so dve ringli 2 KOM

Dvaata so odlicen kvalitet ISPRAVNI ne se turski ni kinski parce 15...


1.500 МКД
или предлог цена
29 јан 18:07zepter pravosmukalka usisivac правосмукалка усисивач

Vo odlicna sostojba novi filtri ne upotrebeni


100 €
или предлог цена
28 јан 19:37Mal frizider BEKO

Se prodava Beko mal frizider vo odlicna sostojba koristen 3-4 godini.


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
28 јан 12:46БОЛЕР 80 Л

Бојлер 80 литри Треба да се исчисти и греач да се смени


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 10:44TEFAL PEGLA NA PAREA

Peglata e ispravna, kupena vo 2019 upotrebena e nekolku pati i toa e ...


7.500 МКД
или предлог цена
28 јан 09:02PRODAVAM SOCUVAM ELEKTRICEN SPORET

PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET MARKA SLOBODA SPORETOT RABOTI ODLICNO,I ...


4.000 МКД
или предлог цена
27 јан 19:21Philips naturagrill

300x300 ispravna cena 1200 den 072 555 302


20 €
или предлог цена
27 јан 15:54Се продава плотна за готвење Zanussi

Се продава исправна вградлива плотна за готвење, Zanussi. Погодна за ...


2.500 €
или предлог цена
27 јан 11:23Се продава фурна Zanussi

Се продава вградлива, исправна фурна за печење Zanussi, погодна за ви...


3.500 МКД
или предлог цена
27 јан 11:19Се продава аспиратор

Се продава исправен аспиратор Zanussi, погоден за викендица.


1.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:17Pekac SILVERCREST

Pekac SILVERCREST, aparat za pravenje leb 2500den, mnogu malce korist...


2.500 МКД
или предлог цена
27 јан 09:17Malo boljerce

Prodamam malo boljerce 10 litri Leov visoko montazno. Ispravno iscist...


1.500 МКД
или предлог цена
26 јан 22:08Malo boljerce

Prodavam malo boljerce 10litri nisko montazno so inoksen kazan. Ispra...


1.800 МКД
или предлог цена
26 јан 22:08Frizider Gorenje

NEISPRAVEN.... Neispraven, motorot e rasipan, drugo se funkcionira......


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
26 јан 13:47Вертикален замрзнувач со фиоки

Вертикален замрзнувач со фиоки - Electrolux.


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
25 јан 14:26Frizidr LG 90L so komora za dlaboko i fioka za ovosje

Prodavam mini domasen/kancelariski frizider so komora za dlaboko i dv...


6.000 МКД
или предлог цена
25 јан 07:44Продавам Delimano Edesia 5* Cooker

Продавам многу малку користен Delimano Edesia 5* Cooker.


3.000 МКД
или предлог цена
24 јан 21:01Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам